Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

No to teraz zrobiło się małe zamieszanie poprawię to. Ważka wyliczałaś sobie termin porodu w jakimś kalkulatorze ? Tygodnie ciąży powinno się liczyć od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
dziewczynki!!!!!!!!!!! zrobilam ten test i nie wiem co mam myslec!!!! jest druga blada kreska, nie jest czerwona ale widoczna:-D posluchajcie, jutro rano powtorze i zobaczymy. slyszalam ze tak sie zdarza nawet gdy ciazy nie ma dlatego nie szaleje jeszcze ale mam ogromniasta nadzieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK............WIEK.......TC....TERMIN PORODU....MIASTO.....DZIECI bratka_.........27..........5......08.03.2010......Trójm iasto...........0 wazka85........24..........3........................... ..Lisburn............1 Pozwoliłam sobie zmienić troszkę tabelke, bo w razie jakby ktoś nie aktualizował tygodni ciąży to jest termin porodu i wszystko widać. Wpisałam siebie pierwszą, bo bedę miała termin porodu pewniw prze Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona kuzwaaaa az mi sie lzeka z oczku zakrecilaa,,trzymam kciuczkiiii bratka wlasnie licze hhhh 3 czerwca mialam ostatnia miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKr - trzymam kciuki za powtórkę, ale myślę, że możesz być dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
dziewczyny ja siedze z tym testem teraz jak jakis glupek! zrobilam go tak od niechcenia, nie nastawialam sie na nic i az nie moge w to uwierzyc! ta kreska jest w miare ciemna teraz!!!!! rece mi sie trzesa jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ale to jest dziwne uczucie... zobaczymy, jutro zrobie raz jeszcze. to przeciez tylko test hehe dlatego nie nakrecam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK............WIEK.......TC....TERMIN PORODU....MIASTO.....DZIECI bratka_.........27..........5......08.03.2010......Trójm iasto...........0 wazka85........24..........3i 6dni...09.03.2010.... ..Lisburn............1 mi wlasnie przez kalkulator tak wyszlooo dziwne, aa bo tu chyba dlugosc cykli sie liczy hehe no to chyba juz problem rozwiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
wazka, bratka jak super wygladacie w tej tabeli:-D jej male rybki będą albo baranki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
nie, no rybki chyba, no nie? zmykam dziewczynki, wejde wieczorkiem. nie wiem co ja mam teraz ze soba zrobic, taka jestem cala podenerwowana:P tak bym chciala jutro rano zobaczyc to samo:) buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawee:) j jestem baran ,urodzilam sie 21 hihihih i taka data narodzin mojego drugego dzecka mi sie marzylaa, wosna spacerkii a nie kiszenie w domku hihih Monia czuje ze bedze dobrze,,,badz dobrej mysl,, jesli jutro znow ak wyjdzie w cagu 5 min.. to bedzie superrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez jakoś dziwnie te kalkulatory liczyły jeden pokazał 10, a drugi 8 marca ... Ja wpisałam piąty tydzień, bo wychodzi mi pełne cztery tygodnie i kilka dni więc zaczęty jest piąty tydzień, zresztą nieważne, ważne żeby wszystko było ok, bo ja już powoli się zaczynam bać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka wiem co czujesz,,ja sie naczytalam o poro.... teraz tez czasem sobie mysli NIEPOTRZEBNIE zawracam bo nie ma co sie wczesniej martwic, trzeba teraz dbac o siebie i tyle icieszyc sie bo musi byc dobrzeee, innej opcj nie ma:) i zapewniam se ze tak mysla wszystkie babki, czy aby wszytsko ok ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiecie mloda jestem to i dopiero liceum skonczyłam :) wiec i matura była :) jak nie moge pochwalić sie wam 2 kreseczkami to pochwale się dobrze zdaną maturą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1990 - Ty się nie przejmuj tą jedną kreseczką, młodziutka jesteś to masz dużo czasu na zajście 🌼 Jak ta matura ? Celująco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maturze ocen nie ma tylko procenty wiec procentowo dobrze wypadłam koło 80% a na swiadectwie maturalnym miałam tylko jedna ocene dostateczna i to z matematyki a takto 4 i 5 :) mój mówi że przyjedzie i bedziemy działać :) jak on to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej dziewczyny..:) ja jak zwykle z doskoku...:) przygotowuje sie do obrony licencjata... juz za 2 dni:):)... mam takie pytanko do wazki.....czy miałas juz jakies objawy ciazy przed miesiączka....... bo ja juz sama nie wiem co o moich sadzić...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1990 - no tak, ja zdawałam maturę to były oceny :o Kurde uświadomiło mi to jak stara jestem. Gratuluję ładnego wyniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
bratka...a moze ty mi powiesz o swoich objawach ciazy jeszcze przed okresem... prosze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52 - u mnie z pierwszych objawów to kłucie jajników i co jakiś czas dość silny skurcz macicy, aż się zastanawiałam co to. Ogólnie ból brzucha inny niż przed @. Piersi mnie bolały, ale nie bardziej niż w poprzednich cyklach - nawet mniej. No i w zasadzie to wszystko, może jeszcze tylko trochę większy apetyt, ale to może mieć też inną przyczynę, może po prostu byłam bardziej głodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kurcze bo ja juz nie wiem sama co myslec... jakos po owulacji dostałam wielkiedo wysypu tradziku a nigdy tak nie miałam a od jakiedos tygodnia strasznie bola mnie krzyze bardziej jak przed@ jestem senna normalnie soie na stijaco...a do tego niekture rzeczy zaczynaja dla mnie smierdziec np mieso a nigdy tak nie mialam.......::(:(.... no i zaczynam plakac na reklamach... normalnie szok.......okres mam miec ok 2 lub 5 lipca ale obiecałam sobie ze test zrobie dopiero po 2 czyli po obronie lic...... co o tym sadzicie dziewczeta:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
boli mmnie ytez brzuch ale tak inaczej troche jest mi nie dobrze....i tez mnie cos kluje w brzuchy.. jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci jedno :) życze Ci maleństwa w brzuszku :) o ile sobie nie wmawiasz to mogą być objawy choć ja doświadczenia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52 - każda z Nas ma inne objawy więc nie ma co się sugerować innymi. Twoje wyglądają obiecująco, ale nie nakręcaj się za bardzo. Poczekaj z testem do tego 2 lipca. Mi niestety w cyklach, w których nie zaszłam zdarzało się mieć znacznie więcej objawów (oczywiście wyimaginowanych) niż w tym cyklu, niestety psychika czasem płata nam figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
:):) no niestety musze poczekac jeszce te kilka dni... ale mam nadzieje ze przeszkocze do nastepnej tabelki......buziloe i trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam 19 lat już pisałam wczesniej że troche mi głupio za mój wiek ale mój ma 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty jestes pewna, ze chcesz miec juz dziecko? Moj facet jak mial 25 lat o ani myslal o dziecku, wiec tez troche dziwne. Dlaczego tak wczesnie chcesz zostac mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×