Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ciamcia, a w jakim proszku chcesz to prac? Słyszałam ze Vizir Sensitiv plus podwójne plukanie jest jeszzce oki. Ale na Twoim miejscu bym raczej skoczyla po proszek "dzieciowy". Po co ma sie malenstwo pozniej przez uczulenie meczyc? Ładna pogoda to spacer dobrze ci zrobi ;) A swoja droga to jutro planuje prac rzeczy malenstwa, bo jakby odpukac cos wczesniej wyszlo to mam wsio z metkami jeszcze i nawet nie mialabym co wziasc do szpitala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, to odpusc sobie dzisiaj, poleż i odpocznij. Po weekendzie kupisz i na spokojnie upierzesz. No chyba ze zamierzasz juz rodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia a na twardy brzuszek dobzre dziala no spa. Mi sie twardy robil zwlaszcza jak malenstwo mnie skopalo, albo bylam zmeczona. I przez jakis czas bralam no=spe dwa razy dzinnie. Teraz juz odstawilam i twardenienia poki co brak ;) Mój gin mówi ze jak brzuszek twardy to dla dziecka niewygodnie i ma mniejszy doplyw tlenu wiec lepeij temu zapobiegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia, nie radzę, bo jak trafi Ci się taki alergik jak mój to będziesz musiała wszystko jeszcze raz. Ja wszystko wyprałam w Loveli a miałam tego naprawdę dużo, bo prawie do roczku, a jak Gabryś miał dwa miesiące okazało się, że jest uczulony i teraz wszystko jeszcze raz w płatkach mydlanych piorę, potem może się na Jelpa przerzucę, ale też nie mam pewności, że nie uczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka a powiedz uzywasz jeszcze oprocz proszku do prania jakiegos plynu do plukania? Ja uwazam ze im mniej chemii tym lepiej, czyli tylko proszek. Ale czy ubranka nie beda sztywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam płynu do płukania Jelpa, ale teraz to tylko płatki mydlane i podwójne płukanie. Niestety ubranka nie wyglądają najlepiej ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u ciebie nie ma ma wyjscia skoro gabrys jest uczulony na inne chemikalia..... ale może wyrosnie ;) a poiwiedz jeszcze z ciuszkow co jest dla ciebie najwygodniejsze do zakladania? Pajacyki, body, polspiochy? jak z rzeczami zakladanymi przez glowe - ciezko idzie zakladanie czy kwestia odwagi i wprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratuś - dziewczyny na wizażu właśnie wspominają, że jelp jest świetny, ale często uczula dzidzie. Ponoć delikatniejszy jest dzidziuś i często kupowany właśnie zamiast Jelpa - ja go zakupiłam, ale nie jest jeszcze sprawdzony na Dzidku. Już poprałam wszystkie ciuszki, ale na dzidzie wciąż czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tak samo wygodne są pajace jak i śpiochy (byleby miały rozpinane nogawki), a zakładaniem przez głowę od początku nie miałam większego problemu, choć zdarzają się bodziaki z bardzo małym otworem na głowę i wtedy jest ciężko. Jeżeli chodzi o dzidziusia to też słyszałam, że dobry, ale jakoś nigdzie go nie widziałam, a szukać specjalnie mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam problem. Proszę oceńcie czy przesadzam. Mianowicie siostra mojego M ma 5 letniego synka. JEst to ukochany, jedyny wnuczek,rozpieszczony na maxa. No i teraz ja jestem w ciaży, niby sie cieszą, że drugi wnuk itd. I tu okazuje się, że siostra mojego M znów jest w ciąży(nie potwierdziła jeszcze u lekarza, ale już sie pochwaliła)I generalnie wszyscy wow, cieszą, się skaczą, ze jest znów w ciąży. No i ja i moje dziecko zeszłam na drugi plan. JEst mi przykro, bo wiem, że jak nasze dziecko sie urodzi to mimo, że przedłuży ród, nie będzie tak kochane jak jej dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, a na jakiej podstawie sądzisz ze twoje dziecko bedzie mniej kochane???? teraz jej ciaza jest na pierwszym planie bo to nowa wiadomosc. Nie