Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
no wlasnie mnie tez to dziwi ze lekarz w 7 tygu nie moze stwierdzic ciazy... a moze powinnas pojsc do innego - uspokoisz sie i nie bedziesz siedziala jak na szpilkach do 31... albo moze to nie 7 tydzien - wiesz z ta owu bywa roznie, moze to wczesniejszy tydzien i dlatego:-D ania, glowa do gory, musi byc dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Noooo to tylko ci pozazdroscic:-) 14 dni sie spoznia... ale bym tak chciala;) Ania zobaczysz na nastepnej wizycie okaze sie ze wszystko gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiaania, te wszystkie objawy i testy wygladaja bardzo obiecujaco, ale rzeczywiscie 100% moze dac Ci tylko doktor. Kurcze moze uderz gdzies jescze bo 7 tydzien (jesli to 7) powinien byc juz wyrazny. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
MoZe Kamilka ma racje, gdybys poszla do innego lekarza to by cie uspokoil...A moze ten tydzien i kilka dni jakos przetrzymasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
juz poprawilam:) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........8.........15.09.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 Oli14...................29.........15.....05.08...Haga.. ........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białystok............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no włąsnie byłam u 2 jeden prywtany a drugi nie ztym ze byłam tam 2tyg temy niecałe wiec to by był gdzies 5 tydzien moze nieszło rzpoznac wtedy jeszce ciaży... mineło 2 tyg wiec jest 7 tydzień ale kazała mi 31 przyjsc ech no nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ania ja jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze. Musisz spokojnie poczekac - dzidzia rosnie napewno:-) Dlatego ty musisz teraz byc spokojna i silna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze naniose mala poprawke bo ostatnio mi sie cyferka omsknela jedna :) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........8.........15.09.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 Oli14...................29.........15.....05.09...Haga.............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja mysle tak: jesli masz mocne nerwy to zaczekaj do 31 ale jesli masz sie przez ten czas stresowac i denerwowac to idz raz jeszcze do lekarza i powiedz mu o swoich obawach. przeciez po to sa, tak? zeby rozwiewac watpliwosci nasze. przeciez wiadomo ze jesli sie czlowiek stara tak dlugo i w koncu sie uda to nie siedzi spokojnie i czeka tylko chcialby wiedziec wszystko najlepiej od razu heh. ja bym chyba nekala lekarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle tak jak Kamila. Lepiej nekac ich niz siebie. Poza tym 31 to jednak jeszcze troche czasu. I stres niczemu dobremu nie sluzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
mykam z neta ide do pracy bede póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dziewczynki nie wiem czy mi wybaczycie takie opisy ale musze sie was poradzic... Jak u was wyglada @? Miewacie jakies skrzepy? Bo mi sie to zdarza nie sa jakies ogromniaste ale sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wszystkiego dobrego ania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja miewam, szczegolnie w te mniej obfite dni. Ale tez nie jakies ogromniaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
madziu ja mam czesto wiec chyba nie masz sie czym przejmowac... wiesz tak nie bylo zawsze ale latka nam leca i to chyba dlatego. ja sie ostatnio przerazilam bo moja krew jest jakas 'dziwna' - i tez sorki za opisy, nie wiem jak wam to wytlumaczyc - ona tak swobodnie nie wsiaka w podpaske czasami - jakby byla taka nierozrzedzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja tam zrzucam odpowiedialnosc za to wszystko na swoj wiek hehe, do najmlodszych juz nie naleze wiec co sie dziwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) witam wszystkie Panie, ale poiękna pogoda mnie dzisiaj przywitała, hmmm az sie zastanawiam co by tu robic :) kamilsien - widzę ze @ Cię dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam pytanie z innej beczki. 18.08 bylam u lekarza i powiedzial mi ze duzo jajeczek..bla bla...mam oczekiwac owulacji w kazdej chwili. Wieczorem tego samego dnia zrobilam test owulacyjny, pozytywny. Wszystko wskazywalo by na to ze owulacja wlasnie nastapila lub nastapi lada chwila. Tymczasem co rano mierze temperature i wzrosla 36.5; 36.6; 36.7 Wydawalo mi sie ze po owulacji powinien byc jakis zanczacy skok? Jak myslicie, czy to normalne? Moze glupie pytanie, ale z tym mierzeniem temperatury to mam zawsze problem...No i jeszcze kazali mi zbadac krwe w 5 dniu wzrostu, a ja nie mam pojecia czy to juz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale w tej krwi przeciez jest duzo nablonka ktory sie zluszcza i w pomieszniu z krwia wychodza jakies skrzepy i krew bywa gestsza luz rzadsza w zaleznoscie od ilosci tego nablonka itd., to chyba normalne czy nie? Kurcze! zawsze zakladalam ze tak ma byc :) Nie ma sie czym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
kurcze oli ja ci nie doradze w tych sprawach... wie, tylko tyle ze przed owulka tempka spada o 2-3 kreski a pozniej wzrasta i jesli jest ciaza to juz sie podwyzszona utrzymuje... ale to sie u ciebie zgadza, wzrosla o 3 kreski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko przeczytalam i pisze...to pewnie normalne, bo ja tez tak mam:D kami @ brr....no przeciez je wyganialam ostatnio do zoo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Kamilka wlsnie o to mi tez chodzilo - ja mam dokladnie to samo, a wydawalo mi sie ze kiedys tez bylo inaczej. myslisz ze to wiek...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
koralinkaaaaa slabo sie postaralas, nie przestraszyly sie ciebie nic a nic. tzn moja sie nie przestraszyla heheheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no zolinka dopadla mnie niestety. a co ciekawsze przylazla wczesniej malpa jedna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
JA KCEM JUZ BYC FCIAZY:/ DZIEWCZYNKI NOOOOOO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja tesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila....wrzesien tez fajny miesiac :D Bedziesz, bedziesz i prosze sie nie lamac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
nie no wiem, lubie wrzesien hehe ale ja kcem jusz;) a g... z tego wychodzi:-(((((wiem, wiem zle ze mna:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×