Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

IGA IGA IGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwierz mi ja dokladnie tak samo czulam sie w 1 ciazy!!!! jakbym miala temperature!!!!!!!! DZIEWCZYNKI, CZY WY TEZ MYSLICIE O TYM CO JA? ZE TA KTORA ZALOZYLA TO FORUM WSKOCZY DO DRUGIEJ TABELI NIEBAWEM??? NO A ZARAZ PO NIEJ MY???? :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
jowitka, pozyjemy zobaczymy. nie mam nic przeciwko zeby sie okazalo ze sie udalo i przeciw temu zeby pozniej kazda po kolei wskakiwala w 2 tabele:-) ale nic sobie nie wmawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
oj jowitka jowitka:P chcialabym zeby bylo tak jak mowisz:-) ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
hello!! kurcze blade, nie produkujcie w takim tempie tekstu bo nie nadaze czytac:P:P:P:P normalnie w szoku jestem za kazdym razem kiedy wejde na forum bo wiecie co, jak tak czytam co napisalyscie to mi sie wszytsko miesza hehe kto co napisal itd. igus, ja to sobie tak mysle...:P ze zgadzam sie z jowitą! ona wie co mowi. zreszta wystarczy poczytac o pierwszych objawach ciazy - a piszesz przeciez ze ten bol trwa juz od dluzszego czasu:-) bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
zobaczymy dziewczynki, bede was informowac na biezaco:-D a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
u mnie ok, po staremu hehe, zmykam zjesc kolacyjke bo jestem taka glodna ze bym konia zjadla:P ciesze sie bardzo ze to juz weekend i troszke odpoczynku:-D to mnie trzyma przy zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciesze sie weekendem bo jutro idziemy na grila do znajomych. zeby tylko pogoda byla ladna tzn zeby nie padalo... dzis pogoda jest do bani - teraz pokropilo, caly dzien sie chmurzy:-( ale mamy lato nie? nie dosc ze jest krotkie to takie do... nie dokoncze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
czesc dziewczynki:-) widze ze nikogo dzis nie ma:-( pewnie grilujecie albo poprostu odpoczywacie po calym tygodniu. milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Każda żyje sliczną pogodą i pewnie gdzieś każda spędza czas na świeżym powietrzu itp :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc:-) pewnie nikogo nie ma, tak jak aaaa napisala wszystcy gdzies briluja i spedzaja czas na swiezym powietrzu:-D pozdrowionka dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) jest ktos na forum? moje przedmowczynie maja chyba racje, grilujecie gdzies:P pewnie dopiero jutro pogadamy albo moze wieczorkiem wiecej dziewczynek odwiedzi forum:-) iga co u ciebie??? jak samopoczucie? wiesz, bardzo jestem ciekawa czy ci sie udalo:-) no i oczywiscie przyszla mamusiu, AAAA1980 oraz kamilsien - trzymam kciuki!!! obyscie mialy dla nas same dobre wiadomosci w tym miesiacu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak minął weekend? U mnie dosyc ciekawie :) Dzis jest Mój Dzień na @ i coś czuje ze dostane, bo czuje sie jak co miesiąc. Ale coż, teraz dopiero to mam przyjemność z małżeńskiego pozycia ;) Za tydzień płodne więc trzymajcie kciuki :) Miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc wszystkim:-D kolejny pochmurny dzien, brrrrr jowitko, u mnie na razie ok, piersi jak bolaly - tak bola nadal ale oprocz tego zupelnie nic sie nie dzieje... dlatego nie wmawiam sobie ze sie udalo bo nie chce sie rozczarowac. czytalam oczywiscie o wczesnych objawach ciazy i oprocz bolu piersi jest ich jeszcze kilka, np mleczny sluz - ktory ma chyba co druga przyszla mamcia, i mnostwo innych - a u mnie ich brak:P dlatego wiesz, jestem oczywiscie dobrej mysli, jakze by inaczej, ale nie nakrecam sie, zyje sobie spokojnie i czeeeekkkaaammmm:-D tylko to czekanie mi sie dluzy okropnie. ale nie zamierzam latac po aptekach i robic testow hehe jestem cierpliwa:-) a co u was dziewczynki??? weekend minal u mnie ok - tyle ze szybko, jak zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