obraz sie, ale tak na pierwszy rzut oka to troche przesadzasz. No chyba ze jakas specyficzna ta rodzinka, to nie wnikam. Glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Dzidzius - ten proszek, widzialam dzis w Rossmannie. Ja zakupiłam Lowele do białego, juro biore sie za pranie. ;) Bratka dzieki za odp, ja mam wiekszosc bodziaków, czesc rozpinanych, czesc przez glowe, do tego kilka pajaców i kilka spiochow. Jakos kaftaniki do mnie nie przemawiaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) a mnie dopadla bezsennosc. Od 5 sie przewracalamz boku na bok, ale nie moglam usnac wiec zeby nie przeszkadzac dla mojego M to wstalam robic sniadanie. ciamcia, no rzeczywiscie, córka to nie synowa.... Ale mysle ze bedzie dobrze ;) zobaczysz ze jak dziadkowie zobacza wnuka/wnuczke to z miejsca sie zakochaja ;) bedzie dobrze ;) a dla dziecka najwazniejsze zeby bylo kochane przez rodzicow ;) ja dzis biore sie za pranie rzeczy dla dziecka. Przy okazji zobacze czego jeszcze mi brakuje z ciuszkow. Rzeczy dla siebie typu koszula do szpitala tez chyba trzeba uprac z dziecowymi rzeczami, bo z tym maluch tez bedzie mial stycznosc bezposrednio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, Ciamcia myślę, że w większości przypadków tak jest jak piszesz. Tak jest i nie zmieni się tego. U mnie w rodzinie to bedzie pierwszy wnuk/wnuczka. I też moi rodzice badziej cieszą sie niż teściowie. Tzn wszyscy sie ciszą, ale moi rodzice dzwonią częsciej, pytaja co i jak, jak sie czuję. Teściowa wspomni jednym zdaniem i zmienia temat. Tak to jest z tymi teściami - jak w dowcipach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiemamuśka
Watajcie dziewczyny-mamuśki. Nie pogniewacie się jak tu czasem wpadnę i będę się Was radzić? widzę,że piszecie tu cenne rady.Otóż ja mam pytanie....w jakim proszku bądz płynie mam wyprać ciuszki dla noworodka-niemowlaka? I mam jeszcze takie pytania...ten fotelik co jest dodawany do kompletu do wózka....samochcodowy oczywiście...czy jego się go mocuje jakoś w wózku? i jeszcze jedno gdzie się go wozi...z przodu czy z tyłu? przepraszam za byc może waszym zdaniem infantylne pytania ale nie mam pojęcia o tym.To nasz pierwszy dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiemamuśka
właśnie doczytała ,że pierzecie loveli też muszę kupić proszek i poprać wszystko,bo w tym miesiącu już mam termin porodu,na 26-tego ale coś czuję,że to będzie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiemamuśka
o kurcze ale chaotycznie napisałam:( Chodzi mi o ten fotelik samochodowy...gdzie się go wozi czy jak jest noworodek a póżniej kilkumiesięczny maluszek to czy mozna na przednim siedzeniu? Jak teraz czytam to co wcześniej napisałyście o fotelikach samochodowych to rozumiem,że ten fotelik-gondola co jest dodawany do wozka do kompletu nie nadaje się do auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej prawiemamuska. Zadne pytanie nie jest glupie ;) napisz cos o sobie skad jestes, czy synek czy coreczka bedzie, jak znosisz ciaze itp. Rozumiem ze bedzie to pierwsze dziecko? Fotelik który jest czasami razem z wózkiem w komplecie nadaje sie jak najbardziej do samochodu. Mocuje sie go z tylu, tylem do kierunku jazdy. Z przpdu mozna fotelik mocowac jesli masz mozliwosc dezaktywacji poduszki powietzrnej albo wogole poduszki nie masz. Zreszta taki fotelik jest bardziej do samochodu, a opcja wpiecia w wozek ejst tu dodatkiem ;) no i moze sluzyc jako nosidełko. A jaki wozeczek wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno - gondola to co innego, a fotelik co innego. Gondole w 99% nie nadaja sie do wpinania do samochodu. Aczkolwiek sa takie co maja taka opcje. Ale tak jak mówie, to rzadko sie zdarza. Jak bedziesz kupowac wozek to najlepiej wypytac o wszytsko sprzedawce. Nawet