Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Sralis fajnie ze sie odzywasz :) Widze teraz moda na stare imiona, tzn takie jak babcie i dziadkowie mieli. Moi znajomi tez wybieraja i maja Zosia i Stanislaw (zaleznie od plci). Ja czekam do poznania plci i szczerze mowiac nie mam pojecia jakie imie wybierzemy. A gdzie nasze staraczki??? Patka_Wroc ??? kamilsien ??? Oli14 ???? JulkaN ??? Izucha ???? IGA????? kasiula1983 ???? wiolkcia odzywala sie ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co..... nie wiem co robić. Mam prace jaką mam no i nigdy sie w niej nie przemęczałam, ale jestem potrzebna, żeby ktos siedział te 8 h i odbierał telefony i trzymał porządek w papierach, pamietał o rzeczach o których po prostu reszta nie ma do nich głowy. Pracuje w firmie juz od 2003 roku i naprawde mam fajną posade. Wiecie, ze mam dziewczyne na szkoleniu. Sciagnęłam moja koleżanke ze Studium. Wczoraj zostawiłam ja samą na cały dzień, żeby zobaczyła jak to jest, zeby wiedziała w co sie pakuje.... Dzis jak chciałam wysłac smsa z neta z bramki orange znalazłam jej wyslanego wczoraj smsa o treści: Zaraz kurwa popelnie samobojstwo dziurkaczem, albo wyskocze z okna z wysokosci 20 cm!!! Ja pierdole!!! Dostaje z gorem w tej pracy!!! KURWA! CHUJ! GOWNO! Teraz nie wiem co robić?!?! Mnie tez nie raz takie przekleństwa przychodza do głowy kiedy czas stoi w miejscu i nie ma roboty - bo czasem po prostu sie u mnie siedzi i trzeba być. Juz troche za pozno zebym szukała kogos nowego - no a pensja jest naprawde ciekawa... Nie wiem co robić? Moze Ona po prostu ma taki styl bycia i do bliskiej osoby tak napisała? Poruszyc z nia ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn Hejka, To ja sie odezwe po czasie i uaktualnie dane.... 29 Kwietnia mialam swoj pierwsza inseminacje i czekam na rezultaty. Mysle ze w polowie przyszlego teygodnia jesli @ nie przyjdzie, to bede mogla juz cosik zatestowac... Weilkich nadzieji staram sie sobie nie robic, bo statystyki sa okrutne i daja mi tylko 15% szans...Trzymajcie kciukasy :) Pozdrawiam wszystki Ciezarowki i Staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli - trzymamy kciuki caly czas, daj znac jakie wyniki ;) AAAAA - kurcze, ciezka sprawa... Ciekawe jeszcze do kogo to pisala... Troche tez glupio bezposrednio powiedziec ze sie widzialo smska. Ja to bym chyba ja popytala jak jej sie praca podoba i wogole. Do tej pory nie narzekala? Nic nie mowila ze nudy, beznadziejnie i ze jej sie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja Wam powiem, ze dopoki Ona sie nie pojawiła to tego smsa nawet sama bym napisala z nudów :) no a jak Ona sie pojawiala na szkolenie na 2,3,4 czy 5 h to czas nam zlatywał jak z bicza, bo naprawde wiele informacji miałam jej do przekazania. Takze szkolenie przebiegalo gładko - teraz dopiero jak ja zostawiłam samą to zobaczyła, ze to czego sie nauczyła nie wykonuje sie cały czas, przez całe 8 h tylko sa to czynnosci ktore wykonuje sie w jakis okreslony dzien w miesiacu itp. Zaczela sie nudzic, no ale to taka praca - ze ktos w firmie musi byc i siedziec. Nie wiem jak z nią pogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli suuuper ze sie odzywasz :) :) :) No to trzymam wszystkie kciuki u reki i u nogi :) Ciesze sie ze idziesz o krok dalej zycze Ci z calego serca abys znalazla sie w tych 15%. AAAAA- ja tez mysle jak Tysia. Ja podpytalabym tak delikatnie na poczatek i nie wspominala o SMSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zrobiła cos co mi sie nie spodobało, ale machnęłam ręką. Byłam z nia umówiona, że dzis Ona