Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Mi by sie tez nie chcialo siedziec w chacie i chodzic kolo ludzi:P Mam lenia i wole sie polozyc, gapic w sufit i sluchac dobrej muzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mnie tez w tym cyklu pobolewal jajnik po prawej stronie, ale tez nie wierze ze to znak hehe bo juz nie raz mialam rozne znaki i jakos wszystkie byly falszywe......bedzie co bedzie i juz. olewam to ze mnie boli i niczego sie nie doszukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
tez dzis leze do góry brzuchem caly dzien i obżeram sie pomarańczami ;)))) Mój M sie wczoraj smial ze to moja pierwsz\a ciążowa zachcianka ;) jak moja kolezanka w pracy w ciąży była to wlasnie pomaranczami sie objadała cala ciąże a ja sie z tego smiałam, teraz mam za swoje ;/ od wczoraj zjadłam 2 kg i tylko lenistwo trzyma mnie w domu zebym do sklepu po wiecej nie poleciala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli, Karola, wy sie na cykle nie licytujcie, bo ja was bije na glowe i jeszcze czuje @ w kosciach :( Takze prosze pozytywnie myslec, bo ja wiem ze my wszystkie jeszcze bedziemy zaciazone, a to tylko kwestia czasu kiedy :) Zmykam jeszcze posprzatc w szafie przed meczykiem :) Dzisiaj o 20.15 leci Dom nad Rozlewiskiem na TVP1, polecam. Ksiazka byla fajniutka to i serial im sie moze uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jestem ;) meczyk oglądam ;)ale fajnie ze wygrywamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a ja dzis siedzialam na necie i ogladalam ciuszki dla niemowląt ;) jejku, jakie to wszystko słodziutkie ;) wiem ze nie powinnam, ale nie mogłam sie oprzec ;) jak tak dalej pójdzie to niedlugo zaczne kupowac ;) chyba odłącze internet ;/ u was tez tak leje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dziewczynki chcecie, zeby wasz mąż był przy porodzie???? Mój szuka szkoły rodzenia i stwierdził ze rodzi ze mna;/ Wariat ;) Dopiero 7 tydz ciąży a mój mąż gorzej ją znosi niż ja ;) Ja mam tylko ochote na pomarańcze, a jemu na głowę coś sie rzuciło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczynki Tysia jak masz ochote na pomarańczki to zjadaj ile sie da- fajnie ze masz takie zdrowe zachcianki pełne witaminek :):):) jesli chodzi o poród to ja bardzo chcę by mąz był przy tym i on się zgadza z przyjemnością. oczywiscie bez przesady ze będzie mi się patrzał miedzy nogi bądz ewentualnie robił zdjecia a niedaj Boze jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Wodze ze milo Wam weekend minal :) ja w pracy w sobote siedzialam a wczoraj w niedz pojechalismy na dzialke na ognisko i zmoklismy jak kury :) Sluzu zoltego nigdy nie mialam, ale rozne bywaja zabarwienia... Dlugosc @ u mnie to przewaznie 5 dni, ale za to jak straaaaasznie boli :( pierwszy dzien mam wyjety z zyciorysu, nie moge pracowac ani nic, tylko leze i czekam az przejdzie. Ja mysle ze chcialabym aby moj M byl przy porodzie, on tez wyrazil chec. Ale jakby nie chcial to bym sie nie zloscila - jak ma zaslabnac albo cos to tylko bym sie o niego denerwowala :) Droznosc jajowodow zalecil mi lekarz aby wykluczyc to jako przyczyne. A ja chce ja zrobic aby wiedziec ze to nie przez to - mam juz za soba prawie poltora roku staran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ tysia - przez te Twoje pomarańczki całą noc mni sie śnilo ze: obierałam pomarańcze, robiłam soki, częstowałąm jakichś gości itd... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tempka 36,87 :) @ narazie brak ciamcia to jeszcze do Ciebie, tak myslalam o tych termometrach, 5 Ci dziala juz ok?moze masz taka poprostu zimna nature?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam ;) Wiolkcia - mam nadzieję, że wyniki męża są dobre. Najważniejsze chyba żeby ilość było ok. Jak chcesz to mogę zerknąć na normy na wynikach mojego M tylko podaj mi czego potrzebujesz (wartości oczywiście nie musisz podawać ;) ) żoli - wydaje mi się, że naprawdę dobrze wróżą te Twoje dziwne bóle :D Jestem prawie pewna, że Ci się udało pomimo ubogich staranek ;) Karola - kiedy test ? Ty też dobrze rokujesz :D A ja przez 4 lata mieszkałam z jedną koleżanką i nigdy nam się @ nie zsynchronizowały :P A co do porodu to chciałabym żeby mąż był przy mnie tylko bez zaglądania gdzie nie trzeba :P Z wstępnych ustaleń wynika, że On też chce więc jest OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, ja narazie nie mysle o testowaniu, wogole o tym nie mysle:) no żoli to jest........... fakt podejrzana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×