Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

właśnie przecież zawsze można mieć 2 dziecko a może wtedy urodzi się córeczka :) a potem synuś i tak będzie mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) melduje się jeszcze 2w1 ;) AAAAAA masz swietnego męża ;) Ja kwiatki dostałam jak dowiedzial sie ze jestem w ciąży ;) Też wolałby synka, chociaz nie mowi tego wprost, a lekarz sie przy dziewczynce upiera.... Zobaczymy co powie w poniedzialek. Za to mój M nie moze sie dzidziusia doczekac - wczoraj skrecil lozeczko, zalozyl materac, posicel.... Jejku, normalnie jakies takie namacalne sie wszystko staje.... Co do postepów porodu u mnie - zero. Czopa nadal brak. Seks na wywołanie nie pomaga ;/ (ale będziemy próbować dalej :) w weekend bede uskuteczniac spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie znowu wróciłam z WC. Nie wiem już własciwie co myslec. Wciąż mam małe jasno-krwiste upławy, lecz wód płodowych brak. No ale byłam na toalecie i miałam typowe rozwolnienie... czyzby organizm się zaczął oczyszczać przed porodem??? Hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA - Ty pracoholiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tysia - dzis w nocy :D... vilemooo - hop hoooooppp?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA - a moze to rozwolnienie z nerów? Radości - gdzie ejstes?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA lepiej zwijaj się z pracy, bo możesz nie zdążyć do szpitala:) Mój M mnie wczoraj rozwalił. Myślałam, ze wieczorkiem się poprzytulamy itd. a on, że pop tym jak zobaczył buźkę naszego synka to on chyba nie chce, bo boi się, ze coś mu zrobi:) Głupol! Już w trakcie, był taki delikatny i ciągle pytał czy na pewno ok, czy wszystko w porządku rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA a dzwonilaś do lekarza????? Bo w sumie to tak dziwnie - czop tyle czasu odchodzi??? A dlaczego najpierw brunatny a teraz podbarwiony krwia?? AAAAA - bedziesz pierwsza - czuje to w kosciach ;) Zoli, dzis w nocy nie, bo jeszcze jutro musze mieszkanie wysprzatac, ale z soboty na niedziele moge rodzic ;) takze mozesz juz odprawiac swoje czary-mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia - dobrze ze mój M nie ma takich pomysłów ;-) ale to hcyba dlatego ze w ostatnim trymestrze rzadko sie kochalismy i jzu za bardzo za tym teskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - podobno po odejściu czopa (jesli to rzeczywiscie jest to) trzeba czekac. Dopoki wody mi nie odejdą albo nie bede miała skurczy to co ja moge? tylko czekac. Ja pierwsza???? Hm.... vilemoo miała byc pierwsza, a może jest bo dzis nic nie pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze maluchy tak mocno kopią? Bo mój tak badziej się rusza, pływa, ale jakiś takich mocnych kopniaków mi daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ruchy to roznie bywa. Czasami tylko wlasnie sobie plywal, a czasem niezle kopal, zwlaszcza jak bylo mu niewygodnie. Z zcasem jak dziecko uroslo to zamiast kopniakow jest takie rozpychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam troche info: IV. Wydalenie czopu śluzowego - kanał szyjki zamknięty jest "korkiem", składającym się z czopa śluzowego. Ten galaretowaty czop ("korek"), zostaje wypchnięty na zewnątrz na 1 tydzień - lub na 2-a dni przed porodem. V. Znaczenie, plamienie krwią - spowodowane jest skracaniem i rozwieraniem szyjki macicy, przygotowującej się do porodu. Objaw ten występuje najczęściej, kilka godzin przed porodem. Może do niego, również dołączyć się objaw, wydalania czopu śluzowego (patrz w/w), który wówczas będzie podbarwiony krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ruchy dziecka to przez ostatnie 2 tygodnie są bardzo wyraźne. Czasem nie idzie zasnąć, bo tak sie rusza na całej długości brzucha. :) Ruchy najmocniej odczuwalne własnie są teraz. Wczesniej to było tylko takie jakby wzdęcia i tyle :) Wiecie, a chciałabym urodzic w ten weekend. ;) Mąż ma w niedziele urodziny, więc miałabym prezent z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - a po co mam mu głowe zawracać? Jak bedzie sie działo juz coś ciekawszego to pojade do szpitala :) Moze nawet swoim autem, tyle ze cięzko u nas zaparkowac bezpłatnie w centrum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nadal wiecie jak :) AAA - chyba rzeczywiście pojedziesz pierwsza :) Biegunka/rozwolnienie/wymioty są objawem oczyszczania się organizmu przed porodem (to taka naturalna lewatywa :D ) Ja wczoraj wieczorem również miałam tą "przyjemność", ale poza tym cisza - nadal cisza. Męczy mnie to strasznie. Najgorsze, że zwolnienie mam do 23.05 i już mi nowego nikt nie wystawi, czyli jeśli nie urodzę do tego dnia to już wskakuje w macierzyński mimo, że dzidzia w brzuchu. Tysiu - ja też tak cały czas mówiłam co ja to jeszcze mam do zrobienia, a teraz dzidziol sie zaparł :D No nic lecę na spacerek przy okazji kupie kwiaty i posadzę w donicach na balkonie. Tak w ogóle to chodzą za mną pierogi z truskawkami, ale nie chce mi się robić - mąż obiad je w pracy. Chyba spróbuje gdzieś wyszpera gotowe. Trzymajcie sie i proszę mi tu nie rodzi pod moją nieobecność :P A zapomniałabym AAA gratuluje chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tu dla Was fajna stronke, ale kafeteria ma opory, żeby ją wkleic. Pewnie uważa ze to spam albo cos, ale ja wkleje go we fragmentach a te co chca to niech sobie połączą: www.isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAA - a moze po prostu urodzsz w pracy i nie trzrea bedzie nigdzie jechac??:D Vilemoo- nie trzymaj nas tyle czasu w napieciu... jutro prosze sie meldowac z samego rana :P ciamciam - z ruchami jets róznie, różne dni dzieciaczki miewaja, nieraz bardziej aktywne nieraz mniej. Umnie to jest takie teraz jakby rozciąganie, wypychanie części ciała, nie wiem moze sie wtedy cąły obraca, nia mma pojecia, ale wczoraj jak sie kladklam spac to tak sie rozpychal ze az to troszku bolesne bylo... ale ja sie wtedy ciesz bo czuje ze jak bryka to jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis brzych od rana boli jak na @ ;) ciesze sie jak glupia bo wiem dzieki temu ze cos tam sie dzieje. ;) vilemoo - narobilas mi ochoty na truskawki - ty brutalu !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http:// isr.atspace.com /r2/p1 /p1.htm W trzech miejscach zrobiłam spacje, wiec moze teraz przejdzie? Vilemoo - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydzielina wciaz taka sama. Jak ja juz bym chciała żeby było po wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTG to dopiero w szpitalu robią jak przyjade rodzic - podobno. Tak mi opowiadała kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa czyli nadal pozostaje czekanie... paskudne czekanie... tysia - jak bol brzucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i ciekawość rośnie .... Która pierwsza? Czy to już? Zaglądam na forum a Wy ciągle 2w1. :-) Ktg ja miałam robione codziennie przez ostatnie kilka dni ciąży. Powodzenia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×