Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Dziękujemy i pozdrów swojego M od nas :) Strasznie wolno mi net chodzi, więc sie nie denerwuj jak długo odpisuję. Mój już w łóżeczku leży. Noga już troszkę lepiej. Choć dalej fioletowa. Pozwolił się wykąpać, bo wcześniej tylko chwilke mógł mieć noge na dół, umyłam mu włoski. Pachnący teraz jest. Żal mi go, bida moja kochana 😘 Myśle, że ten rok (moja operacja, teraz jego noga) to jakiś sprawdzian dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mylam meza jak sobie pol dloni przecial krojac bulke :D fajowo mmm :) teraz oglada filmik... pewnie Bozia sprawdza Was w roznych sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli, kamilsen, magdalenka, oli, tysia, bratka, iza, iga where are you??? Już pół godziny spoźnienia macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz ich zlejemy i pojdziemy stad Radka a jak dlugie masz te cykle? dzisiaj patrzylam sie znow w ta moja ksiege i byl pokazany taki przykladowy dlugasny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_napewno Bozia nas sprawdza. Ale myślałam, ze przez 7 lat przed ślubem już nas sprawdziła. Najwidoczniej niewystarczająco. Cieszę się na ten weekend, bo w koncu razem czas możemy spędzić. Stęskniłam się za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Średnio 42 dni. Co tam znalazłaś? Pisz szybciutko. Wkurzam się na net, ze taki wolny. Wybacz, że tak powoli odpisuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Witamy serdecznie Od wczoraj w sklepie MarokoStyle zaczęły ukazywać się nowe modele marokańskich babuszy. W ciągu najbliższych dni pojawią sie kolejne ... Wesołe kolory, fikuśne modele. Rozweselmy jesienne dni marokańskim akcentem ... :) Pozdrawiamy www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze siedze wiec ciii juz ide po wiedze i napisze;D hm tu kurde widze 33 i np 62 :o w tym 62 owulka wypadla 50 dnia niezle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja sobie odejmuje 14-16 dni od długości cyklu, czyli owulacja gdzieś koło 26-28 dni cyklu. Wtedy też poblewają mnie sutki, więc myśle, ze to TO. Na jutro nastawiłam budzik na 5:00 zeby zmierzyc tempke, bo teraz to juz musze. Ten tydzien az do 3 skoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwuj caly czas, ja jutro pobudka przed 7, ale zaraz potem zasne:D nic zmykam kochana cos poczytac, ogolnie zmeczona jestem po calym tygodniu👄ciesze sie, ze chociaz Ty bylas:classic_cool:papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_mega łobuziara naumawiała się i olała nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
To ja też uciekam. Do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz odpalilam kompa, nie gniewajcie sie :( sprzatałam, potem zakupy, krotkie odwiedziny rodzicow i tak nam zeszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! cos o sobie? :) staramy sie z M od prawie poltora roku. On sie przebadal i poczatkowo mial jakis tam maly ponizej normy wynik, ale po powtorzeniu wynikow juz wszystko jest ok. Ja mam stwierdzona owulacje w dwoch monitoringach, teraz robie badania hormonalne i w przyszlym miesiacu na droznosc jajowodow sie wybieram. Ogolnie oboje jestesmy zdrowi i sama nie wiem jaka moze byc przyczyna ze to tyle trwa. A poniewaz zdarza sie pograzyc w zalu, szczegolnie w 1 dniu cyklu :) dlatego tu do Was zajrzalam :) zastanawiam sie jak by to zrobic aby sie nie nakrecac :) moze zmienic prace albo kupic pieska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
hello zolinko:-) wygląda na to, że dziewczyny są dzisiaj zapracowane, bo chyba jesteśmy tutaj tylko same:-) jak ci mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:-) Ja jak zwykle przyszlam sie odmeldowac w weekend... Wczoraj mialam zajrzec ale zabralam sie za czytanie ksiazki i przysnelo mi sie - zle sie czulam, bolal mnie brzuch:-( Chyba po calym tygodniu pracy moj organizm sie buntuje. Ale dzis jestem jak nowa;) Teraz musze poczytac co napisalyscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dlo wiolci:zgadnij co mialam na obiadek????Twoje placuszki po węgiersku...ha jak to moj M stwierdzil -pyszne!!!starł ładnie ziemniaczki takze tez miał swoj wkład:) Asia11 a droznosc jajnikow jak jest wszystko ok czemu robia?widocznie tak jak my za bardzo sie stresujecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki:-) Glowa do gory kochane, bedzie dobrze, nieglugo wszystkie bedziemy w tej dolnej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pomyslalam, ze w week to wiecej czasu, a wiadomo gulasz to sie musi troszke robic, no i do tego zabawa z plackami, wiec padlo na dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Koralinka, w weekendzik jest duzo czasu ale ja mam lenia hehe i wybralam najmniejsza linie oporu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×