przyjdzie na rano, bo ja mam lekarza i pozniej do niej dołącze.... Przyszłam do biura - a jej nie było. Napisałam do niej co sie dzieje, to o 12 mi zadzwoniła ze dopiero sie obudziła.... Troche to dziwne, no ale w sumie to jeszcze Ona nie jest na umowe tylko przychodzi zeby sie poduczyc. Nie wie ze bedzie miała zapłacone za szkolenie. Mam nadzieje, ze nie nawali mi jak bede na macierzyńskim. Ogolnie Ona ma naprawde dobry charakter - charytatywnie opiekuje sie dzicmi z porażniem mózgowym itp. takze dobra z niej osoba, no ale brakuje mi w niej troche takiej - jakby to nazwac - odpowiedzialnosci? czy to nidopowiednie slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA nie dziwie ci sie ze sie martwisz, bo w sumie skoro ja polecilas (dobrze zrozumialam?) to w jakis tam sposob czujesz sie za nia odpowiedzialna i za jej prace. A tu taka niespodzianka.... trzymam kciuki zeby jednak twoje obawy okazaly sie niesluszne. A ty nie martw sie za bardzo (wiem, wiem, łatwo powiedziec....). A swoja droga - mialas juz KTG? Ja wczoraj bylam pierwszy raz - super sprawa ;) lezysz i sluchasz serca malucha. gorzej ze moje malenstwo jak wyczulo ze cos je uwiera to chcialo za wszelka cene te czujniki przypiete zrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, oburącz trzymam bardzo bardzo mocno!!!!! AAAAAAA, myślę, ze z koleżanką powinnaś poruszyć ten temat na zasadzie: Słuchaj, mam do Ciebie prośbę, kiedy wysyłasz prywatne smsy czy maile, a zwłaszcza takiej treści, która podważa Twoją wiarygodność jako pracownika, to czyść proszę dokładnie za sobą komputer. Całe szczęście, że to ja na to trafiłam. Ale też proszę, jeśli nie odpowiada Ci ta praca i zamierzasz z niej uciec, powiedz mi to uczciwie, bo to ja Cię polecam i potem zrobisz mi świństwo, za mną będzie się ciągnęło, że Cię poleciłam. Może od razu zrezygnuj? Nie chciałabym, żeby w firmie, w której jestem tyle lat, wydarzyła się jakaś nieprzyjemna sytuacja, której będę ofiarą. Serdecznie, po koleżeńsku. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA powiem Ci, ze byłam kiedyś w podobnej sytuacji- załatwiłam prace koleżance, a ona po kilku dniach do naszej wspólnej znajomej powiedziała, że ta praca to jakieś gówno itp. Myślę, że powinnaś jej powiedzieć, ze mimo tego, ze teraz jest na przyuczeniu, powinna traktować to poważnie,a nie tak olewać. W końcu Ty za nią w jakiś sposób ręczysz i odpowiadasz,a ona taka niewdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. a więc byłam wczoraj u ginka i... pęcherzyk bardzo ładny ale endometrium złe- za małe nie jest gotowe. dostaam zastrzyk z pregnylu i bardzooo boli mnie ten posladeczek ;/;/;/ no zobaczymy co będzie. w kazdym razie jeśli nei uda mi się w tym cyklu to mam zmniejszyć dawkę clo do pół tabletki dziennie bo u mnie za szybko rosna pęcherzyki i są duze przez co endometrium zawsze przeszkadza bo albo za małe albo za duze jak już pęknie. masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli_w końcu się odezwałaś. Oczywiście wszystkie trzymamy kciuki, a ja jeszcze dosyłam fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 AAAAA_rozumiem, że czujesz sie za nią w jakims stopniu odpowiedzialna. Też nie lubie sie nudzic w pracy i udawac, że pracuje, bo to bardziej meczące niż pracowanie. Ale taka frustracja jeszcze na przyuczeniu nie wrózy nic dobrego. Napewno nie powiedzialabym o smsie, ktorego przeczytalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mysle, ze jednak Sralis ma racje. Trzeba otwarcie. Jesli wymagamy od kogos szczerosci to tez wymagajmy od siebie. Przeciez AAAAA nie grzebala w jej prywatnych rzeczach a korzystala ze swojego komputera. Wiolkcia i dobrze ze nie jest idealnie, bo za idealnie to tez byc nie moze :P Bedzie dobrze predzej czy pozniej, ale bedzie. Bo musi byc!!! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys moze i będzie- no zobaczymy. a wiecie może dokładnie po ilu godinach od podania pregnylu pęka pęcherzyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia_ja w kwestii pękania pęcherzyka nie pomoge, ale kciuki trzymamc moge. Podziwiam Cie za wytrwalosc w staraniach, ktora mam nadzieje bedzie wynagrodzona jak najszybciej. Maadaa_szczerosc to wazna sprawa, ale wiem, ze w pracy to czesto lepiej przemilczec niektore sprawy. Choc przeciez z tego co zrozumialam to tez kolezanka AAAA prywatnie, wiec rozmowa jest jaknajbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Radosna za kciukaski i fluidki :):):):) zdróweczka dla brzuchatek i ich maleństw :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto???? Siedze sama w domku, bo M pojechal na wyjazd słuzbowy i umieram z nudów. Robic nic sie nie chce, nawet ogladac tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia może Bratka Ci podpowie bo ona brała pregnyl. Ale z resztą może lepiej nie wiedzieć i brać się za Swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia - ważne ze lekarz systematycznie Cie kontroluje i wie co jest ewentualnie nie tak. w takiej sytuacji to nie ma bata, ale wkrótce musi sie udać!!!! trzymam kciuki!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 AAAAAAAAAAAAAAAAAAA - czytałam o tej syt. z koleżanką. Otóż, ja tez poleciłam koleżankę, ale nie na moje miejsce tylko na inne, tez do biura. Gdy zwolnila sie moja poprzednia współpracownica, nie wyobrazalam sobie kim ja ja zastapię! Tyle spraw, obsługa sekretariatu całej firmy... szok! no i wlasnie przyszla ta moja znajoma - znałysmy sie tylko w sumie z kilku konwersacji... powoli, powoli - nauczyla się. Jest juz drugi rok. Ale ile przeszlam z nią sytuacji (i nadal przechodze) tego typu jak opisałas to moje!!!!! Powiem Ci ze reagowałam na różne sposoby, tak jak pisza dziewczyny - szczera rozmowa, bezposrednie pytanie etc. U mnie o tyle byla sytuacji inna, że tak jak wspomnialam byla to tylko znajoma, a nie koleżanka - więc moze tez mialam inne podejście do tej znajomości. AAAAAAAAAAAA - czy ta kolezanka po Twoim powrocie ma zostac u Was w firmie czy nie???? - to jest b. istotne. Bo jesli tak - a Ty bedziesz jej przelożoną to możesz spokjnie z nia juz bezpośrednio porozmawiać, jesli ma byc tylko na zastepstwo na parę miesięcy, a Ty boisz się ze nie znajdziesz innej szybko na swoje miejsce to moze poczekaj i przemilcz... Moja nowa współpracownica jest moja pomocą i nie wyobrażam sobie jak mogłabym pracować z nia dalej gdybym jej bezpośrednio nie powiedziala co sądze o niektorych zachowaniach czy tekstach. Jej sprawa jak to odbierze uważam. Widzisz - ja tez mam w pracy syt. ze nie ma na moje zastępstwo i nie będzie nikogooo :O Znajoma, o której piszę boi się i nie wyobraża całej tej sytuacji, ale zalezy jje na tej pracy dlatego wszystkie uwagi przyjmuje z pokora i widzę, ze chociaż nieraz ma ochote mi odpysknąć to hamuje sie i widze ze nie popelnia tych samych błędów. Teraz mam jeszcze jedna nową, od 3 miesięcy, żeby jakos sobie we dwie radziły jak mnie nie będzie, ale sama tego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoluS_to ty niezastapiona jestes :) Będa nie ciebie czekac z utesknieniem. U mnie tez musza kogos na moje miejsce przyjac,a potem maja ta osobe przeniesc na inne stanowisko (jak ja