Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
im póxniej sie dzieci rodzi tym czlowiek dlużej młodym jest ;)))) serio - to słowa mojej mamy która ostatnie dziecko tuz przed 40 urodzila. Stwierdzila ze gdyby nie moje najmlodsze rodzenstwo to ona by w wieku 40 lat juz staro sie czula ;) bo dzieci odchowane to juz tylko na wnuki czekać. misia - ja bym na twoim miejscu nie potrafila podjac decyzji o dziecku w wieku 19 lat. Teraz, z perspektywy czasu, nie żaluje ze dopiero teraz o dziecko sie staramy. Serio - bo co przezylam w tym czasie to moje ;) wiecie, etraz jak bede miala ta druga prace, jeszcze kilka rzeczy zaczelam planowac to nie wiem czy jeszcze troche nie poczekac z dzieckiem.... Chociaz z drugiej strony tak bardzo go pragnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, przecież to Twoje życie, Twoje dziecko, Twoje zdanie i żadna nasza uwaga nie powinna mieć na to wpływu, ważne że Ty czujesz sie z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
misia, a ciebie nikt nie atakuje. Każdy jest decydentem swojego zycia. nnych ewentualnie można komentować, miedzy innymi po to jest to forum. Więc nie strzelaj fochów - każdy moze miec wlasne zdanie. Jakbysmy napisaly ze glupia jestes to rozumiem ze moglabys sie poczuc urazona ale tak..... ;) buziaki dla ciebie i juz sie nie denerwuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia takie pozne macierzyństwo napewno odmladza :)musi:) ja podchodziłam do tego tak , a to szkoła, a to studia, a to nie ten partner, a to praca...ale teraz juz nie ma żadnego a to...teraz ma byc dziecko:D, u mnie nie ma juz żadnej przeszkody :P:D!!!i tak jak Ty to co przezyłysmy tysia tego nikt nam nie odbierze:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dodam, ze tak naprawde teraz do tego dojrzałam :)i nigdy nie ulegałam żadnym wpływom i z tego się ciesze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce żebyś stąd odchodziła. Niestety takie własnie reakcje, obrażanie się za zwykłą wymianę zdań - zauważ, że nikt Cię nie krytykuje, ja tylko wyraziłam swoją opinię do czego mam prawo - pokazują Twój młody wiek. Ja uważam temat za zamknięty i jak napisałam na początku nie chciałam Cię urazić jeżeli stało się inaczej to jest mi przykro. Ciesze się, że kupiliście obrączki :) Kiedy ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała 20 pażdziernika jeżeli tylko bedzie się dało ale zobaczymy co nam powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe naprawiłam seeeee :P :P:P:P:P bez Waszej pomocy!!:P:P ojjj misia, nie nenerwuj się, ale 2 lata bycia z facetem nie sa wystarczające do tego żeby w tak młodym wieku podejmować decyzję ważącą na naszym całym życiu. I nie mowiemy Ci tego z zazdrości czy z chęci wymądrzania się tylko z perspektywy czasu... bo mieć 20, 21, 22, 23 lata to najpiękniejszy wiek!!! studia, imprezy etc. ja równiez nie zaluje ze nie zaszłam wczesniej w ciążę, gdyby jednak stało sie inaczej pewnie tez byłabym sczęśliwa, ale pewnie biedniejsza o doswiadczenia i przygody z tamtych lat!! :D bo wiadomo, że dziecko nie pozwoliloby mi na przeżycie tych lat w podobny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiecie, zawsze są plusy i minusy. Ślub ;) gratulacje ;) i znowu mnie na wspominki wzielo jak to fajnie bylo u nas....to juz ponad rok.... ależ ten czas szybko leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy w zeszłą niedzilę pierwszą rocznicę i bylismy na weselichu u znajomych i grali dla nas piosenkę i wołali gorzko gorzko :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a planujecie przyjecie potem czy tylko obiadek dla rodziny? i mam jeszcze jedna propocyzje - w dzien ślubu Misi spotykamy sie na Kafe wieczorem, każda z kieliszkiem czego dobrego i bedziemy misia pic wasze zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym kieliszkiem to nie wiem, bo do tego czasu juz wszystkie bedziemy zafasiolowane i nie wolno nam będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z kieliszkiem soku ;) No weźcie przestańcie ciągle o tym alkoholu gadać, bo mi slinka cieknie :O Wiem, kupię se dziś piwo bezalkoholowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywilne się bierze w różne dni :) a co do kieliszków to sok pożeczkowy :) ma podobny kolor do wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka - no nie mow ze masz ochtoe na alkohol??!!!!!!! przeca w ciąży ponoć odpycha od alkoholu??? jak to jest pisajcie mi tu szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Misia_fajnie być młodą mamą. Jak patrze na koleżanki, które urodziły dzieci jak miały 20-22 lata to troche im zazdroszcze, bo mają z nimi super kontakt. Dzieci poszly do szkoly a mamy są nadal "młodzieżuwy" Ale tak jak piszą dziewczyny w sumie mialam czas na szaleństwa na studiach i było super. Najważniejsze, żeby żyć tak, żeby niczego nie żałować. Bibi, Anulka, Bratka_ czekam też na fluidki od Was, bo jutro testuje, więc wysyłajcie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym trymestrz myśl o alkoholu nawet przez głowę mi nie przeszła, ale teraz to lampką wina bym nie pogardziła :) Tymbardziej, że cały czas o tym gadacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×