Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

co do fotelkow to rozmawialam o tym ostatnio ze znajoma co ma dwojke dzieci. Przy pierwszym mila afotelik wpinany pasami i mowi ze na poczatku troche to klopotliwe jest ale jak czlowiek nabierze wprawy to oki. Przy drugim dziecku ma fotelik z baza i jest zachwycona. Wpiecie/wypiecie fotelika zajmuje chwile. Ceny rzeczywiscie sa wyzsze. Ona miala fotelik ESPIRO i dla niej rewelka. Patrzylam to taki fotelik kosztuje nowy z baza ok 350-400 zl. Chyba z mo0imM skoczymy do sklepu obejrzymy na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy bibi juz urodzila. Ma termin na 2 maja, czyli lada dzien. Bibi, jak jestes to sie odezwij jak sie czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie pamietam jakie mamy to łóżeczko turystyczne. Kupilismy je jako pierwsze bo była promocja w JYSKu za 125 zł. i leży w kartonie w garazu... takze nawet nie wiem co to za firma ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....36.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....17.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......13......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie cos takiego i ja chce kupic Amarantowy, tylko ze tu na Ebayu angielskim. My bedziemy sie troche przemieszczac z maluszkiem wiec takie lozeczko bedzie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_łożeczko super. Zielone chyba najładniejsze. Madda_a gdzie bedziesz rodzic? W Polsce czy w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa ten kolor też fajny ja chcę takie łóżeczko bo moja teściowa mówiła że w takim dziecko nie będzie się obijać jak w drewnianym bo ja najpierw chciałam takie zwykłe drewniane ale w tym fajne bajery są i faktycznie ma rację to jednak jest lepsze ...:):) mi się podoba to srebrno szare ten sprzedawca ma też takie samo tylko że z wibracjami 10 zł droższe w kolorze zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....36.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....17.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......13......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kasiula_to znaczy, że ta wstrętna zmora znowu Cię nawiedziała. Wysłam szybko świeżutkie fluidki, żeby w końcu się udało 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziś piekna pogoda. Spacerek obowiązkowy. Wzięłam sie za ksiązki i gazety na temat pielegnacji, karmienia i w ogole pierwszych miesiecy z dzieckiem. Mam tyle do przeczytania i pewnie jeszcze drugie tyle pytan do dziewczyn, które juz maja dzieci, zeby wszystko skonsultowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ;) za kilka godzin poczatek dlugiego weekendu ;)))) ale sie ciesze. Szkoda tylko ze zapowiadaja pogorszenie pogody. Radosna, wczesnie sie boerzesz za edukacje dzidziusiowa ;) ja jakos malo czasu na to mam ;/ Ale planuje juz te ostatnie dni posiwecic wlasnie na lekture roznych rzeczy o pielegnacji maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_czytam i czytam a i tak mam mnustwo pytań. Pewnie wszystko wyjdzie w praniu :) Przy pierwszym dziecku to wszystko jest nowe, choc pewnie najcenniejsze beda rady mamy i świeżo upieczonych mam - koleżanek, siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jeszcze 6 h i weekend :) tysia123 - dzisiejsza noc przespałam bez problemów ;) Maleństwo w pracy mnie kopie najwięcej!!! Gora brzucha jest atakowana najwięcej! Skoro Dzidzia jest juz ułozona głową w dół to nie dziwne ze girkami wierzga mi na górze ;) Jeszcze tylko miesiąc!!!! Mam termin na 30tego! a dzis 30ty :p Ciekawe jak długo jeszcze pochodze do pracy.... mam wizyte na 6 maja i zobacze co powie lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA ja tez super dzi spalam, tylko raz sie do WC obudzilam. Kolejny raz do lekarza ide jakis tydzien przed terminem. Wczesniej co tydzien bede sie z nim spotykac na ktg w szpitalu. Także bedzie mial mnie na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoo, Tysia, AAAAA to juz bardzo blisko do porodu :) :) :) Fajnie ze grono mamus nam sie powiekszy i dostaniemy duzo porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze dotrzymam do terminu i ze potem malenstwo da troszke czasu na to zeby wchodzic na kafe... Zobaczcie ze Bratka juz nam zniknela. Pewnie śmiga z wózeczkiem na spacerkach ;) i wcale jej sie nie dziwie, pogoda super, trzeba korzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, wczoraj bylismy kupic farbe do malowania łóżeczka. Masakra, za pol litra od 20 zl w góre.... Wg mnie sporo, ale dobrze ze przynajmniej jest jako taki wybor koloroów. Łóżeczko bedzie mialo kolor: morelowy mus ;) ładnie sie nazywa i jest taki cieply żółty, troszke moze w pomarancz nawet wpadajacy. Mamy pokoj na zielono, tez taki cieply odcien to fajnie powinno wygladac. Posciel, ochraniacze kupimy z odcieniami ciemniejszego pomaranczu i bedzie ladnie, kolorowo ;) moze dla niekotrych wydaje sie ze pstrokato, ale ja tam uwazam ze dziecko powinno byc otoczone kolorami zywymi a nie beżami czy szarosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka urodziła w grudniu i tez odpisuje na smsa 2 dni :) Cały czas coś jest do roboty przy Małym. Ostatnio jak Ona do mnie przyjechała a dziecko zostawiła z Ojcem Dziecka, to po tych 3 godzinach nieobecnosci w domu, Mąż mojej kolezanki powiedział jej, ze ja podziwia ze Ona zajmuje sie wszystkim przez cały dzien, bo On nawet te 3 godziny opieki nad dzieckiem ledwo przeżył ;) Ah te chłopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - ja tam uwielbiam ciepłe kolory. Jak tylko bedziemy blizej przeprowadzki to wlasnie pokoik dla dzidzi bedzie w takich cieplych barwach :) zreszta cały dom bedzie w takiej ciepłej tonacji. Kolory to rózne odcienie pomarańczy, brzoskwiń, łososia itp. A gdybyscie widziały moja łazienke!!! Mojej mamie sie najabrdziej podoba z całego domu łazienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie zniknęłam :P Czytam Was cały czas i czekam, aż któraś się w końcu rozpakuje i będzie chciała rozmawiać o kupkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartka, pogadac mozemy juz teraz ;) Zawsze znajda sie jakies pytania do doświadczonej mamy ;) Na przyjklad powiedz jak u was bylo z pepkiem? Czym go odkazalas? Spirytusem? Octeniseptem? bo roznie rozni mowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ostatnio mój M siedzi na necie w ropznego rodzaju opiniach o fotelikach i czyta, bo chcemy w przyszłym tyg zakupic fotelik. No i okazalo sie ze akurat nasz wybrany zle w testach wychodzi ;/ Kolezanka chwalila te foteliki z baza. W testach nie wiem jak wychodza - nie patrzylam, mój M sie tym zajmuje. A czym sie rózni baza od iso-fixa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a jak u was jest z kulturą osob trzecich jak widza was w ciazy? Zdarzylo wam sie przepuszczanie w kolejce, ustepowanie miejsca itp? Bo mi sie raz zdarzylo ze mnie pani w markecie puscila do kasy ze wzgledu na ciaze. A ostatnio stalam w autobusie miejskim i nikt dupy nie ruszyl, tylko sie wszyscy gapili ;/ BYDŁO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, ja pępek odkażałam spirytusem. Zakraplałam przy każdym przewijaniu 2-3 krople i z głowy. kikut odpadł na 7 dzień. Jeżeli chodzi o fotelik to ja mam Maxi Cosi City (taki bez bazy) i jestem zadowolona, w testach dobrze wypada. Z tymi bazami to nie wiem do końca jak jest ale do IsoFixa trzeba mieć taki specjalny zaczep w samochodzie, w tylnej kanapie między oparciem a siedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko w toalecie w supermarkecie raz pani przepuściła :) A poza tym to można pomarzyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Ja muszę powiedzieć, zę wczoraj na poczcie 1 pan mnie przepuścił, a dziś w tramwaju taka pani koło 60 też wstała, ale nie skorzystałam:) Jeśli chodzi o markety to nie mam skrupułów i zawsze idę do kasy dla ciężarnych, dziś też, wiadomo ile ludzi przed weekendem:) Wczoraj dostałam od mojej kumpeli paczkę ok.10kg ciuszków dla małego i tak sie zastanawiam, czy stanie sie wielka tragedia jak wypiorę w zwykłym proszku , dodam płynu i potem wyprasuję? Nie chce mi sie iść do sklepu po proszek dla dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×