Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hejo dziewczyny :):):) wstawiam prawidłową tabelke :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Asia11............29..........17...........22.09......War szawa.........0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź...............1 Kati25+...............25........7..........02.10....... woj.śląskie.......1 Oli14...................29.........16.......04.10...... . .Haga.. ..........0 Koralina82............27.........4.........06.10....... . ...Byd...........0 IGA....................29.........8.........13.10...... P OZ N AN..........0 żolinka...............28.........2.........13.10...... jaworzno...........0 Gosiątko21...........21.........4........17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . ..........0 zuzanka staranka 80..29......10......19.10......Koszalin..............1 kamilsien.........29............9..........20.10....... .zamosc...........0 Radosna27...........27........6..........26.10.......Ki e lc e.............0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... ......1 wiolkcia...............27.........6.........29.10...... .z abrze...........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. ......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..26....3 ....4/5....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......5......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????.....Po zn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........???????...... .Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 4 termometr, bo wczesniejsze pokazywał mi np.24 stopnie:) Wczesniej napisałam, ze @ się skonczyła, ale przed chwilą byłam w łazience i niespodzianka, znów jakieś plamienia czerwone, a dwa dni nic nie było już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli24
hejka, u mnie weekendzik z siatkowka.Wczoraj byla "wojna domowa", ale dzisiaj juz ladnie kibicujemy najpierw Polkom a pozniej Holenderkom :) Moja godzina zero na @ wybila, wiec jak zwykle (juz popadam w rutyne) zrobilam tescik i jak zwykle, bez rezultatutu :( Nie powiem zeby po mnie to jakos splynelo, ale coz zrobic. To teraz grzecznie czekam na @, poki co bez objawow :) Zycze milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ciamcia, ja to ma z wiekiem coraz krotsza ta @. Jak bylam mloda to mialam i do 6 dni. A teraz to wlasnie i takie dwu dniowki mi sie trafiaja i ewentualnie jakies plamienia. Nie wiem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ ciamciam - nie przejmuj sie, moja @ przedostatni trwała 1 dzień :) ostatnia 3 dni, wiięc to chyba normalne ze sie tak zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie:) A jak kiedys tak dlugo trwala to marudzilam, teraz bym chciala miec wszystko unormalizowane. Moze to ma zwiazek zustabilizowana badz nie owulka? Sama nie wiem :I Zapytam sie lekarza na nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala - a propos jajnik a - to bili Cie jeszcze? bo mnie boli codziennie, tylko tak troszke i chwilowo, tak jakby pokłuje leciutko i przestaje :( najpierw prawy tylko, potem zaczął lewy a teraz to juz cały brzuch mam wrażenie mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teorie! Jak dziewczyny razem mieszkaja to powoli im sie @ ustawiaja w tym samym czasie. Tak przynajmniej bylo ze mna i wspolokatorkami z akademika. Nie wiem czemu tak jest ale jakos na siebie oddzialywalysmy i po pol roku @ byla prawie rownolegle. Moze teraz my oddzialujemy na siebie i nam sie systematycznie ta @ skraca :D Nacigane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli, jakos sie nie ludze :( Trzymam kciuki za Karole. A na pocieszenie tez kupilam sobie plaszczyk, jesienny0- surdutowaty w brazie a ty jaki? Ciamcia trzymaj sie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki szary długościa hmmm chyba lekko za tyłek, wiązany w pasie :) no i torbę pod kolor a jak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, ja tez uciekam. Trzeba jeszcze cos porobic zanim te meczyki sie zaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z ta torebka to tez musze przemyslec sprawe :) I przydala by sie jakas fajna czapka i szaliczek. Przeciez to wszystko musi jakos wygladac prawda ;) ? Ehhhh nie ma jak zakupy! Rozpedzaja babskie smutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pobolewa mnie, a najlepsze jest to ze chyba powinnam miec dni suche, a tu jakos mokrawo, czasem mam wrazenie ze zaraz przyjdzie @...ale to sie wyjasni w tygodniu, narazie nie mysle o testowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli tez slyszalam o teoriach jednej @ w tym samym czasie, tez tak kiedys z kumpela miałam, smieszne to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Koralina, ja tam nic nie chce mówić, ale jak dla mnie jestes poważną kandydatką na kolejna osobe która spadnie do dolnej tabelki ;))))) Jajnik boli to znaczy ze pracuje, czyli jesli jestes w ciąży to tworzy sie tam ciałko żółte, odpowiedzialne za zywienie maleństwa póki łożysko sie nie wytworzy ;) Także kochana trzymam kciukasy, a ty w dniu spodziewanej @ lecisz po testcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
co do tego ze po jakims czasie jak kobiety mieszkaja razem to maja @ w tym samym czasie to tez słyszałam. Udowodniono to na podstwie badań w klasztorze, gdzie grupa kobiet przez wiele lat razem mieszka. W toku badań okazało się, że wszystkie maja @ w tym samym czasie. Jak pojawiała się w klasztorze nowa kobieta to jej @ tez z czasem dostosowywał sie do innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×