Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość wazka79
a mi dajcie po dupie bo zamiast myslec pozytywnie to ja sie obawiam ze kiedys zostane w tej pierwszej tabeli sama:-( buuuuu. chyba mi juz na mozg pada bo takie rzeczy wymyslam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
no własnie mnie tez ten sluz zastanawiau mnie bi już powinnam go nie miec bi juz za chwile powinna byc@.. a ty jest taki białawy mokry i rozciągliwy... nie jest go bardzo duzo ale znaczna ilośc w szegulności ze ja mam dośc mało śluzu.... piersi mnie tak srednio bolą a przd okresem to nawt po schodach nia mogłam chodzić bo tak bolały... i krzyze bola bardzo bolą bardziej niż przed @... teraz troche mniej...:):) jutro mam tą nieszczesną obrone i obiecałam sobie ze przed obroną nie zrobie testy.. bo jeszce bym zwrazenia .. nie zdała lic hihihi.....no nic musze czekac do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
o i jeszcze tymi narzekaniami rozpoczelam nowa strone... WSTYD:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ważka jak by była taka możliwośc to bym cie zdzieliła p[o pup**.... ale masz szczeście ze nie moge... nie bedziesz sama w tabeli bo bedziesz w tabeli mamusie razem z nami wszystkimi..... nie wazne kiedy wazene ze tak bedzie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
wazka79 marudo ty kochana;) bedzie dobrze, zobaczysz wszystkim sie uda, i zadna tu w tej tabeli nie zostanie! nie ma mowy:-) lolcia, nie martw sie objawami - jedna je ma druga nie. tym sie nie sugeruj wogole. co studiujesz? TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZA OBRONE!!!! bedzie dobrze, napewno zdasz na piatke:-) jej ja pamietam swoja obrone - masakra - przezywalam jak cholera, stresiora mialam ogromniastego hehe. lolcia a moze zrob test - wiesz, jutro podejdziesz do obrony w zupelnie inny sposob jesli bedziesz wiedziala ze w brzusiu masz dzidzie i nie wolno ci sie stresowac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
dziewczynki dobrze ze jestescie:-D mnie trzeba tak czasami do pionu postawic bo świruje:-) kochane jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
lolcia, TRZYMAM KCIUKI!!!! to co, jutro oblewamy zdany egzamin??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ja studiuje pedagogike resocjalizacyjną dziennie .. tzn studiowałam:):):)...... nie wiem dlaczego ale mam stresiora nie przed obrona tylko przed zrobieniem testu:):)..... moze kupie dziś test ale zrobie go jutro po obronie:):)...wiem wiem panikara jestem... ale juz taka moja natura:)::) dziekuje za miłe słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
na mam nadzieje ze zdam...... to znaczy zdam napewno.. nie po to studiowałam 3 lata by teraz sie poddać hahahahah:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
no jasne ze zdasz:) nie moze byc inaczej!!! i nie stresuj sie, powtarzaj sobie przed sama obrona ze moze sie udalo i dzidzi zaszkodzilby stresior:-) chociaz to sie tak latwo mowi... ale, bedzie dobrze!!!! pochwal sie nam jak juz bedziesz 'po'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
lolcia ZDASZ! masz racje, 3 latka studiow, pianie pracki - jak moglabys nie zdac? nie ma takiej opcji:) jutro bede mocno trzymala kciuki za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
oczywiście ze sie pochwale.....:):) i obroną i testem......a moze zrobie go dzis..... kurcze juz sama nie wiem... kochane doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez trzymam kciuki, powdojnie hehe, za ten pierwszy egzamin lic. no i za ten drugi test - juz w domku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
