Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAAAA super ;) ale ci fajnie ;) w zimowe i jesienne wieczory taki ruch to tez na nastroj dobrze wplywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc Babeczki, Kurde widze ze staraczki zostaja powoli wyparte przez brzuchatki:P Hej, starajace sie dajmy znac ze tez tu jestesmy;););) Ja nadal trzymam sie tej gornej tabelki chociaz chcialabym przeskoczyc do dolnej... Dziewczyny napiszcie mi jesli mozecie jak to jest z temperatura. W ostatnim cyklu utrzymywala mi podwyzszona po owulce, mialam 37, pozniej 37,1 i 37,2. A @ i tak przyszla:( Do kiedy powinna sie utrzymywac zeby mozna bylo podejrzewac ze sie udalo? Przeczytalam gdzies ze jelsi nici ze staranek to tempka spada. I juz nic nie kumam;) Ale dzis jestem zdechla:( Za oknem ponuro, wieje wiatr, ogolnie beznadzieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Pisalyscie o ruchu. Powiem wam ze chodze czesto na basen. staram sie conajmniej raz w tygodniu i jak nie pojde to pozniej chodze wsciekla przez caly tydzien, chyba mam potrzebe zeby sie wyżyć od czasu do czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze sportem jestem na bakier no i wody sie boje i nie plywam... Zazdroszcze wam. Musie sie wziasc za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A ze mna jest tak roznie, plywam regularnie ale od dawna mam ochote zapisac sie na jakis taniec albo aerobik. Moglabym wtedy czyms sie zajac a nie myslec tylko o jednym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach chodzilam na taniec i uwielbialam to. Moje kolezanki chodza na salse i bardzo sobie chwala. A ja? Musze wreszcie dupsko ruszyc ;-) dzieki kamilsien - zaczne moze w koncu myslec o swojej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na temat tempki nie pomoge bo zaczelam mierzyc dopiero kilka dni temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Wiesz Mada ja zauwazylam ze moje zycie to ciagle praca, sprzatanie, bieganina, stres, myslenie o ciazy i tak w kolko. chyba najwyzszy czas cos zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc Dziewczynki. Ja wlasnie wróciłam z pracy i padam z nóg. Kamilsien, masz rację, musimy też co jakiś czas opanować to forum hehehe by nasze brzuchatki o nas nie zapomniały. Pytasz o mierzenie tempki. Zaraz po @ spada i dopiero od owulacji temperatura będzie wyższa, niż przed, pokaże ci to wykres jesli bedziesz sobie nanosic wyniki. Wysoka temperatura będzie się utrzymywać aż do miesiączki. No chyba ze jestes przeziebiona to niestety taki wykres nie bedzie odzwierciedlal tego co się rzeczywiście dzieje w twoim wnętrzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Ja sie przyznam ze też nie uprawiam sportu:( Nie mam czasu - wiem że to jest bezsensowna wymówka ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Zresztą nawet nie wiem na co mogłabym się zdecydować. Może jakaś joga???? Podobno uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko z tą tempką jest tak że ona spada czasami dzien przed samą @@@. może zajrzyj sobie na www.28dni.pl i tam prowadzisz sobie swoj wykresik online, i podpatrujesz wykresy innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zupełny bezruch, mój m nawet smieje się ze mnie ze ja w ogole nie mam mięsni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja chyba cos zle zajarzylam z tymi wykresami bo zakodowalam sobie ze jesli ta tempka jest podwyzszona po owulce to dobry znak a tu kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kamilka to działa tak: tempka zaczyna być podwyższona dzień lub kilka godzin po owulacji i jeżeli utrzymuje się podwyższona PO dniui spodziewanej miesiączki, to wtedy jest to pewien sygnał. jak kobieta nie jest w ciąży, to temperatura spada przed samym okresem lub w pierwszym dniu cyklu i pozostaje 'niższa' do dnia po owulacji. dlatego dopiero po dniu spodziewanej miesiączki można się sugerować temperaturą. nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Ale dzieki pomiarom bedziesz wiedziala kiedy masz owulke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dzieki Patka, jestes wielka:-)))))))) BIBI, zaraz tam zajrze, dokształce sie jeszcze bo z tej niewiedzy to pozniej sa płacze bo sie czlowiek nastawi niepotrzebnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Mada to witaj w klubie, ja też mierze:) I mam codziennie rano 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Nie ma za co:) Kamilsien to oznacza że jesteś po owulce i teraz tylko trzymać kciuki trzeba żeby taka tempka utrzymała się do @ która nie nadejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bardzo bym chciała żeby tak było. Ale zobaczymy. Poczytałam sobie różne posty dzisiaj i zauważyłam że rzeczywiście większość z nas wmawia sobie różne objawy. Dziewczyny piszą że bolą je piersi że mają biały śluz, że mają zawroty głowy i takie tam a pozniej pojawia się @. Ja już tak nie chcę!!!! Nie chcę się nakręcać, kurcze jak to zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Tak bardzo bym chciała nie myśleć o tym, nie doszukiwać się tego, czego nie ma. A jednak zawsze co miesiąc mam nadzieję i urojenia przy okazji:P Ktoś powinien mi sprawić lanie hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
To mi też się należą wciry;) Bo ja też się doszukuję wszelkich objawów......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Chociaż powiem szczerze że teraz trochę mniej. Bo tyle razy się zawiodłam że podchodzę do wszystkiego z rezerwą od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A ja zapowiedzialam sobie ze staram sie do swiat. A pozniej pedzę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Przeklejam tabelke:) Madzia wskakuj do drugiej:))))))))))))) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80.29..10..8....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ale nas mało zostało:(((( Ciekawe czy będzie tak że w tabeli nr 1, tak znienawidzonej przez staraczki, zostanie tylko puste miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ale jaja, trzech chłopaków mamyyyyyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Będzie tak Kamilsien, w końcu wszystkie spotkamy się w 2 tabeli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien: gdybyś z tego rozkładu: "ciagle praca, sprzatanie, bieganina, stres, myslenie o ciazy i tak w kolko" wywaliła myślenie o ciąży, to jesteś na dobrej drodze ;-) zagęść pozostałe i jakoś to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
No właśnie, jak na razie sami synkowie w tabelce. Dziewczynki ja idę coś zjeść teraz. Nie wiem czy wejdę na forum wieczorem bo być może nie dopuści mnie do kompa mój mąż, zobaczymy. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×