Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

kamilsien przykro mi ze tak sie stalo:-( ale masz juz to wszystko za sobą i teraz juz bedzie tylko lepiej:-) trzymam kciuki zeby tak bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc dziewczyny:-D nie ma nikogo? :-( pewnie wszystkie ciężko pracują... my z mężem również myslimy o wypadzie do Chorwacji i też szukałam w necie kwater. ale rzeczywiście ceny są wygórowane - napewno można znaleźćcoś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wam tez czas sie tak wleeecze??? ja chce juz testowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabeli wynika ze kassiula miala termin @ a nic sie nie odzwya:-(((( sralis m. teraz twoja kolej... co u ciebie? dziewczynki dajcie znac. kurde a moze one teraz oblewaja dobre nowiny??? co myslicie? STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 wiolkcia...........27..........3.......1.08...........za brze.................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
mi tez czas plynie strasznie wolno:-( tzn ogolnie wydaje mi sie ze zapitala jak szalony, zyje od weekendu do weekendu haha ale to czekanie na @ mi sie dluzy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no wlasnie, dziewczyny nic nie pisza:-( a nas tu ciekawosc zżera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie niby leci tydzien za tygodniem ale to czeaknie na @ a raczej na jej brak trwa wieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezus wczoraj wieczorkiem powiedzial do mnie 'mamusiu ty moja przyszla' a mi az sie lezki lezki w oczach pojawily:-( buuu. bo ja juz chce!!!! a nie wychodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zobaczysz, juz niedlugo bedzie tak do ciebie mowil choćby codziennie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Witam czwartkowo Dziewczynki macie racje z tym wleczącym się czasem ale tak to jest że jak człowiek w życiu na coś bardo czeka to mu się czas dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... ja sie chyba uzaleznilam od kompa:P i od naszego topiku hehe. kurde rano wstaje, pierwsze co robie to szukam was dziewczynki, wracam z pracy - to samo. przed chwila dryndnął do mnie mezus moj i zapytal co porabiam i sam sobie odpowiedzial - kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki :)) Długo mnie tu nie było ehh... 12.07 mam dostać @ i pisze do was bo coś mnie niepokoi. Wczoraj, tj. 25 dnia cyklu zaczęło mnie boleć podbrzusze, tak jak na okres, dziś też boli, a okresu jak nie było tak nie ma (ma być 12 lipca). Nigdy tak wcześnie bóle menstruacyjne nie przychodziły, więc sie dziwie. To jest mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek anty, z mężem się nie zabezpieczamy, stosujemy tylko stos. przerywany. Czy jest jakaś szansa, że te bóle które czuję jest to zagnieżdżanie się zarodka? Czy mogłam zajść w ciąże podczas stos. przerywanego? Teoretycznie owulacja powinna mi się skończyć 01 lipca, a te bóle zaczeły się 08 lipca, a słyszałam że zagnieżdżenie jest między 6 a 12 dniem po owulacji. Na początku myślałam, że wkręcam sobie te bóle podbrzusza, ale to już się dzieje drugi dzień i nie przestaje... Słyszałam jeszcze że pierwszy cykl po odstawieniu tabletek jest najbardziej płodny. Wypowiedzcie sie proszę... Bo tak pragne dziecka, że trzeźwo nie mysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, to moze byc wszystko... tzn moze to byc objaw ciazy ale jednoczesnie zblizajacej sie @. moze powinnas zrobic test, skoro do @ 2 dni to powinien dac ci odpowiedz skad te pobolewania:-) trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc tysia86:-) ja mysle ze asia ma racje, zrob test i bedziesz wiedziala na czym stoisz. slyszalam oczywiscie ze pierwsze cykle po odstawieniu tabsow sa bardziej plodne ale nie ma na to reguly. poza tym mnie tez nie zawsze ale od czasu do czasu pobolewa podbrzusze i to wlasnie na @. sama nie wiem co ci napisac, za malo masz chyba objawow ktore by sugerowaly ciaze. ale to nie znaczy ze nie jestes, poprostu trudno stwierdzic:-) acha i to ze pobolewa brzuch przy zagniezdzeniu tez slyszalam a wiec... na dwoje babka wrozyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kobietyki.... oczywiscie ja jak zwylke spuzniona:):) wiec chcialam pozwtac nowe kolezanki:P:P:P kobitki mam pytanie dotyczace tego wisiolka czy jakos tak,,, bo na ulotce nic nie pisze ze poprawia jakosc sluzu... a slyszalam ze nalezy go brac tylko do owulacji... nie wiem czy to prawda...moze wy wiecie cos wiecej na ten temat prosze o odpowiedz......:):) a po zatym to po staremu.. dzis bylam kupic buty do mojej sulienki sluubnej.. ale maja mi je przywiasc dopiero we wtorek.....:):) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lolcia:-) twoj wielkie dzien sie zbliza wielkimi krokami:-D trzeba łykać od 1 dc do owulacji - 1 tabletkę dziennie wystarczy alw wiem ze lykaja tez po dwie. ogolnie, wiesiołek jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc nie kumam:( zezarlo mi kawal posta!!! wiesiolek jest dobry na wszystko, wplywa dobroczynnie na caly uklad hormonalny i napewno nie zaszkodzi. podobno najlepsze rezultaty przynosi w 1 i 2 cyklu brania a wiec lolcia teraz jest twoj czas;) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki ja tylko z doskoku :) ale jeszcz ebede dziś... u mnie ślubny zawrót głowy, troszkę nerwów i takie tam. jutro idę się pindrzyć :D tzn paznokietki manicure, pedicure, makijaż :D chyba mnie wybranek nie pozna:) ale mam dość mówie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Iga a my w ten weeknd działamy nie przegap :D i przytualmy się mocno. oby nam starczyło sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
przestań asiula.... co ty mówisz ;] ja tu mało nie zwariuję, a ty piszesz ze zazdrościsz. jeszcze się zastanawiam czy zdąże się tryknać w ową noc poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć kobitki. czy mogę dołączyć do starających się??? mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko:) my zaczeliśmy starania w czerwcu, teraz drugi cykl.jestem tydzień po owulacji i wczoraj rano zrobiłam test bo mi piersi spuchły i w głowie mi się kręci jak w sklepie w kolejce stoję i pokazał od razu bladzisieńką, ledwo widoczną kreseczkę.zrobiłam kolejne dzisiaj rano i po południu innych firm i wyszły negatywne. chyba pozostaje mi tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
uroczystośc jest w niedzielę to tsymcie kciukasy mocno za mnie:) nio i zebym nie palnęła "oraz ze cię nie dopuszczę az do śmierci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nio niestety luleczko tak to już jest ... trzeba się przyzwyczaić do czekania i nauczyć cierpliwości w tej kwestii ... ja 1 i 2 cykl to wariowałam, tera trochę spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
:) ja na swoj wielki dzien musze poczekac do 19 wrzesnia ale to juz tuz tuz....:) ja wiesiolek zaczelam brac od wczoraj a jestem w 7 dniu cyklu czyli 2 dni po @ wiec moze tez bedzie dzialac:P:P biore oczywiscie tez kwas foliowy w tym miesiacu juz taki czyst bo przedtem jadlam razem z żelazem.. bo mialm go troche malo:(:( ja w tym miesiacu nie zamierzam czekac na owu by sie przytulac:P:p zaczynamy od poczatku sie przytulac dla pewnosci.. co jakies 2 dni:P:P a co do zazdroszczenia weselicha to ja tez jakies 4 miesiace temu zazdroscilam przyjaciułce bo chajta sie wczesniej odemnie ale teraz jak jest juz tak blizko mojego slubu to sie stresuje bo jeszcze 2 miesiace a tu jeszcze tyle zalatwien:(:( buzile :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
czekanie jest okrutne :))) niedobra pani @ ma się pojawić ok.19 lipca...to będzie długie 10 dni. mam nadzieję,że wytrzymam i nie będę codziennie do apteki po testy biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×