powinni ci w sklepie pokazac jak fotelik w samochodzie zamontowac, jak zlozyc/rozlozyc wozek, jak przepiac kolejne jego elementy. Przeciez masz prawo tego nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 28 maja ;) takze prakrtycznie w tym samym czasie co ty. Ale mam dzis spuchniete nogi - szok ;///// ale to chyba przez ta temperature..... Goraco niesamowicie. Ciesze sie ze urodze niedlugo, bo nie wyobrazam sobie cale lato chodzic z wielkim brzuchem, to musi byc masakra. Wstawialm rzeczy malenstwa do prania - niby tylko kilka rzeczy a dwie pralki wyszly...... szok. Nie byłam swiadoma ze az tyle tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Porcja sobotnich fluidków na początek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Tysia_ja sie wczoraj na spacer do centrum wybrałam o 12 i myślałam, ze nie dojde spowrotem. Nie wiem jak bedzie jak przyjdzie lato. Dziś u nas pada i fajny taki chłodek dla ciężarnej :) Ciamcia_wiem co czujesz. U mnie brat M ma juz syna i dwuletnia córeczke, wiec dla rodziców M to juz zadne super swieto, ze bedzie kolejne dziecko. Do tego hitem jest własnie wnusia. A u nas bedzie chłopak, wiec już bez rewelacji. Też to czasem czuje, ze jakos moja ciaza tak jakby mniej wazna niz jak bratowa M była w ciazy, ale przynajmniej mi sie az tak duzo nie wtracaja (bo u bratowej to wszystko tesciowa załatwiala - lekarza, połozna, wyprawke itp. - potem sie tesciowie zezłoscili jak pierwszy raz dziecko na ręce mogli wziac dopiero jak juz głowke trzymało, bo bartowa M jakas przewrazliwiona jest i nikomu nie pozwala brac dziecka na rece - poza ojcem dziecka i jej mamą). Za to moja mama zwariowała i do tego oszalała jak sie dowiedziala, ze to chłopak bedzie, bo tak jej sie synek marzył (a ma 2 córki), wiec teraz wnuczek bedzie :) Inaczej jednak rodzice kobiety a inaczej tescie reaguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna, ty jesteś chyba jakąś moją pokrewną duszą, bo w wielu tematach się zgadzamy i najmniejsza różnica wieku miedzy naszymi maluszkami będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_no i chłopaczki u nas będą :) Może obie w pełnie 24 sierpnia urodzimy :) A teściami sie nie przejmuj. W koncu pewnie to twoi rodzice beda tymi ukochanymi dziadkami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas i dla tesciow i dla rodzicow bedzie pierwszy wnuk/wnuczka, ale jakby dobrze sie zastanwoic to rzeczywiscie rodzice wiecej wypytuja, martwia sie, itd. Tesciowie zaptytaja czy wszystko oki i na tym koniec. Wczesniej jeszcze dzielilam sie z nimi wrazeniami z ogladania wozkow, kupowania roznych rzeczy, ale jakos ciezko bylo wciagnac ich w dyskusje wiec przestalam cokolwiek mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna, niestety na moich rodziców nie mam co liczyć, nie utrzymuję z nimi kontaktu, wychowali mnie dziadkowie:( Ale ja będę kochać moje dziecko najbardziej na świecie- już je kocham:) Może uda nam się w tą pełnie urodzić:) Ale powiem Ci, że ja też boję się upałów, wczoraj tak źle się czułam, strasznie gorąco mi było, aż miałam takie duszności,:( MAjówka, a mój M w pracy:( pogoda do kitu, deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, widze ze jakiegos doła masz..... Ale ci sie nie dziwie, sama siedzisz, pogoda do niczego.... Jak cos to pisz, ja tu co troche zagladam, bo mam do sprawdzenia magisterke znajomej i usiluje to zrobic. Strasznie powoli mi to idzie, ale obiecalam to nie mam wyjscia..... Chyba musze nauczyć się odmawiać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, czy do szpitala 2 koszule wystarcza???? Bo nie wiem czy kupowac wiecej....;/ Do samego porodu daja szpitalna, chyba ze ktos chce to moze miec swoja. Tylko pozniej ona praktycznie do wyrzucenia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×