Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

cześć STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......17......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pisze zeby sie pochwalic ze czop w nocy mi odszedl ;) Towarzyszly temu skurcze, nawet bolesne, takie promieniujace na kregosłup, ale nieregularne. Mała szalala po tem strasznie. W efekcie od 4 nie spalam.... Bo jeszcze burza w miedzyczasie byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoooo - drugi dzien nie ma jej na kafe, na bank urodzila ;) ale fajnie..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia- gratuluje !! opisuje teraz skąd wiadomo ze to czop. widocznie Cie "zruszal" gin wczoraj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiadomo ze czop? Polozna dosc obrazowo opisala jak to moze wygladac. U mnie obudzil mnie dosc bolesny skurcz i poczulam mokro miedzy nogami./ Wiec chodu do kibelka bo myslalam ze wody. Ale to takie kisielowate, ciagnace sie bardziej. Potem po jakis 2 godzinach ta sama historia tylko tym raqzem juz z krwia. Rano jeszcze delikatniejakies resztki tez z krwia a teraz juz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Tysia to super to coraz bliżej żeby zobaczyć swoje maleństwo!!!! ja wczoraj byłam na pobraniu krwi, ale się okazało że już miałam robione przeciwciała bo mam grupę krwi ORh- ale na szczęście mój organizm nie wytwarza przeciwciał, hmm jakbym nie miała problemów już ciążą przez to nadciśnienie bo mi nogi puchną i dłonie to jeszcze to mam nadzieję że w tej pierwszej ciąży nie będzie z tego problemu bo podobno w kolejnych ciążach raczej wytwarzają się te przeciwciała ale nie będę się na zaś przejmować zrobiła mi za to położna badanie moczu tym paskiem i wszystko ok i brzuszek mi znów ostatnio znów troszkę urósł a dziś 17 tydz. ale ten czas leci za 3 tygodnie już półowa ciąży a tak niedawno czekałam na wynik testu ciążowego a tak w ogóle to mogła by jakaś nasza strączka zaciążyć bo zostanę sama końcu i wszystkie dziewczyny będą zajęte swoimi dzidziusiami a ja sama będę czekać na poród a nie tak jak teraz jak zaczną rodzić jedna za drugą :( fluidki dla strączek nie zostawiajcie mnie samej na końcu :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy ja się az palę na zastępstwo :D Tysiu no mówiłam chyba w piątek, ze ty w tym tyg urodzisz a lekarze niech sobie gadają co chcą :) Ja tez całą noc nie spałam ale bynajmniej nie przez skurcze hehe Jakos nie mogłam usnąc, byłam cała zlana potem :/ Wstałam i zaczął mnie brzuch i plecki bolec jak na @ ale za wczesnie by było bo to dopiero jakis 10 dzien fazy lutealnej a ja mam zwykle 12-16dni. No ale po 2 minutkach przestało boleć. Niech boli jak chce tylko zeby ten ból nie wycisnął ze mnie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczynki - dziś idę do lekarza i mam nadzieję na pomyślne wieści. Tysiu - czyli środa jeszcze w zasięgu ręki - może się zdążysz rozpakować. Nigdy nic nie wiadomo. Jeżeli chodzi o szpital w końcowej fazie ciąży /po terminie/ to popieram, że warto. Ja miałam taką sytuację w ciąży z córką, że termin oddalał się, wg wcześniejszych obliczeń ciąża była przenoszona i zwapnienia już były w łożysku. Prywatnie gin robił mi ktg codziennie, nawet dwa razy dziennie, ale były upały straszne i zaproponował mi szpital. Opierałam się, płakałam, ale poszłam i teraz uważam, że bardzo dobrze. Poleżałam kilka dni, kilka razy dziennie brzuszka słuchano trąbką, stetoskopem, ktg codziennie, czułam się bezpieczna. Miałam podaną oksytocynę po 3 dniach pobytu, ale nie wywołała skurczy, same przyszły kolejne 3 dni później. Amarantowy - tez mam grupę krwi (-), nie ma żadnego zagrożenia dla kolejnych ciąż o ile po pierwszym porodzie podane zostaną przeciwciała - także pilnuj w szpitalu, żeby Ci podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - ja bym bardzo się cieszyła jakbyś przeskoczyła do tabelki niżej :) będę mocno trzymać kciuki!!! Julka - ja mam nadzieję że mój gin mnie tam dopilnuje i dzidziuni bo on od samego pocztaku jak bylam w szpitalu zrobiła na mnie dobre wrażenie widać że bardzo mu zależy na jego pracy i kobietach które są jego pacjentkami mi cwaniak załatwił wizytę z psychiatrą bo myślał że moje bóle moga miec podłoże nerwowe ale żeby mnie nie zdenerwować bardziej nie powiedział mi że to był psychiatra ale ja się pokapowałam świadczy to że mu zależy bo się pofatygował żeby to sprawdzić a nie lekami tylko futrować ..... a co do twojego zmartwienia to ci bardzo współczuję miejmy nadzieję że się to wszystko dodrze skończy ..a w ogóle to już wiesz co to dokładnie? bo jeśli torbiel to ja miałam ale po hormonach się wchłonął sam ale moja koleżanka z pracy miała z tego powodu poważną operację więc miejmy nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbiele są różne, różnie umiejscowione i różnie reagują na leki. Niektóre wystarczy obserwować, inne się leczy, a jeszcze inne trzeba operować. Niewiele wiem o swojej niestety ... Dam znać po wizycie, boję się jak ch*, ale wierzę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie miałam od rana neta i tak siedziałam i