Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

HEj Koralina ten nowy termometr pokazuje 36,3 dzis wiec temp zbliżona normalnemu człowiekowi a nie wampirowi jak ostatnio:) Dziś znowu mam takie dziwne plamienia, brązowawe, to raczej na @ nie wyglada... co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Muszę Was zmartwić :( Niestety radośc ze jestem w ciązy była chwilowa. Teraz mam tysiące mysli w głowie na temat co mnie czeka i nie jestem zadowlona. Mąż już nie może wytrzymać mojego złego humoru... Gram przed wszystkimi do okoła jakie to piękne i fajne ale tak naprawde już sie z tego nie ciesze.... Wiem ze zaraz mnie wyzwiecie ze jestem jakas poj.....ana no ale coz... Moze nie byłam gotowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej :) Temp 36,5 Na dworze zimno :( Ciamcia_to chyba ciąg dalszy @. Dziwne te @ na forum ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA to co czujesz jest normalne, moja przyjaciólka tez tak miala. Bycie mamą to wielkie wyzwanie i nie dziwię sie że sie boisz i martwisz. Dasz sobie rade, i nie mów, ze to nie jest dobry moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - to pewnie tylko chwilowa zmiana nastawienia w końcu w Twoim ciele szaleją teraz jormony. Zobaczysz, że jak zobaczysz amluszka i bijące serduszko na ekranie monitora to od razu się w nim zakochasz i będziesz bardzo szczęśliwa :D Ciamcia - ja myślę, że ta Twoja dziwna @ to przez zapalenie oskrzeli się zrobiła i nie martwiłabym się na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAAA ty zaraz po dupie dostaniesz ode mnie za takie mysli ;/ Cieszyć sie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za te dobre słowa i mam naprawde wielka nadzieję że macie racje. Będe meldować co u mnie. Dzis pierwszy raz jechalam do pracy z dwiema przesiadkami i nie wiem czy dobrze ocenaim sytuacje, ale chyba miałam małe mdłości kiedy aurobus stawał i ruszał... Mam nadzieje ze to chwilowe, bo teraz czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):) bratka nie mam teraz przy sobie tyw wyników ale chodziło mi ok : akinezę, hypokineze i hyperkineze. jęsli Twój mąż miał takie cos to bardzo bym była wdzięczna za normę. temperaturke tez mierzę :):):) ale i bez niej się staramy już teraz bez względu czy są już te płodne czy nie no i świeca też jest- zrobie wszystko by nam się udało:) Dziś mam wolne, pogoda fajna- miłe słoneczko świeci więc pojeździmy z mężem za kafelkami do łazienki a potem będziemy robić krokiety :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA spokojnie przed Toba nowa rola, jestes mlodziutka dlatego pewnie takie mysli Cie nachodza, zycze CI, zeby to szybko minelo tak te @ dziwne tu ostatnio fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia - ja też nie mam tych wyników przy sobie, ale nic takiego raczej nie miał robione ... A reszta wyników ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala, bratka - te moje dolegliwości to są żołądkowe... bankowo, za duo wczoraj zjadłam i dlatego czułam ten brzuch i nawet rano jka wstałam i w nocy mnie bolał :( ale juz jest git!! a wgole to chyba mam zapalenie jajników, musze isc do ginka, ale to dopiero po @, niech mnie porzadnie zbada. ale chyba pojde prywatnie bo na nfz to nie ma u mnie nawet usg :( czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia - Tak na "chłopski rozum" - tu chyba chodzi o ruchliwość: akinezę - brak ruchu hipokineze - osłabiony ruch hiperkineze - duży ruch Więc im więcej tych ruchliwych tym lepiej. Nie wiem czy to przypadkiem nie będzie to samo co plemniki klasy A, B i C żoli - nie chodzę na NFZ, ale oni chyba zazwyczaj nie mają USG i jak jest potrzebne to wypisują skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie byłam tylko dwa razy u mojego gina, sto razy lepszy sprzet, a ile placicie za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a slyszałyscie o tym, ze w ciązy Ci zimno? Własnie doczytałam, ze na początku ciązy są jakieś dziwne krążenia krwi i jest zimno. Tzn, szukalam o tym info bo ja mam strasznie zimne rece i