Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

asiula w lodzi tez ostro przygrzewa - niektorzy mowia ze nie ma czym oddychac - a ja uwielbiam taka pogode:-D a co do lenia to ja tez go mam:P nic mi sie nie chce i marze o wakacjach gdzies nad cieplutkim morzem. marzy mi sie plaza i zimne piwko... mmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola................ ale sie rozmarzylam przez ciebie:P:P:P ja tez chce na plaze!!!! a tu do urlpou jeszcze tyle czasu - jak ja to przetrwam??? mykam, zajrze wieczorkiem jeszcze, BUZKA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki malam sie przeprowadzic do innej chaty w piatek, ale sprawy sie troszke pospieszyly juz dzsiaj bede perwsza noc nocowac gdzie indziej:( a wec juz od dzisiaj nie bede miec neta:( za jakis tydz. powinnam juz miec:) takze do uslyszenia dziewczynki, trzymajcie sie mamusie i staraczki:):):) buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
zapamietaj sen na nowym miejscu to moze sie sprawdzi,..... a ja wlasnie wrucilam ze spacerku nad rzeczki i nwidzialam bociana.... mysle ze to dobry znak :P:P buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu wazka szkoda ze cie nie bedzie:-((( ale wracaj do nas!!! co slychac dziewczynki? ja tez bylam na spacerku, pogoda nas ostatnio rozpieszcza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz slyszalam i czytalam w necie ze w gdansku jest nieciekawie... popadalo ostro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc iga, pogoda fajna, wakacyjna:-) ale rzezcywiscie czytalam w onecie ze w gdansku przeszla nawalnica i ulice sa pozalewane:-( jak wam dzien mija???? lolcia, trzymam kciuki za jutrzejszy dzien!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i z tym bockiem to wiesz, trzeba bylo z nim pogadac zeby sie nie opierdzielal tylko przyniosl wam dzieciatko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i gdybys go jeszcze raz spotkala to powiedz zeby dla kazdej z nas tez podrzucil hehehee buziaczki dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hej nie ma nikogo juz??? czyzbym sie spoznila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no ladnie jeden dzien mnie nie bylo na forum i tyle czytania... kilka stronek do nadrobienia:))) super ze zapelniamy druga tabelke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
szkoda ze was nie ma dziewczynki, to ja tez zmykam moze jutro bede miala woecej szczescia:-) ps. z nudow cos znalazlam - wejdzcie w link i zobaczvie czy bedzie chlopiec czy dziewczynka. sluchajcie moim znajomym sie sprawdza... :P BUZIAKI. http://jolmys.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc dziewczynki, co slychac? kamilsien! dobre, dobre;) w mojej rodzince tez sie sprawdza milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki :)ale upał ugotować się można. to teraz czekamy na kolejne wyniki, yhmmm u mnie dopiero czekanie na kolejne próby bo mam dopiero 5dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien u mnie tez sie to sprawdzilo - tzn u mojej mamy i siostry. bibi u mnie tez upal niesamowity. acha no i u mnie tez czekanie bo wlasnie skonvzyla mi sie @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi my bedziemy mialy stresiora czy @ przyjdzie czy nie w mniej wiecej tym samym czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nio iguś właśnie patrzylam w tabelce. chociaż u mnie w tym cyklu to nawet nie zdążyłam się postresować bo przyszła od razu, ale tj pisałam nic nie czułam, żadnych objawów więc nawet sobie nadziei nie robiłam. no a teraz znowu działanie za ok. 10 dni. tylko iguś wiesz jak u mnie wypada 14dc w sobotę, 15 w niedzielę i wtedy mam ślub, to nie wiem jak my podołamy z tym przytulaniem, ale na pewno nie odpuścimy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie rade:-D to bedzie noc poslubna:-D my podczas naszej nocy poslubnej nie myslelismy jeszcze o dziecku a szkoda:-( bibi zycze ci zeby sie udalo - to bylby dla was najwspanialszy prezent pod sloncem, no nie? trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam LOLCIA i jej obrona... pewnie sie teraz meczy bidulka:( a ja sobie siedze i trzymam kciuki bardzo moooocccnnnooo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczynki tak bym chciala zeby sie udalo... mam jakas znizke formy teraz hehe zreszta zauwazylam wczoraj ze czesciej sprzeczam sie o byle co z mezem - ta cala sytuacja mnie przerasta kurde no:-( a ja myslalam glupia ze to takie hop siup z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nawet nie chce sie tym stresowac i myslec o tym a to jakos tak samo przylazi. ALE... postanowilam ze w tym miesiacu zero wyliczania, obserwacji i takich tam. odpuscimy sobie ten cykl poniewaz jedziemy na wakacje za granice i dlatego troszke sie obawiam jak ja bym to zniosla gdyby sie okazalo ze udalo nam sie. ja panikara jestem to pewnie bym sie za bardzo stresowala hehe. monia ty tez mialas watpliwosci czy wyjechac czy nie. dlatego ja wale to wszsytko, jade i mam zamiar dobrze sie bawic:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iguś pewnie wszystkim nam tego trzeba .... wakacji i pewnie zapomnienia o tym wszystkim, musimy się odstresować, wyliczyć sobie mniej więcej kiedy i to wszystko, a to to myslimy tylko jak tu się wstrzelić w jakieś nieszczęsne 16h, a moze własnie musimy odpuścic bo generalnie nie ma reguły jest tylko ta ze te co nie chcą i nie myślą to wpadają za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
dziewczyny macie racje, trzeba troszke wyluzowac bo od tego ciaglego myslenia i zmartwien mozna zwariowac:( u mnie zbiera sie na burze, jest strasznie duszno i gdzies w oddali grzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
kamilsien ta tabelka sie sprawdza normalnie jestem w szoku:P to teraz dziewczynki mozemy sobie 'zaplanowac' hehe co bedziemy mialy - chlopca czy dziewczynke hehehehehehe. ja sie sprobuje wstrzelic w corunie - oczywiscie nie jest tak ze nie chcialabym synusia ale jakos tak marzy mi sie pierwsza dziewzynka:-D moj maz ostatnio stwierdzil ze skoro to tak ciezko idzie to jak tylko urodze pierwsze to zabieramy sie za drugie dziecie:P dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
gdzie jestescie dziewczynki? chyba gadam sama ze sooba;) ehhh pojawie sie pozniej moze bedzie nas wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×