sie zastanawiałam co tam u Was. Na początek jak zwykle fluidki dla starających się 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Tysia_czyli poród tuż tuż. Fajnie, ze nam tak wszystko opisujesz. Bedziemy wiedziec jak przyjdzie na nas czas :) Ciamcia_niezle masz z tym zamkniętym szpitalem. Musisz mocno ściskac nogi :P az do 24 sierpnia. My na szkole rodzenia pod koniec czerwca sie dopiero wybieramy, bo lekarz mówil, ze tak kolo 30 tygodnia najlepiej zacząc. Ciekawe czy M bedzie chcial ze mna chodzic. A ty z M chodzisz? Julka_trzymam kciuki zeby wszystko było ok. Nie ma wyjscia - musi byc dobrze. Kasiula_ja mialam takie bole jak zaszlam w ciaze, ciagle myslalam, ze zaraz @ nadejdzie, bralam czasem na to nospe. Po dwóch dniach jak te bóle męczyly zrobilam test i....byl pozytywny!!! Vilemooo_pewnie juz urodziła :) AAAAA_tez jakos dzis nie ma...czyżby sie rozpakowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to juz po czopie :) Teraz czekanie na wody :) Tak samo AAAAA :) Dziewczyny trzymam kciuki za szybkie i malo bolesne porody. Julka a duze masz te torbiele? Ja mialam 4x2cm i normalnie pekl tzn bezbolesnie i mam malenstwo w brzuszku :) 3mam kciuki aby bylo OK. Kasiula mnie piersi zaczely bolec dopiero w 7tc, wczesniej mnie nie bolaly. Zycze Ci sukcesu z calego serca. Tylko postaraj sie nie myslec o tym caly czas, zajmij sie czyms przez tydzien i potem zatestujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......17......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - widzisz jak Ci sie szkola rodzenia przydala, a ja jakos nie czuje potrzeby zeby sie zapisac... na razie z teoretcznych rzeczy skupiam sie na kilku lekturach dot. kapieli, karmienia, masażu i wogole opieki nad Maleństwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......17......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- tak chodzę z M, wczoraj było 9 par i taka jedna pani biedna sama, mówiła, ze mąż raczej nie przyjdzie i szkoda mi jej było:( Mój M sam powiedział, ze fajne te zajęcia i on chętnie będzie chodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Vilemoo to juz na 100% urodzila, AAAAAA tez pewnie rodzi bo sie nie pojawial tylko ja tu zostalam ;/ Ja juz chce urodzic!!!!!!!!! Wiecie co, po tym odejsciu czopa mam mase sluzu, czasami delikatnie podbarwionego krwia czasami. Brzuch boli.... Jedziemy na zakupy po pracy i moze to zmusi malenstwo do wyjscia. Mam tylko nadzieje ze mi w tym sklepie wody nie odejda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada ja jestem bardzo cierpliwa, pewnie nawet po tygoidniu niepojawienia się @ jeszcze bym zwlekała. Ale tak jak juz napisałam, los mi lubi płatać figle takze jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam od kilku dni inny problem, Maleństwo czasami tak nacisnie na pęcherz ze az mam kłujący ból przeszywający... nie wiem czy nogami tak wierzga czy głową uciska, jutro gin dowiem sie jak Mały lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - jak zaczniesz rodzic w sklepie to zadzwon mi powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem!!! Spałam u rodziców a Oni nie maja kompa a ni neta, bo mąż w delegacji, wiec sama w naszym domu nie zostałam, bo jakby cos sie działo to rodziców miałam pod ręką :) ale Vilemoo na bank juz urodziła :) U mnie moze to nie był jednak czop, tzn, mozliwe ze to była część czopu, a skurczy przy tym nie miałam... No nic, to czekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis w Przychodni i dostałam namiar na Położną która chodzi w moim rejonie po porodzie. Musze sie z nia umówic jeszcze przed porodem, zeby wypelnic jakąś deklaracje, a potem bede mnusiała podobno zadzwonic jak urodze i wtedy Ona zaczyna przychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAaa a po czym wnioskujesz ze to nie byl czop??? u mnie akurat byly przy tym skurcze, ale to niekoniecznie..... a my tu juz obstawialysmy ze to urodzilas ;) uprzedzaj ze nie bedziesz miala dostepu do netu ;) vilemoo to na bank urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, jedyny przepis na salatke ze sledziami jaki znam to tzw "szuba". Układa sie warstwami śledzie z cebulka i odrobina oleju - buraczki - ziemniaki-ogorki kiszone-jajka-mjonez. W Rosji podaja ta salatke juz wymieszana i jakos inaczej sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - po tym ze opisujesz ze to takie galaretkowate, to myle ze był to czop, ale czy aby napewno.... Nie wiem, czekam na jakis oznaki porodu. Wczoraj znow dostałam pelna siate spiszków, pajacyków, koszulek, skarpetek itp. Dostałam od kuzynki tak duzo, ze przez 2 miesiace (te najgorsze) to dzicku nie bede musiała nic prać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAa u nas na szkole rodzenia polozne mowily ze czop roznie wyglada, czasem galaretka, czasem bardziej jak kisiej, a czasem taki cigliwy śluz. Z kolorem tez roznie, bo moze byc przezroczysty, albo brazowawy albo podbarwiony krwia. Grunt ze to nie jest sama krew, ani nie jest to wodniste. A czujesz zeby sie cos tam u ciebie wiecej dzialo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×