juz wroce). Ale to wszystko wyglada tak kolorowo teraz a nie wiem co bedzie jak wroce. Zimnica sie zrobila okropna :( Jak na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radości - sama sie boję całej tej sytuacji, nie wiem czemu szef nie mysli o zastepstwie... ja przeciez nie bede milion razy podejmowac tego tematu. Bylabym spokojniejsza gdybysmy kogos przyjeli, no ale to jego decyzja. Mnie przynajmniej utwierdza ze bede miala gdzie wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy beda czekac - nie wiem, wiem ze beda mnie zawalac pracą w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie wiele da sie zrobic w domu, bez firmowych papierów. M mnie namawia na pojscie na zwolnienie. A ja pewnie bym chodzila dopoki bym nie padla. Chyba jakas kolacyjke zjem :) Bo dziecko sie domaga :) :) Żoluś_a jak tam zakupy dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radości - ja nadal nie mam nic poza zamówiona komoda, ktora do 2 tyg ma byc do odbioru :) dzisiaj troszke ogladalam ubranka i inne gadzety, ale skonczylo sie na ogladaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn Witam :) Ja się aktualizauję i przesyłam najświeższe fluidki dla Wiolkci, Oli i innych starających się 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jak dobrze, że już piątek :) Tylko osiem godzin i weekned :) :) Żoluś_od oglądania się zaczyna. Ty już chyba kończysz siódmy miesiąc. A kiedy myślisz iść na zwolnienie? Czy planejsz chodzić do końca? Tysia i AAAAA_podziwiam za wytrwałość w chodzeniu do pracy 😘 Mnie się po tych akcjach z bolącym brzuchem troche odechciało, bo teraz sobie uświadomiłam, że dziecko jest jeszcze za małe, żeby je uratować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj komp był u mnie nieczynny :( i nie moglam pisać a chciałam się pochwalic że imienimy miłam :( ale już przeczytałam wszystko:):) zacznę od fluidków dla strączek naszych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Oli - TRZYMAMY MOCNO ZA CIEBIE KCIUKI!!!!! AAAAA - dziewczyny dobrze radzą jak z nią nie pogadasz to się będziesz zamartwiać cały czas, a tak chociaż będziesz wiedziala czego się mnie wiecej spodziewać. Tysia - twoje maleństo już ma swoje zdanie i nie chce żeby je tak podsłuchiwano :):) ale musi być to miłe uczucie ja widzialam w szpitalu jak dziewczyny leżały na tym KTG ale sporo trwa takie banie chyba? wiolkcia - trzymam kciukaski żeby się udało a pupę niech ci mężyś rozmasuje ja miałam po zastrzykach w szpitalu taką gulę i obolałą pupę jeszcze ze 2 tyg po wyściu :P:P:P ale ja dostawałam przeciwbólowe więc to co innego :):) Radosna - fakt pościel droga ale ale prześliczna, ja nie będę powlekać dziecku pościeli bo dostalam od babci pościel z owczej wełny z kaszmirem droga ale sama pod taką śpię ( też od babci prezent weselny) i jest extra - no chyba że maleństwo będzie uczulone ale ta pościel w 100 % przpuszcza powietrze i chroni prze naglą śmiercią łóżeczkową(przpraszam że o tym piszę bo to okrpone) ale jak dziecko obruci się na buźkę przez tą kołdrę i prześcieradło na prawdę można oddychać bo na sobie sprawdzałam jak mi mąż poduszkę przycisnął jak go prosiłam to z otwartymi ustami mogłam przez nią oddychać bez trudu - ale się rozpisałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę Radosna że ty tez dziś wcześnie zaczyansz pisanie , a co do tego co pisałaś prze chwilą to masz rację dzidziuś jest za mały żeby szaleć ... zresztą lekarz już wcześniej cię ostrzegał że to niedobrze że citan brzuch twardnieje i dzidzia ma mało mniejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×