Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość karola.w
no i mam nadzieje ze tak to wlasnie bedzie - teraz jedna po drugiej, po kolei bedziemy 'spadac' do tej drugiej tabelki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
dziewczynki mam problema:P glupia jestem ale coz. wybieramy sie z mezem do chorwacji na 3 tyg -jedziemy ze znamomymi autkiem. wiem ze mala jest szansa ze akurat teraz zajde w ciaze ale boje sie czy jesli sie jakims cudem uda to... nie bede krakac ale wiecie o co mi chodzi, prawda? ze moze zajde a tu taka dluga podroz, upaly... z drugiej strony, mam rezygnowac z wakacji bo a noz moge zajsc w ciaze? bez sensu to jest:( nie wiem sama co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
dziewcynki napiszcie co o tym sadzicie. jesli uwazacie ze jestem glupia to walcie prosto z mostu, przezyje jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
ja juz chyba swiruje. moje zachowanie pokazuje mi i prz okazji wam co sie z czlowiekiem dzieje jesli bardzi czegos chce i nie wychodzi mu :( ja sie normalnie boje jechac na wakacje - tyle nie zaszlam w ciaze,tyle staran a teraz nagle jakies bezpodstawne obawy ze moze zajde i ze sie cos stanie:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
kurde nie pisze juz bo sie zaraz okaze ze cala strone nr 34 zapelnie sama:P:P:P buziaki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, nie martw sie, ja mam dokladnie to samo:-) tez sie zastanawialam czy mnie nie pogielo hehe ale co zrobic... moja najlepsza kumpela smieje sie ze mnie i powtarza ze jesli zajde i bede akurat np w slonecznej hiszpanii to poprostu bede na siebie uwazac i przestane smazyc sie na slonku itp. kochana, to nie powod zeby rezygnowac z wakacji - moze ten wlasnie czas wam nedzie sprzyjal:))))))) glowa do gory!!! aaa i karola, pisz ile wlezie hehe mozesz zapelniac stronki do woli;) ale fajnie ale fajnie ale fajnie ale fajnie.... mamy pierwsze mamusie na forum:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
a ja juz myslalam ze tylko ja jestem taka 'dziwna'... dobrze jest wiedzxiec ze nie jestem sama:P dzieki asiula za pocieszenie!!!! buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi karola, my przezywamy wszystko bardzo podobnie, wszystkie mamy pewnie podobne obawy i takie tam:) super ze mamy siebie i ze mozemy sie tu wygadac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam cos przekasic bo dopiero do domu wlazlam - oczywiscie pierwsze co zrobilam to lapik i nasze forum:)))) wiecie co, nigdy nie musze go szukac w tych tematach bo zawsze jestesmy na pierwszej stronce, ciekawe dlaczego:P:P:P:P buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja niewychowane babsko jestem;) wlazlam na forum jak do obory - ani dzien dobry ponownie ani czesc... mam nadzieje ze mi wybaczycie dziewczyny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
asiulka, nic sie nie stalo. ja tez na razie uciekam i tez zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja w pierwszej ciazy funkcjonowalam normalnie, robota przez caly tydz, czesto dzwiganie pelnych skrzynek:O(no coz chcialam popracowac na umowe i po 1,5 roku sie zwinac co by miec macierzynski hehe wiec od razu poszlam harowac po szkole:) dojscie do pracy w ta i spowrotem szybkim tempem pol h w jedna strone:) i dopero jak sie dowiedzalam to zaczelam o siebie dbac jak i wszyscy w pracy o mnie :) jesli nie bedziesz sie zbytnio wylegiwac na sloncu , szalec jak opetana to nie ma problemu:) tyle sie czlowiek stara to lepiej dmuchac na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
wazka zgadzam sie z toba, lepiej dmuchac na zimne:-) ale wiesz, ja to panikuje normalnie, gdyby sie okazalo przed wyjazdem ze sie udalo to gotowa bylabym z niego zrezygnowac... a nie wiem czy to jest zdrowe podejscie do pracy - bo kiedys kobiety pracowaly w ciazy, wykonywaly wszystkie obowiazki i luzik a ja boje sie ze bede tę ciaze traktowala jak chorobe jakas a nie zupelnie normalny stan:-) no, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
mialo byc 'zdrowe podejscie do sytuacji' a nie 'pracy':) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Fajowo, ze tabelka na dole sie zapełnia. Obyśmy szybko tam dołączyły. Mnie dopiero dziś się @ skończył, więc napierw muszę odczekać aż dni niepłodne minął (a kiedyś najabrdziej na te dni się cieszyłam) i będziemy działać :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
dzien dobry dziewczynki:-D wlasnie zrobilam test i po raz kolejny 2 KRESKI!!!! taka jestem szczesliwa!!! ta druga jest troszke bledsza ale bardzo widoczna wiec chyba moge sie choc troszke cieszyc, prawda? a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