AAAAAA1980 trzymam kciuki zeby @ sie nie pojawila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc kochane forumowiczki, do wszystkich spiochow: POBUDKA i marsz na forum:P do PRACUJACYCH - czas na przerwe w pracy i marsz na forum:P dziewczynki zagladnijcie od czasu do czasu i napiszcie co u was:-) iga, super ze masz takie zdrowe podejscie do tego wszystkiego - zazdroszcze ci bo ja to bym raczej latala po tych aptekach i testowala:P albo moze ty czujesz ze sie udalo co??? po podobno to sie wie i nie trzeba za bardzo testowac, no chyna tylko po to zeby potwierdzic swoje przeczucia:P:P:P AAAA1980 bedzie dobrze kochana - i masz racje jesli @ przyjdzie to kolejne staranka przed wami a to przeciez sama przyjemnosc jest:-D wiem cos o tym, ostro z mezem pracujemy w tym miesiacu - zeby tylko byly efekty... a moja weekend wygladal tak ze z grila nici wyszly bo rozlozylo mnie jakies przeziebienie i bol gardla:-( wolalam nie ryzykowac rozwoju infekcji i zostalam w domku ale dobrze bo sobie poczytalam troszke - zrelaksowalam sie. dziewczynki czytam LEKTORA - polecam goraco - swietna ksiazka no i swietny film na jej podstawie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh moze tym razem się uda. Najgorsze jest to czekanie. Po jakims czasie zaczynam sobie juz wmawiać że czuję cos w brzuszku :) Tysia_86.........23.........1..........14.06.. ........Toruń...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
witam dziewczynki :* u mnie 23 dc, bez żadnych objawów nic nie czuję wiec @ jak nic zjawi się .... ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Tysia skoro już ci się tyle spóźnia to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia jak dorbze paimetam to twoj drugi cykla staran:( mam nadzeje ze teraz sie uda:) Bibi wez mi nic nie mow hehe ostatnio mnie jakos kulo na dole ,a to myslalam ze macica a to z boku jakby jajnik,, juz swirujeeee ale staram sie nie myslecc czyms sie zajasc, najgorzej jest jak jestem sama w domu i nic zbytnio nie robie, juz mi odbija :O:O:O u mnie jest 20dc i mam mleczna wydzieline(sorka dziewczynki za szczegolowowsc) czas pokazeeee Pozdrawiam was,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniakr bo tak zawze jest ,, jak sie cos planuje to wszystko daje w leb:) jak my zaplanowalismy ze w tym miesiacu to tez chorubsko mnie zlapalo ale szybko puscilo na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja miałam weekend pracujacy wiec nie miałam jak sie odezwac :( u mnie pogoda brzytka juz kilka dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc dziewczynkim co u was slychac? pogoda taka okropna ze nic tylko lezec w lozeczku z goraca herbatka albo nie tylko lezec:P nie mam racji??? trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
monisiaddd - ta pogoda nas cos tego lata nie rozpieszcza niestety:-( iga jak tam??? wazka - ta mleczna wydzielina to jeden z objawow ciazy podobno wiec wiesz...:-) bibi oby sie udalo - nie zawsze sa jakies objawy - trzymam kciuki bo to juz niedlugo sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no u mnie sobota, niedziela i mogę robić test... ale wiecie ja nie robiłam sobie zadnych badań, a może powinnam np. hormonalne, wydaje mi się że moze się nie udawać u mnie przez brak tego płodnego śluzu, w którym plemniki mogą dożyć te ok. 72h. dlatego zakupilam na następny cykl tego wiesiołka :) i zobaczymy. póki co u mnie lipa, serio wszystko czuję.buźki ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:) czesto objawy na @ ne zwiastuja samej@takze wiesz,,:) Asiula zobaczymyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, czy można dołączyć? Właśnie zaczęłam starania, jeden syn poczęty w czerwcu i urodzony w 2002 w marcu - pomyślałam, ze fajna byłaby powtórka z rozrywki. Mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×