lolcia, zrobisz tak jak bedziesz chciala - ja powiem ci tylko tyle ze gdybym to ja miala obrone jutro to zrobilabym ten test dzis bo chyba inaczej podeszlabym do egzaminu, na luzie, na spokojnie bo tak to podwojny stresior jest. ale wiesz, mnie ta niepewnosc dobija, nie potrafie czekac jestem niecierpliwa - dlatego to plus obrona to by byla mieszanka wybuchowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co bym zrobila... jestem cierpliwa i potrafie czekac - ale w takim przypadku, przed obrona - chyba bym sie skusila:-) wazka rzeczywiscie powinnas po tylku dostac za marudzenie:P uszy do gory!!!! bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
oj kochane musze sie powarznie zastanowic...... w sumie wynik testu tak juz nie zalezy odemnie .....ale i tak sie strsuje ... ale jest to stres pozytywny........:) musze pomyslec....jak co to odrazu dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
a tak w ogule to jestescie kochane... dziekuje za wsparcie.....przyda sie :)::):):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ja tez:-D zreszta mnie nie trzeba bylo dlugo namawiac hehe. ale lolcia, ty znasz swoj organizm najlepiej, jesli czujesz ze moze to byc to, to zrob test i twoje przypuszczenia tylko sie potwierdza. a jesli potrafisz czekac, to nie patrz na to co my tu wypisujemy, posluchaj tego co podpowiada ci serducho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, lolcia nie masz wplywu na wynik testu - jesli jestes w ciazy to czy dzis czy za tydzien ten test to pokaze - chodzi tylko o to ze bys moze wiedziala przed obrona:-) moze wtedy inaczej podejdziesz do egzaminu, ktory niestety jest dosc stresujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
oj to moje biedne serducho juz tak mocno bije.. ze nie wiem czy wytrzyma kolejny stres... hahahhahahah......obawiam sie tylko tego ze jak test wyjdzie pozytywny to nie bede mogło skupic sie na nauce........ wiec jeszcze zobacze.. moze wybiore sie puzniej do apteki....a jak myslicie jezeli tes nie bedzie robiony z porannego moczy to wyjdzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
lolcia, mi wyszly dwie kreski, a robilam wczoraj popoludniu:-) tzn ta druga bledsza ale byla:-) a dzis z porannego jest ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
no .. cyle mam 28 lub 32 dnowe wiec powinnam dostac @ miedzy 2 lipca a 5 lipca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, moni wyszedl ale nie wiadomo jak bedzie w twoim przypadku. moze zaczekaj? lolcia, kup sobie test i zobaczysz, jesli bedziesz chciala to zrobisz a jesli nie to tescik zaczeka sobie do jutra rana... tyle ze i tak zrobisz go przed obrona:) no chyba ze zaczekasz do nastepnego parna czyli pojutrze sie skusisz:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
lolcia zrobisz jak uwazasz ale tak czy tak TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI! jesli sie udalo, to dopiero bedzie szał:-) pozytywny test plus zdany egzamin... bedzie co swietowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze sobie pomyslalam ze przez ten caly stres zwiazany z obrona moze sie okazac ze cykl ci sie troszke rozregulowal w tym m-cu... bo ja zawsze mialam @ spozniona kiedy sie stresowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
własnie odnalazłam swuj czarodziejski kalendazyk w krurym zapisije sobie daty@ i op obliczeniu wychodzi iz okres powinnam dostac jutro chyba sie skuszre na ten test.... ale puzniej narazie prubuje czytac moja prace lic i sie cos z niej przygotowac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
dziewczynki, zmykam cos zjesc, zajrze pozniej ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
mi raczej przsuwaja sie cylke na wiosne jak jest przesilenie a tak to mam juz wmiare stałe......:):) wiec miejmy nadzieje ze sie nie przesunol szczegulnie ze owu mialam w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, na spokojnie do tego podejdz, tak bedzie najlepiej:-) ja tez zmykam na razie, lolcia mam nadzieje ze bedziesz jeszcze pozniej, na wypadek gdybysmy sie na forum nie 'spotkaly' to ja juz teraz zycze ci SUPER ZDANEGO EGZAMINU no i oczywiscie POZYTYWNEGO tesciora:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×