AAAA1980 uda sie:-D ale swoja droga jakie to przewrotne jest...kiedys wlasnie sie czekalo z niecierpliwoscia na nieplodne a teraz hehe... karola, nie przejmuj sie obawami-wszystkie je mamy. ja zaczelam sie zastanawiac co z urlopem ale stwierdzilam ze pojedziemy normalnie tak jak planowalismy - przeciez nie bede sie przez 9 miechow kisiła w domu. jasne, ze gdyby, tfu tfu, byly jakies komplikacje to i moge przelezec ten czas:P ale wierze ze tak nie bedzie i ze wszystko bedzie ok:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
monikakr.....gratulacje...bardzo sie ciesze ze ci sie udało:):):)no to teraz musisz przeskoczyc do drugiej tabelki:)... ja jeszce poczekam z testem do piatku....i mam nadzieje ze przeskocze do drugiej tabelki:) jeszcze raz gratulacje... teraz juz nie nazywasz sie staraczka tylko mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
czesc kobietki:-D ale tu sie zadzialo na tym naszym forum... tyle fajnych informacji ze hoho;) na poczatku GRATKI dla wazki85, moni i bratki. dziewczynki, trzymajcie sie! wszystkiego dobrego wam zycze! monia ty sie nawet nie zastanawiaj czy to to o czym myslisz czy nie;) ta druga krecha mowi sama za siebie!!!!!!! superrrrr! a u mnie nic ciekawego. do @ jeszcze kupa czasu, zobaczymy co wyjdzie z tych naszych intensywnych staran:-) ale skoro juz mamy 3 mamusie to znaczy ze nadszedl dobry czas i teraz pojdzie jak z platka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
troszke sie boje tej drugiej tabelki bo wiecie, to dopiero poczatek, roznie moze byc... wpisalam sie ale tak jakos bez przekonania. panikara ze mnie straszna, wiem;) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK............WIEK.......TC....TERMIN PORODU....MIASTO.....DZIECI bratka_.........27..........5......08.03.2010......Trójm iasto...........0 wazka85........24..........3........................... ..Lisburn............1 Moniakr..........26........3...............................Lodz ............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ważka masz racje teraz bedzie nam o wiele latwiej.....:):)jak tabelko w tak krutkim czasie powiakszyła sie o 3 mamusie to i my zaczniemy sie wykruszac ze staraczeka na mamusie...i bardzo dobrze przecierz o to nam chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
lolcia, dziekuje:* mialysmy termin @ @ taki sam wiec jesli teraz przeskoczysz do drugiej tabelki (a zycze ci tego z calego serca) to bedziemy mialy barrrdzo zblizony termin porodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kochana a ty sie niczego nie buj.... krsseczka druga jest wiec uwierz bedziesz mamą.. za 9 miesiecy bedziesz trzymac swoje dzieciatko na rekach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
no wlasnie troszke mnie tu nie bylo i juz mamy trzy dziewczynki w tabelce ponizej hehe. no takie tempo to mi sie podoba:) teraz kolej na nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
moniczko a kiedy zrobiłas test w dniu spodziewanej @ czy wczeSniej.. i oczywiscie czy czułas ze coś może być na " rzeczy":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! monia kochanie, pamietaj o pozytywnym mysleniu:-) teraz juz moze byc tylko lepiej!!!! jedz na wakacje, odpocznij, zrelaksuj sie bo pozniej przez jakis czas bedzie z tym ciezko;) lolcia, wazka79 macie racje, dziewczyny narzucily takie tempo ze nic tylko sie dostosowac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
musimy sie dostosowac przeciez żadna za nas nie chce zostac w "tyle".hahahah :) te nasze świeżo upiczona mamusie wprowadziły tyle potymizmu do naszej "wspulnoty". i chwała im za to.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
lolcia zrobilam wczesniej:-) a dokladnie wczoraj hehe na 5 dni przed @. a zrobilam ten test poniewaz mam strasznie duzo bialo - przezroczystego sluzu - nigdy wczesniej tak nie mialam. bola mnie tez piersi ale bywalo ze mnie pobolewaly przed @ wiec tym sie za bardzo nie sugerowalam. tylko ten sluz - jak bialko kurze - a czytalam ze tak moze byc na poczatku ciazy - i dziewczynki mnie namowily na forum na tesciora i zrobilam:-D tak od niechcenia i jak zobaczylam druga kreske to myslalam ze padne - jakie to dziwne uczucie, niby chce sie ja zobaczyc ale jak juz sie pokaze to czlowieka scina z nog...lolcia a u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, od razu wchodzac na nasz topik buzia sie smieje:-) nie ma wyjscia, teraz nasza kolej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×