Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
kamilko ty moja kochana hehehehehe bedzie dobrze:-) koralina tu musisz tak jakos wiesz, bardziej stanowczo te @ wygonic. musza sie ciebie przestraszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
IGA gdzie jestessss? jak tam ta dziewczynka o ktorej wczoraj wspomnialas? urodzila juz dzidzie??? wiecie co, mnie by chyba cholera wziela jakby mi tak szpital odwalil;) ojjj chyba bym ataku chisterii dostala albo czegos gorszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
noooo tez by mi nie bylo do smiechu..................ale to tak wogole mozna? nie przyjac rodzacej? co to kurde jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
iga co ty spisz jeszcze????? ja wiem ze masz jeszcze wakacje ale bez przesady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie nastepnym razem:D...narazie pracuje nad swoja :P.... wrzesien mi sie tez podoba, bo wrzesien wrzesien to przeplata troche zimy troche lata:D:D:D no pikna mieszanka wybuchowa, ale sierpniem tez nie pogardze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka porypalo ci sie z tymi miesiacami hehe to marzec przeplata;) i masz racje musisz celowac w sierpien hehe a nie tam jakis wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
to nie marzec kurde to kwiecien!!! ale jaja mi tez sie porypalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan jest taki....zeby postopniowac tej radosci.... My z Karolina dajemy czadu w sierpniu....Natomiast Kami i Magda we wrzesniu dolanczaja! Tak przynajmniej jasno wynika z tabelki :D Innego wyjscia nie ma..ot co! Magda, ty tu nie wywoluj zadnych marcow ani kwietniow, ja cie prosze!!! :D...To odlegla przyszlos i o tej porze to bedziemy chodzily z taaaaaaaaaaaakimi brzuchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dobra jestem, to chyba przez te zakrety w pracy dzisiaj, a moze w ciazy jestem i nie wiem co sie dzieje?;) musicie mi wybaczyc hehe, ale widze magdalenka tez jestes nie lepsza:P do dziela i do drugiej tabelki !trzeba nasz naród zaopatrzyc w dodatkowa sile do pracy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Gaduly:-D Kurde o co wy mnie podejrzewacie hehe ze ja do 11 spie, no co wy;) Nie, bylam juz w sklepie, teraz biore sie za obiadek:) Madzia pytalas o tę dziewczyne - jest w szpitalu nadal - jeszcze nie urodzila:/ Dam znac jak juz bedzie po wszystkim hehe. Dziewczynki, ja tez chce byc juz w ciazy........ YYYYYYYYYYYY w tym miesiacu to chyba zamecze mojego meza ;) Bo ja juz mam dosyc tych rozczarowan i kropka. Wiecej ma ich nie byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina, moze jestes w ciazy kto wie:-D Ja tam w ciebie wierze hehe. Nie odstawicie chyba tu zadnej kichy i ktoras w koncu powie ze sie udalo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hello Igus:) Co tam na obiadek szykujesz? Jak cos dobrego to ja wapdam do ciebie bo mi sie nie chce gotowac:P Oli dobra juz nie wywoluje zadnych tam marcow czy kwietniow - o tej porze to bedziemy moze lataly jak ta babeczka od szpitala do szpitala hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
nie no teraz to juz jakis byczek powstaje chyba prawda??? jak sie ktoras teraz wstrzeli to bedzie miala byczka malutkiego w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no hej dziewczyny ja już jestem w pracy ech już od 2 dni niemiałam zadnych plamien ani zabarwień wkładki a teraz mam ech takie brązowe nieiwem co robic myślałam że w pracy neibede tak o tym myślała ... popisze z wami moze któraś z was tez tak miała niewiem to jest moja 1 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie dzis schaby:) zapraszam madzia:) No masz racje albo baranek albo juz byczek... I tak ma zostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przeczytalam twojego wczesniejszego posta i powiem ci ze dopoki te plamki byly niewielkie i pomaranczowe to jeszcze moze nie bylo sie czym martwic ale jesli wspominasz ze sa brazowe to ty kochana nie czekaj tylko pedz do lekarza! Przeciez nie ma nic wazniejszego niz twoja dzidzia, tak? Nie mysl o lekarzu, bo masz prawo byc u niego nawet codziennie jesli tylko chcesz, nie mysl o pracy - teraz powinna liczyc sie tylko twoja ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie che cie straszyc, moze to nic powaznego ale sa z nami na forum dziewczynki, ktore stracily ciaze i ja mysle ze trzeba dmuchac na zimne - niech sobie lekarz pomysli co chce, niech pomysli ze panikara z ciebie czy cos - to miej gleboko w czterech literach - masz prawo sie bac i juz. Ja bym nie czekala i poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ania idz do lekarza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Iga ma racje, wedlug mnie jesli zaczyna sie cos niedobrego dziac to chyba jest odpowiedni moment zeby cos na to poradzic. Po co czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no tak tylko ze moj gin przyjmuje pon. i środy plaki wczesniej były niewielkie i lekko pomarańczowe dzisiaj miałam brązowa ech ;/ niewiem jak to jest bo po stosunku czasami nawet wydobywa mi sie tak troszke jakby krwi jakbym miała coś podraznione.. nieiem czypo stosunku jak sie jest w ciaży powinno cos takiego byc bo tylko po tyzowych plamek lub brązowych a jak nie uprawiam z moim sexu to nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
mam te plamki tylko po stosunkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kilkakrotnie juz slyszalam o plamieniach w poczatkowej fazie ciazy ale kurcze takie sytuacje powinien ocenic lekarz... To on bedzie w stanie powiedziec ci czy dzieje sie cos zlego czy to 'normalny' objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
to moze powinniescie sobie odpuscic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no tlyko że u mnei przyjmuje tylko pon . i środy...nigdy wczesniej nie miałam kłuć a wy miałyście kłucia w srodkowej cześci podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ania, my nie jestesmy w ciazy... ale ja . poszlabym do lekarza i juz. przeciez sa inni - to po co ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aniulka my w większości niezaciązone jeszcze:) to nie weimy nic o kłuciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Iguś u mnie męzulek zazyczył mielone z ziemiaczkami i mizerią na dziś:) w koncu jakiś konkret bo tez nie lubie sama decydować co tu zgotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×