Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość EĆKA
ja przy 1 opak. sylvie również miałam wilczy apetyt, wahania nastrojów, chciało mi się płakać bez powodu, czy ten wyć ze złości podczas minimalnego stresu. po 21 m'cach odstawiłam tabletki, ostatni okres miałam regularnie, jak zwykle pod opakowaniu, kolejny (po okresie czasu, w którym zawsze brałam tabletki, a zaprzestałam) już się nie pojawił, a powinien być 12 dni temu, nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
no tak, ostatnią pigułkę wzięłam 11 sierpnia, okres zaczął mi się 15 sierpnia. (więc, gdybym dalej brała kolejne opakowanie tabletek, to : okres powinnam dostać 11-12 września) ale kolejnego opakowania nie wzięłam, bo przerwałam antykoncepcję hormonalną, no i podsumowując mamy 28 września a okresu wciąż brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EĆKA - a jesli moge spytac to dlaczego odstawilas tabletki? Mialas jakies niepokojace objawy czy poprostu planujesz dzidziusia? :) Ja sie zastanawiam nad zmiana antykoncepcji jakby nie patrzec tabletki niezbyt dobrze dzialaja na zdrowie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nadal krwawienia nie mam, aż zrobilam dzisiaj test ciazowy wyszedł nagatywny, czekam na krwawienie nadal. tez odstawiłam, ale ja z takiego powodu, że te tabletki na mnie bardzo zle działały, co już opisałam wyżej. teraz robie przerwe w ingerowaniu w hormony.. niepokoi mnie ten brak krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Jeśli dobrałaś opakowanie do końca to dzisiaj jest dopiero drugi dzień po odstawieniu, więc masz jeszcze dużo czasu na wystąpienie krwawienia. :o Czy Wy w ogóle czytacie czasami ulotki? :o Ty wyżej-krwawienie podczas pierwszego opakowania jest normalne i jest objawem tego, że organizm przyzwyczaja się do tabletek. Jeśli występuje po przyjęciu trzech opakowań wówczas jest to objaw niepokojący. Branie tabletek przez miesiąc i odstawienie, bo się ma humorku to głupota. :o Organizm potrzebuje czasu na przystosowanie się do tabletek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, biorę Sylvie30 - 5 opakowanie i zastanawiam się czy któraś z Was jest po niej senna? Ciągle bym spała, jestem nerwowa, mam wahania nastroju. Mam zamiar zrobić sobie badania krwi i moczu czy to nie anemia, ale wyczytałam, że te tabletki mogą powodować anemię, stąd moje myśli ku temu, że to jednak nie niedokrwiotość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
kometa : nie nie, dzidziuś nie jest w planach, ale oboje stwierdziliśmy, że po tych prawie 2 latach fajnie by było trochę ulżyć organizmowi i na jakiś czas przestać je brać, poza tym zastanawiam się, czy stosowanie tabletek anty np przez 8 lat nie doprowadzi do bezpłodności, no i jeszcze jeden powód : byłam załamana z powodu cellulitu, rozstępów (mówcie sobie co chcecie, ale dostałam ich od anty, od tych anty i teraz trochę boję się brać jakieś inne) i nie mogłam schudnąć. nasza-masza : tak, to normalne, ale wydaje mi się, że do 1-2 opakowań, a nie przez prawie pół roku. może ci nie służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info dziewczyny! Ja wykluczyłam już anemię; jeśli się uda - jutro idę do rodzinnego.... zobaczymy co powie; ale prawdopodobnie to opakowanie będzie ostatnim, jakie weznę, bo po co brać table i się truć, skoro się seksu nie uprawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
a u mnie to już 50 dni bez miesiączki... :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ećka - ale zakończyłaś branie tabletek całkowicie? Też tak maiłam (po innych) i poszłam po tabsy na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
tak, zakończyłam całkowicie po jakim czasie poszłaś po te tebletki na wywołanie, jakie dostałaś no i jak długo musiałaś je brać? ja wolę nie ryzykować z hormonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Nadal nie mam okresu... :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu juz dawno bym poszla do lekarza sie dowiedziec czemu tak jest i co zrobic a nie codziennie w nerwach myslec dostane czy nie dostane i o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