nos. W ogole mi zimno. Nie zwrocilam wczesniej na to uwagi, bo ogolnie jestem zmarzlak, no ale bez przesady!!! Zawsze siedze w pracy w laczkach a teraz adidasow nie sciagam bo mi zimno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli u mnie jest usg, ale na osobny zapis, ja narazie nie chodze prywatnie, ale jak tylko zajde w ciaze, to poszukam jakiegos lepszego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie lekarz do ktorego ja chodze hmmm nie jestem do neigo przekonana, ale po co mialam zmieniac skoro nie mialam nigdy takiej potzrebu... a teraz sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prywatnie chodziłam do takiej kliniki 100zł za wizyte tylko badanie na fotelu i rozmowa. Wszystko inne płatne Ostatnio poszłam na NFZ do przychodni i zamurowało mnie. Piękne 3 pokoje, w 1 łazienka idet, czysciutko, kapcie jednorazawe, w drugim usg i tez za darmo d razu mi lekarka zrobiła i nic nie zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie akineza jest 50%:(:(:( a tych pozostałych 40 i 30% masakra- to już się dykocze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czesc i czolem :D Dzisiaj w korku godzine stalam...spoznilam sie do pracy na zebranie...co za stres! Aaallle...mama mi przyslala zdjecie naszych fundamentow....JEJKU, jak fajnie! wreszcie cos poza papirkami sie zaczyna tworzyc. Karola.....cos jest deifnitywnie na rzeczy!!! Mow ale to juz kiedy testujesz? Asia11- ja tez mialam robiona ta przewodnosc jajnikow, to chyba kolejny etap w doszukiwaniu sie co moze nie grac. zazdroszcze Ci ze robisz to w Polsce, bo podobno pod znieczuleniem. Tutaj robia bez...masakra byla! Trzymam za Ciebie kciuki :) Ciamcia, ta@ to napewno taka pofyrtana od choroby, tak bywa. AAAA....nie bede cie prala, bo ci poprostu hormony szaleja. Sie ustabilizuja to i sie uspokisz emocjonalnie :D I zycze milego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiokcia, bedzie dobrze. Ty najpierw pogadaj z lekarzem a pozniej sie bedziesz martwic. Moj tez mial pierwsze jakies niby dziwne, a ponizej powtorzyli i juz bylo ok. Na to wszystko wplywa, zmaczenie, akohol, kiedy ostatnio uprawialiscie seks, sauna....i inne takie tam. Pogadaj i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia - poczekaj na wizytę u lekarza, napewno jest wszystko ok :) Wydawało mi się, że suma powinna być równa 100%, a u Ciebie wyszło 120% więc ja chyba nie bardzo kumam jednak te wyniki :o "Zgodnie z normami w nasieniu prawidłowym po godzinie od ejakulacji powinno być minimum 25% plemników kategorii A* oraz minimum 50% plemników kategorii A i B**."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
do AAAAAA - mi też strasznie zimno ;/ śmieje sie ze sie zmniennocieplna zrobilam ;) szybko marzne a potem nie moge sie zagrzac ;/ mam nadzieje ze to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też było ciągle zimno, ale to minęło. Po części jest to spowodowane ty, że cały czas macie podniesioną temperaturę ciała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia nie martw sie!!ja sie na tym wogole nie znam:) Oli u mnie jest co miesiac cos na rzeczy:D a powracajac do lekarzy, tez bym chciala takiego co w szpitalu pracuje, ale ogolnie ich jest tak duzo wszystkich, kazdy co innego gada, ze nie wiedzialabym kogo wybrac z lekarki na NFZ do ktorej chodze ogolnie jestem zadowolona,nie mialam zadnych ogolnie wiekszych problemow, wiec po co mialam placic 100 lub wiecej za to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
za wizyte płace prywatnie 100 zł, w tym mam USG ile chce, cytologie, badanie piersi itp. Jak ide tylko z wynikami na wypisanie recepty to w ramach ceny za poprzednia wizyte. Także póki co nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka z pracy wlasnie dzwonila. Byla na USG w 20 tygodniu. Bedzie dziewczynka, zupelnie zdrowa :) Strasznie sie ciesze, ale oczywiscie zaraz pojawia sie pytanie....czemu my nie mozemy? Czasem moj optymizm pryska...ide sobie pochlipac do ubikacji....to moze mi przejdzie... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×