Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Oli14
Ja wiem ze decyzje musimy podjac razem, ale ciesze sie ze istnieje takie miejsce jak to w ktorym sie mozna wygadac. Obiecuje , ze bede sie chamowac, bo straszna gadula ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz Oli, ja bym sie chyba skusiła. Przeczytałam jeszcze raz twoje posty i sama napisałas że są 2-4 jajeczka które MOGĄ (a to nie znaczy ze tak bedzie) peknąc w tym miesiacu. wiec moze pęknąc od 0 do 4 jajeczek, więc łatwo policzyć że prawdopodobienstwo pekniecia 4 na raz jest niewielkie. Kochana, zamiasta siedziec na forum - działajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc OLI:)tez sie ciesze ze mamy nowa kolezanke:) ciezko ci cos doradzic - ale ja bym chyba zaryzykowala. tak bardzo chcemy tego dziecka ze szkoda by mi bylo czekac dluzej. tysia ma racje, moze powinnas zaufac swojej intuicji:-) no babeczki gdzie ten watek o zelach???? chcialam tam kilka rzeczy dopisac;):P jaaaaa jak mi sie tu nie chce siedziec! ja chce do domuuuuuuuuuuuu. u mnie to juz rutual jakis hehe przerwa w pracy, kawusia, forum, moje kochane dziewczynki... gdzie ta zolinka???? co jej wczoraj ten maz zrobil, jak myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zolinka po wczorajszych szalenstwach pewnie usiluje doczolgac sie z łóżka do komputera ;) magdalenka, a co ciekawego o żleach chcesz dopisac??? czekamy kochana na twoje uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
oli ty sie nie hamuj tu czasem:) my uwielbaimy takie gaduly:)))))))))))) pisz jak najwiecej kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
nie no chcialam na was troche poskarzyc i poplotkowac;) ze niby takie 'ciche wody' a teraz wychodzi szydlo z worka:P oli masz racje, to jest miejsce gdzie mozna sie wygadac i wyazalic dlatego zachecamy wszystki dziewczynki do tego bo to pomaga:-) od razu sie czlowiekowi lzej robi:-) luleczka no wreszcieeeeeee:) to super ze wszystko jest wporzasiu. mam nadzieje ze odpoczelas sobie troszke u rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Monia i Luleczka sa z nami:-) Super! Poczekajcie jeszcze troszke laseczki, dolaczymy do was niedlugo hehe. Oli fajnie ze z ciebie gadula jest!!!! Bedzie tu jeszcze gwarniej:-D JUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Ja wlasnie w pracy siedze (i tak! obijam sie na forum), wiec czas i miejsce do dzialan nie bardzo, ale wieczorem....:) luleczka1982...rzeczywiscie plamienia i nawet bol brzucha to norma. Przy mnie siedzi kolezanka z pracy-14 tydzien- i tez miala podobne objawy. Trzymam kciuki i milego wypoczynku. Strasznie tu u mnie upal doskwiera.A u Was? W w lipcu i sierpniu czlowiek nie powinien pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
No to ja dalej do pracki zmykam.Ale uwaga, uwazajcie co piszecie bo WaS ObsERwuJeEEEEEEE;) Milego popoludnia laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda u rodziców baaaaaaardzo odpoczeliśmy :) przydały się takie 2 dni-wyłączyliśmy się zupełnie,totalna beztroska.fajna sprawa :) Oli ja myślę,ze każda kobieta w twojej sytuacji trochę by się wahała,ale skoro jesteś w stanie przełknąć trójkę, to może i czwórka (choć mało prawdopodobna) też nie będzie zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Oli - lipiec i sierpien powinien byc wolny hehe. U mnie tak sobie, nie jest zle, za oknem 26 stopni czyli temperatura jaka lubie:-) Madzia ty przystopuj troche z ta praca hehe ile to mozna:P Tysia masz racje, biedna zolinka;) Albo moze biega i zelu szuka po aptekach hehe bo mowila wczoraj ze pojdzie! No dziewczynki, wszystko co dobre szybko sie konczy, ja tez zmykam ale pozniej jeszcze zajrze:) Moze wieczorkiem albo poznym popoludniem - tylko czy bedziecie.... Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula kochanie pewnie,że dołączycie :) i to szybciej niż Wam się wydaje :) kobitki zmykam...ale będę zaglądać...obiecuję :) całuski i do usłyszonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia wszystko jest mozliwe. Moja kolezanka zaszla w ciaze na poczatku cyklu - przytulanko bylo 7 dnia i pozniej przerwa bop jej maz wyjechal a jednak sie udalo... Ale plemniki przezywaja w przyjaznym srodowisku kilka dni wiec kiedy dokladnie nastapilo zaplodnienie, czy 7 czy np 12 dnia, nie wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
