Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hejo. bratka nei biore zastrzyków bo mi sa nieporzebne- same pekaja- cały czas mam monitoring- już normalnie wypala mnie to straznie- usg pokazuje ze wszystko oki i tylko zapłodnić trzeba a do tego nie dochodzi :(:(:( no cóz jakoś to będzie :):):) jutro kolejny monitoring. dzięki dziewczyny za słowa otuchy i pocieszanie- jestescie wspaniałe :):):):) podrowioneczka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA 99% sukcesu w karmieniu to pozytywne nastawienie, wiec nie nastawiaj sie od razu na nie, chyba ze nie chcesz karmic..... Wiecie co, jak robilam pranie to upralam miedzy innymi rozek co dla dziecka kupilam. No i w jednym rogu to wypelnienie mi sie zniekształcilo ;/ podejrzewam ze jak upiotre jeszcze ee 2 razy to calkiem wypelnienie bedzie latalo po calym wnetrzu. Teraz wiem, ze jak bede kupowac kołderke itp to tzreba patrzec zeby ten wklad byl przeszyty kilka razy przez srodek, bo inaczej pranie odpada ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja bardzo chce karmic bo to mi daje nadzieje, ze szybciej schudne i mam wielka nadzieje ze bede mogła karmic jak najdłuzej. Ale moja kuzynka tez bardzo chciala i niestety po 2 tygodniach sie okazalo ze nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no róznie bywa... ale bądźmy dobrej mysli. wiecie co, ja sobe uswiadomilam ze jeszcze 3 tyg tylko ;) jejku, jak sie ciesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie OK :) Dolegliwosci jako takich nie mam, no czasem zgaga czy bol plecow ale tak to OK :) Humorkow tez na razie nie mam i zadko placze wiec nastala ulga po pierwszych ciezkich miesiacach :) :) Jem podobnie jak przed ciaza, tylko bardziej pilnuje sie aby czesciej jesc i bardziej roznorodnie. Wiolkcia - a hormonki juz badalas bo nie pamietam? Moze prolaktyna za wysoka czy jakis inny? Jak pekaja to szkoda czasu, kasy i stresu na monitoring. Jak 2 razy bylo Ok to i trzeci bedzie. Amarantowy - skonczylas pierwszy trymestr, gratuluje :) :) :) Tysia- przelozylas ten egzamin i bedziesz spokojnie czekac na maluszka? Jak to jest- Od 37 tygodnia dziecko juz nie bedzie wczesniakiem tak? Wiec wolno mu legalnie przyjsc na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam grzeczne dziecko, wiec na swiat sie wczesniej pchac nie bedzie. Na egzamin jade 16 maja ;) Moze jak mnie w samochodzie wytrzesie plus steres egzaminowy to szybciej urodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maada wszystko mam pobadane i wszystko oki :):):) więc jestem wielką zagadką:) mąz też przebadany i tez oki :) wszystko dobrze działa tylko dzidzika brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia to jak wszystko pobadane to droznosc jajnikow pozostaje chyba. Mi o tym lekarka mowila jakby sie nie udalo przez kilka kolejnych miesiecy. No i w tym zwatpieniu cos jest. Choc wiem, ze sie nie da. Wiele razy probowalam sie poddac, ale zawsze iskierka nadzieji i nakrecania sie byla. A udalo sie wtedy jak lekarka powiedziala o tym torbielu wchlaniajacym sie i ze juz w tym miesiacu nie ma szans. Teraz tak zastanawiam sie czy zrobila to specjalnie czy naprawde nie kapnela sie ze pecherzyk pekl. ALe bardzo mi to pomoglo. Daj mi numer do Twojego lekarza to zadzwonie i poprosze aby Ci jakis kit wcisnal to moze latwiej zwatpisz i sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia podziwiam Cie z tym egzaminem. Odwazna babka jestes :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo osob mi mowi ze odwazna jestem. Ale taki mam charakter ;) nie potrafilabym siedziec w domu i czkeac na porod. Staram sie jak najwiecej rzeczy jeszcze pozalatwiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie się wszyscy dookoła dziwią: Jeszcze chodzisz do pracy?!?!?!?! hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA witaj w klubie, u mnie to samo. Ostatnio zdziwnienie ze ja jeszcze pracuje. Ja mowie ze to co mam robic jak nie chodzic do pracy - siedziec przez iles tam tyg i czekac przed tv na porod????? Chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxDexterSxxx
www.tiny-url.pl/spodnie_4r3sfb86gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Wiolkcia musisz się troszkę wyluzować, i wtedy dzidziuś pojawi się, lepiej odpuścić na troszkę, czerpać radość z przytulania i zobaczysz, że zafasolkujesz:) A ja kupiłam dla dzidzia huśtawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) słuchajcie wczoraj przeszlismy sie jeszcze po sklepach i zmienilismy zdanie co do fotelika do samochodu. Kupujemy ostatecznie taki http://allegro.pl/item1017838769_fotelik_graco_logico_s_baza_2010_wroclaw.html powiem wam ze u nas w sklepie kosztuje taki fotelik 765 zł!!!! róznica olbrzymia. ciamcia - zestaw super. twoje malenstwo bedzie mialo super zabawki ;) u nas leje od rana, a ja musze do szpitala na ktg a potem jeszcze do pracy na 3 godzinkui..... nie chce mi sie wychodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro koczymy 37 tygodni ;) chyba czas najwyzszy dokupic reszte pierdółek do szpitala i zaczac pakowanie. Do mamus mam znowu pytanie. Nie chce mi sie pakowac olbrzymiej torby od razu na prodowóke. Dlatego pomyslalam ze wezme najpotrzegnieksze rzeczy - koszule, reczniki, kosmetyki, podklady, do tego dla dziecka komplet ubranek, kilka pieluszek, chusteczki. A reszte mąż pozniej dowiezie, do szpitala ma 5 minut samochodem. Czy tak bedzie oki? Bo jakos nie wyobrazam sobie od razu brac 3 paczki podkladow albo cala paczke pampersow. Mase miejsca to zajmuje, a na porodowce poitrzebne nie jest. chyba.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....17.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi to juz pewnie urodzila ;) jak dojdzie do siebie miejmy nadzieje ze sie tu pokaze, opowie jak bylo i bedzie sluzyla radom przyuszlym mamom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tysia, widze ze dzis tylko ty na kafe :) Ale juz i ja jestem :) :) :) Popijam sobie maslanke i czytam co ciekawego w internecie. Dzis nie mam szefa w pracy i mam nadzieje na luzniejszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki fajny fotelik Tysia wygląda bajerancko Ciamcia - huśtawka super naprawdę fajny zestawik Maadaa - a tobie jak rośnie brzuszek ? przytylaś już coś ? ja na wadze u gina ostatnio miałam 1kg na plusie a u siebie teraz koło 3 ale na pocieszenie to chyba waga u lakarza jest istotniejsza bo tak mi polożna u gina mówiła że ich interasuje to co ich waga pokazuje bo sie pytałam jestem ciekawa co będzie jak będę 13. 05. na wizycie. bo bym naprawdę nie chciala przytyć więcej niż 9 kg bo w moim przypadku nie jest to wskazane .... ale mam cienki raczej apetyt więc może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek wyskoczyl ,wyskoczyl :) Dopiero w czwartym miesiacu ale juz widac :) Mam 4kg na plusie i jutro zaczynam 5 miesiac :D To wazenie to takie w domu i ta moja waga taka rozlatana troche :P Do lekarza dopiero za poltorej miesiaca to wtedy bede miala fachowe pomiary. Ogolnie to jak narazie kazdy mnie chwali ze tylko brzuch sie powieksza a nie reszta wiec OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super u mnie też juz bardziej brzuszek widać ale mi było widać wcześnie ale to chyba rodzinne :) a płeć jeszcze nie znasz ? czy dopiero za póltora miesiąca jak będziesz na wizycie? bo ja mam usg dopiero w 22 tygodniu (umówione na 30.06.) i robię od razu 3D bo wtedy tylko 100 zł dopłacę ja zaczekam do 22 tyg. no chyba że mój gin będzie miał usg teraz 13.05 ale wątpie że będzie wtedy nawet widac już płeć a następna wizyta pewnie w połowie czerwca ja to nie mogę doczekać się żeby znać płeć !!! a zresztą będzie mi miło jak będę mogła mówic do dzidzi nie dzidzia bo dla mnie takie to trochę bezosobowe a tak będę mówić po imieniu :) :) może narwana jestem ale zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana:):) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tysia- fotelik super, wygląda tak przytulnie:) jaki kolor wybrałaś? JA wczoraj porównywałam brzuszek z koleżanką która ma ten sam termin porodu co ja, i się przeraziłam, bo jej brzucholek jest malutki, a ja już taką piłkę mam. Mój M wczoraj musiał mi trampki wiązać, bo nie mogłam kucnąć:( Obawiam się że mój dzidziuś będzie duży, na ostatnim usg ważył 450gram a to był 22tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy poczekaj z 3d do ok 24-26tc, bo wtedy dziecko już ładniej wygląda. Mi lekarz nie chciał w 22tc zrobić 3d bo powiedział, że dzidzia może mieć wyłupiaste oczy i być" brzydka". I to prawda, wczoraj oglądałam koleżanki usg i dziecko ma głowę jak kartofel i:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×