Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Emilia_Bialystok
Byc moze powinnam sie wybrac do innego specjalisty. Tylko ze ja ufam mojemu lekarzowi i jakos tak obawiam sie skakania od jednego gina do drugiego bo w koncu zwariuje. Iga skoro mowisz ze tez tak miewasz to moze rzeczywiscie robie z igly widly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka musisz przemyslec sprawe - najlepiej jesli zobaczy to lekarz i sie wypowie na ten temat. Ja sie nie obawiam bo chyba nie ma powodow ale w sumie dla swietego spokoju, jelsi nie daje ci to zyc to umow sie do innego gina i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Bialystok
Dziewczyny to w takim razie jak u was wyglada ten sluz? On jest zawse przeźroczysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia podziwiam CIe, ze jeszcze nie powiedzialas rodzicom, tzn ja wiem, ze przed moja mama bym tego napewno nie ukryla, ostatnio chcialam jej powiedziec, ze sie staramy, ale nie chce jej narazie martwic.... ale 3mam kciuki za silna wole:D co do doktoratu to faktycznie zajmuje on niesamowita ilosc czasu, ale jezeli takie masz marzenie to je spelnij:) wiolcia ciekawe co z tym wynikiem a co do sluzu, moj tez sie zmienia, jest przezroczysty i bialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
W tym momencie dziecko jest najważniesjze, jak nie dam rady pociagnac doktoratu to go rzuce. Ale dopiero zaczynam, wiec moze etraz latwiej, a jak maleństwo podrosnie to wtedy ta trudniejsza czesc bedzie. zobaczymy. Zreszta ja jestem taka ze chciec to móc ;) Także wysyłam do mojego maleństwa fluidki, zeby sobie zdrowo rosło, ale zeby zabardzo nie znecalo sie nade mna w sensie mdłości itp ;) Bo mamusia musi sie uczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia masz racje, jak bedzie trzeba to podejmiesz decyzje - jak sie bedziesz dobrze czula i wszystko bedzie ok - i bedziesz miala czas na robienie doktoratu to czemu nie:-) a jesli nie to tez nic sie nie stanie - bedziesz miala maluszka a to przeciez najwazniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znam ludzi ktorzy sie doktoryzuja, ale kobitki te nie maja dzieci, a ich zycie kreci sie wylacznie wokol tego:D ale co tam tysia moze wszystko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie kupiłam sobie butki do pracy :):):) bo mam same na wysokich obcasach ok 9 cm a 8 godzin biegac w takich butkach to troszku meczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ja znam akurat nawet osoby które dwójke dzieci w trakcie doktoratu urodzily, takze jestem dobrej mysli ;) Ja jestem na zaocznych studiach, ale na dziennych rzeczywiscie oprócz tego ze sobie trzeba badania zrobic to jeszcze sie brudna robote odwala za promotora ;/ No nic, pozyjemy zopbaczymy. Jest sobota i nie ma co myslec o pracy, nauce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czarne z lakierka z takim skórzanym paseczkiem na przodzie ilakierowany jakoby guzik czy coś na ok 6 cm obcasiku- ja ogólnie mam problema z rozmiarem bo mam rozmiar 34 więc jak jest małe 35 to wkładam żelową wkładeczke i jest oki:) a ty Karola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz mini stópke a ja takie cieniowane brazy, takie na koturnie, na takim obcasie mialam letnie i super wygodne byly:)chcialam wkleic link, ale ich akurat na stornie nie ma jajnik mnie pobolewa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety maleje mi ta stopa :(:(:( no ale nic na to nie poradzę- podobno małe jest piekne hehehe nie daj się jajnikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak maleje to bedziesz ubierac potem dzidzi butki:P nie dam sie, to taki lekki bólik bleee...jeszcze prawie 2tyg do usg, lukne co tam sie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
witanko:) wchodze na forum i co widze???? pustki;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
to chociaz uaktualnie tabelke starajacych sie bo nie ma mnie tam:-( STARAJĄCE SIĘ: Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 wiolkcia...............27.........6..........30.10...... .z abrze..........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 kamilsien.........29............9...........20.10........zamosc.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dobra kami idzie do wanny sie popluskac i pozniej lulu;) zaglądne do was jutro:) pozdrowionka dla wsystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
napisze tylko ze u mnie po staremu wszystko - jestesmy w fazie staranek i mam nadzieje ze tym razem sie uda bo w mojej rodzince jest mnostwo ludków z czerwca wiec moze i nam sie uda na czerwiec przyszlego roku.....;) papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pewnie pustki, bo to niedzielny poranek i wszystkie śpią;) Ja leże pod kołederką chora, mam zapalenie oskrzeli i czuję sie fatalnie:( Nie wiem o co chodzi z moją @ ale trwała 2 dni. Już coraz krótsza jest, zawsze 3,5 dnia a teraz to mega krótko. W sumie nie narzekam, ale czy tez któraś tak ma? Wczoraj kupiłam kolejny, już 4 termometr i będe mierzyć temp w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej ciamcia. Bidulko.... Mam nadzieje ze choróbsko szybko przejdzie. Niestety temperatura spadla, zaczela sie jesien i wszyscy choruja ;/ Ja dzis caly dzien slomiana wdowa jestem ;) moje kochanie w nocy pojechalo na drugi koniec Polski i wroci też w nocy albo jutro, wiec siedze caly dzien w domciu i sie leniuchuje ;) Wiesz co ciamcia, u mnie okres różnie trwał, raz 3 dni, raz 5, nie wiem dlaczego, ale tak po prostu było. Kolejny termometr???? ;;))) ja juz bym to mierzenie w cholere rzucila ;) i wszystkimi 4 termometrami mierzysz codziennie tempke? i porównujesz wyniki? Duże są różnice w pomiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o prosze, koralinka się pojawiła ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×