tysia...rzeczywiscie natura bywa przewrotna,nie znasz dnia ani godziny, dlatego ja robie testy owulacyjne zwykle zaczynajac od dnia 10 a konczac na 20. Do tej pory bez rezultatu, a teraz po homronach wizycie u lekarza zrobilam i boom! pozytywny. Ehhh czas popracowac troszeczke, pozory trzeba stwarzac. Milo mi Was poznac..internet to dobra rzecz! Mam nadzieje ze troche tu pobedziemy razem tylko , ze z rosnacymi brzuchami...Tymczasem bede podgladac, a jak cos porobie w pracy to jeszcze sie odezwe... No i trzymajcie kciuki , niech sobie ich tam bedzie ile chce,byle by byly i byly zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo!! :) jestem jestem!! dotarzałam sie do kompa :p po całodziennym sprzątanku, ale wreszcie porządki zakończone!! jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj to dajcie spokój - kicha była :( tzb. nic nie było bo jak sie wslizgnęłam do łóżeczka to moj luby do mnie ze chyba całe wieki mnie nie było i że zmęczony :/ więc lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
szkoda ze nic z tego ;/ a żel kupiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
przyznajcie się - jak nudzicie sie w pracy co robicie? - oprócz oczywiscie siedzenia na kafeterii? ja ostatnio znalazlam stronke www.ipuzzle.pl i oderwac sie nie moge ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Zolinka - wiedzialam ze jak ktos tam zajrzy to wsiąknie ;) ja doła znowu łapie, bo @ sie zbliza, a odezwala sie znajoma co w ciazy jest i sie zachwycala jak cudownie bo czuje juz ruchy dziecka i wogole.... Rany, jakbym nie siedziala w pracy to bym sie poryczala ;/ Juz mysłam ze nabrałam dystansu, było oki ....... dobrze ze za godzinke zobacze moje kochanie, poprzytula, moze lżej bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Tysia uszy do gory! i na Ciebie przyjdzie pora :) Zobaczysz! Na pocieszenie dodam, ze biurko w biurko siedze z ciezarna kolezanka, ktorej starania zostaly uwienczone po 2 miesiacach...ehhhhh... Czasem boli jak widze jej powiekszajace sie brzucho z dnia na dzien, ale coz zrobic? Mam nadzieje ze jej malenstwo bedzie zdrowe i wszystko pojdzie ok. Przeciez nie jest winna temu, ze jest jak jest :) Ja wlasnie przesiedzialam 30 min zabijajac czas na jakims durnym pasjansie, moze powinnam rowniez zajrzec na ipuzzle, ale skoro to takie uzalezniajace to sie boje ze utken tam na zbyt dlugo :)...okres wakacyjny w mojej pracy jest bardzo bardzo senny, nudny i w ogole.....ale jeszcze 24 dni ! i urlop :D Mam pytanko. Jak sie zazwyczaj czujecie w czasie owulacji? Odczuwacie cos specjalnego? Pytam bo nareszcie mam takowa pierwszy raz od dawien dawna (efekt dopiero co branych hormonow) i mam wrazenie jakby moj brzuch mialo rozsadzic. Dodatkowo pobolewaja mnie jajniki. Pytam bo czuje sie coraz gorzej i lekarka mi mowila ze gdyby cos bylo nie tak to mam dzwonic. Tylko ze ja nie jestem pewna co jest normalne a co nie tak?!? Moze niepotrzebnie panikuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ja zawsze czuje pobolewanie w postaci takiego jakby hmmm kłucia (?) w okolicy jajnika, boli pare godzin i przestaje :) więc mma nadzieje ze i Ciebie nie będzie długo męczyło :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki:) Oli witam:) Fajnie ze jestes z nami:) Jeeej nie wiem co ja bym zrobila gdyby sie okazalo ze jestem w takiej sytuacji jak ty... ale tyle czasu sie juz starami i jestem juz tak zdesperowana heehe ze chyba bym sprobowala. ale tak z serduchem na ramieniu bo wizja tro czy czworaczkow mnie przeraza... Tysia, nie zalamuj sie! Musimy byc dobrej mysli:) Jest ciezko nam wszystkim, ja tez znow dostalam @ i po raz kolejny zlapalam dola ale juz jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje jakbym miala kolke... Kilka razy bylo tak ze az nie moglam oddychac i musialam znalezc 'odpowiednia pozycje' do lezenia hehe. Ale nie jest tak w kazdym cyklu, czasami nie czuje nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×