Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Iza_R.
Tak, teraz oglada rzut dyskiem hehe:-) Zmykam na kolacyjke, do jutra kochane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
papa dziewczyny! ja chyba obejrze dzis jakis filmik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zjem cos wykape sie i zapodam sobie cos przyjemnego hehe tak dla poprawy humoru;) ostatnio ogladalam film polski JOB. widzial ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
polecam - ogolnie film bez watku przewodniego ale usmiac sie mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
pzryjemnego wiezorku laseczki! do jutra!!!!!! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa madziu, widzialam ten film, rzezcywiscie mozna sie posmiac hehe. szczegolnie zapamietalam haslo: DAREK OTWORZ;) no to ja tez zmykam, papapapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
hej dziewczynki! tu ja mała borelka ;-) podczytuję was sobie wieczorami, czasem się nie odzywając... tak już mam że lubię milczeć. dziś robiłam leczo ... zapraszam ;-) bardzo dobre, dietetyczne, odpowiednie dla cukrzyków ciężarnych i ... staraczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja te zpodczytuje cąły dzień, ale dziś jakieś wyciszenie u mnie. z niecierpliwoscią czekam na jakieś pozytywne info o ciązach u nas, to moze by mi poprawło humorek, że w końcu komuś się udaje, to i mi się uda:) ehhh u mnie 22dc wiec czekam spokojnie, ale bez większych nadziei, ale włąsnie moze błąd tkwi w tym, co pokazała nam tysia ten link kiedy owulacja, bo dziewczynki zadne objawy jak ból czy klucie jajnika nie dają nam pewności kiedy jest owulka tak naprawdę jak sie okazuje moze własnie jest 7 , 8 dc. organizmy są różne. a tylko na usg można blizej określić kiedy nastąpi owulacja. ja zawsze starałam trzyamć sie tych dni w połowie cyklu, mmimo zę kolezanka mówiła mi ze ona zaszła w 18dc kiedy nie miała zadnych objawów. to może ruszymy masowo na monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
przepraszam że tak troszki bez składu to wszystko napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
JESTEŚMY PIĘKNE MŁODE I PŁODNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dziendoberek ;) dzis juz humor odrobinke leszy, Ale za to czeka mnie ciężki dzien w pracy więc peweni rzadko bede tu zaglądać. miłego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dzien dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
WITAM laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja tez mam dzis sporo pracki ale co tam... Pocieszam sie tym zblizajacym weekendzikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Zrobie to cichaczem zeby nie psuc atmosfery na forum od samego rana.................... TRZYMAM KCIUKI ZA RESZTĘ BABECZEK!!! NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........8.........15.09.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........8.........20.09.08.......Zamo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 Oli14...................29.........15.....05.08...Haga.. ........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bibi rzeczywiscie gdyby sie okazalo ze ktoras zaciazyla to na forum od razu zrobiloby sie weselej:-) No nic, musimy poczekac na wyniki staranek bo przeciez kilku dziewczynkom zbliza sie termin @ ktora pewnie nie przyjdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jejjjjj czy ja tu sama jestes? gdzie sie podzialyscie baby? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Jestem i ja:-) Kamilka, wiesz, przykro mi:-( Ale najwazniejsze ze ciebie humorek nie opuszcza, zuh dziewczynka!!!! Ja tez zgadzam sie z BIBI - dziewczyny, prosze mi przechodzic do drugiej tabeli i to bez gadania!!! Kamilka masz jakies plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
Witam Was jestem tu nowa tez sie starałam o dziecko 11 miesiecy test pierwszy robiłam 7 sierpnia był pozytywny drugi 8 tez pozytywny 3 robiłam 10 tez pozytywny byłam prywatnie 7 u ginekologa i powiedział ze jest pęcherzyk ale jest za małe by mi powiedziec czy jestem w ciaży dał mi badania moczu i na grupe krwi,zdenerowałam sie i poszłam 10 do normalnego gin powiedziałą mi że mam przyjsć za 3 ty czyli ide teraz 31 do gin bo powiedziała mi że pęchęrzyk jest mały że to ciążą ze mówi n a99.99% .hmm według mnei jest to 7 tydzień ciaży a żaden gin nie dałmi ksiażeczki dziwne powiedziała ze jestem a nie udokumentowała tego.... bardzo bola mnie piersii i mam kłucia lekkie w podbrzuszu od jakiegos czasu czesto chodze do wc i jak narazie miałam kilka mdłości i 2 razy wymiotowałam ...jak myślicie czy bede w ciąży...aha i co zauważyłam to mam lekko pomarańczowa wydzieline nei zawsze ale jest czasem widze to na wkładce...hmmm czekam na odpowiedziexc z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Cos ci sie tam porypalo w tabeli i masz jakas dziwna date nastepnej @ hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
madzia my robilismy plany zeby pojechac w gory na 3 dni ale szlag mnie trafia kurde bo wlasnie w necie przeczytalam ze pogoda ma sie sp....ć i co tu zrobic? jak bedzie lalo to kicha... ania witaj:-) no coz, ja nie lekarz wiec nie pomoge za bardzo... musisz spokojnie poczekac, wszystko bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Aniu, jestes w ciazy ale jest to jej poczatek dlatego lekarz kazal ci poczekac... Wiadomo ze w pocztkowej fazie wszystko może się wydarzyc stad taka reakcja lekarza. Na nastepnej wizycie dowiesz się ze dzidzia rosnie i ze wszystko jest cacyJ Moja kolezanka nawet zmienila lekarza bo wlasnie tak się zachowal ale drugi powiedzial jej to samo, tylko delikatniej, ze trzeba czekac... skoro testy wychodza ci pozytywne... nie masz się co martwic kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Aniu a kiedy mialas termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
mam nadzieje ze bedzie ok ....bo inaczej sie załamie niewiem jak wytrzymam do 31 :/ ech dziwne tlyko jak czytałam inne topiki to dziewczyny pisały ze w 5 tyg niby lekarze stwierdziły ciąże u nich a ja jestem w 7 :/i martwie sie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A co do tej wydzieliny to niestety nie pomoge ci:-( Musisz koniecznie zapytac lekarza chociaz jesli nie jest ona brazowa ani czerwona to chyba nic zlego sie nie dzieje - ale trzeba poradzic sie gina w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ja miałam miec @ 6 ..... spóznia mi sie 14 dni ale zawsze miałam regularne cykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×