fakt ;/ lecz problem w tym, że przerywając antykoncepcję, "zerwałam" znajomość z ówczesnym lekarzem i chwilowo nie znalazłam żadnego nowego, odpowiedniego tak, niby nerwy są, ale uspokaja mnie fakt, że nie ja jedna nie mam okresu po odstawieniu anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uspokaja Cię fakt, że może powstać torbiel na jajniku, która może pęknąć i możesz się wykrwawić jeśli w porę niw dotrzesz do szpitala? Albo, że w macicy powstaną jakieś polipy, mięśniaki czy inne gówna? :o Idź do jakiegokolwiek lekarza. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarzy jest pelno ja mieszkam w bardzo niewielkim miescie a bylam tu juz u 4 lekarzy i kazdego mile wspominam tym bardziej jesli cos jest nie tak to juz chyba sie nie patrzy ktory sympatyczny a ktory nie tylko sie idzie dowiedziec co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore juz 2 opakowanie sylvie 20 i chcialam zapytac czy ktoras z Was miala dziwne bole jajnikow jak przy owulacji i uczucie wilgotnosci? nie wiem czy to jest normalne objawy przy braniu tabletek a nie mam mozliwosci pojscia do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze na jakims forum przeczytalam ze to moze byc zapalenie pecherza moczowego. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
DZIEWCZYNY!! Dostałam okres :D 24 października. (zaczynam już żałować, że przerwałam anty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.xd
Witajcie. Piszę, bo martwie sie o siebie... jestem w trakcie brania pierwszego opakowania i czuje sie fatalnieeeee! Skoki nastrojów, humory, płacz, depresja. Nigdy sie tak nie zachowywałam. Nie mogę spać, strasznie boli mnie głowa, jestem strasznie osłabiona, ciezko mi sie oddycha i mam nudnosci. W tamtym roku brałam Yaz i skutków ubocznych nie było przynajmniej na poczatku. Pisze bo nie wiem czy kontynuowac i po jakichs 2 opakowaniach te dolegliwosci ustapia czy przestac brać je jak najszybciej. Skoro juz zaczęłam szkoda mi przerywac, nie chce juz tak sobie mieszac w organixmie. Mam nadzieje ze sie to jakos ustatkuje, czekam aż ktoś powie mi ze tez tak miał i przeszło ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie nie przerywaj wez 2 opakowania i zobaczysz jesli dalej bedziesz sie tak czula to powiedz o tym lekarzowi to przypisze ci inne. ja przy pierwszym opakowaniu tez nie za dobrze sie czulam caly czas mialam plamienia bole glowy itp ale przeszlo. fakt do dzisiaj mam wahania nastrojow rozne humorki itp ale jakos mi to nie przeszkadza bardziej moj chlopak na to narzeka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie nie przerywaj wez 2 opakowania i zobaczysz jesli dalej bedziesz sie tak czula to powiedz o tym lekarzowi to przypisze ci inne. ja przy pierwszym opakowaniu tez nie za dobrze sie czulam caly czas mialam plamienia bole glowy itp ale przeszlo. fakt do dzisiaj mam wahania nastrojow rozne humorki itp ale jakos mi to nie przeszkadza bardziej moj chlopak na to narzeka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie nie przerywaj wez 2 opakowania i zobaczysz jesli dalej bedziesz sie tak czula to powiedz o tym lekarzowi to przypisze ci inne. ja przy pierwszym opakowaniu tez nie za dobrze sie czulam caly czas mialam plamienia bole glowy itp ale przeszlo. fakt do dzisiaj mam wahania nastrojow rozne humorki itp ale jakos mi to nie przeszkadza bardziej moj chlopak na to narzeka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie nie przerywaj wez 2 opakowania i zobaczysz jesli dalej bedziesz sie tak czula to powiedz o tym lekarzowi to przypisze ci inne. ja przy pierwszym opakowaniu tez nie za dobrze sie czulam caly czas mialam plamienia bole glowy itp ale przeszlo. fakt do dzisiaj mam wahania nastrojow rozne humorki itp ale jakos mi to nie przeszkadza bardziej moj chlopak na to narzeka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
sprzedam 2 opakowania Sylvie20, data ważności 06/2016; więcej informacji casey.05@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
dziewczyny : czy badacie regularnie piersi stosując antykoncepcję sylvie20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×