Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Żoli - narobiłaś mi ochotę na kalafiorka pewnie jutro sobię kupię:) Radosna - super że dzidzia ok, a ból na pewno przejdzie za niedługo :) Ciamcia - jak ci się dzidziuś podobał na 3D ? ja nie mogę się doczekać, ai nie martw się na pewno dzidzia będzie zdrowa każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na pewno jak się urodzi będzie zdrowe jak rybka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J chciałam zwykłe usg 3d, bo w 26tc podobno najlepiej widać.Mój gin powiedział, ze musi sprawdzić ilość wód płodowych, bo mam dużo wodnistej wydzieliny. Zmierzł wszystkie narządy, no i ta komora 'jest w górnej granicy normy" Norma to do 12mm, a mały ma 9,6. Zapytałam co to może oznaczać, a on, że nic , tylko musimy kontrolować. Naczytałam się w necie oczywiście, że to może być wodogłowie, ale już mam dość tych pierdół co ludzie wypisują na innych forach i będę słuchać lekarza. Zobaczymy za miesiąc, bo to już 30tc będzie to znów us zrobimy Myślę, że usta ma moje a nosek mojego M. Śliczny jest, tak sobie paluszka ciumkał słodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fajnie że widziałaś swojego maluszka, a co do czytania na necie to nie ma żadnego sensu ja jak wyszłam ze szpitalu na samym początku to tak się naczytałam że cały czas bałam się poronienia i śniły mi się koszmary... a teraz już kilka razy śniło mi się że urodziłam trojaczki, mój mąż się śmieje bo jakbym urodziła tyle tych trojaczków co mi się śniło bo byśmy mieli drużynę piłkarską :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kochane! ciamciam- nie czytaj na necie zadnych rzeczy!! tylko sie człowiek nakręca i martwi a to nie wplynie dobrze na Maluszka. Poza tym to wiecie co neiraz mysle? Ze na cholere wymyslili te wszystkie skomplikowane usg itd. kiedys kobiety byly spokojniejsze,a teraz to niepotrzebnie sie martwimy na zapas. Rowniez nie podzielam takiego podejscia lekarzy - ktorzy jesli nie sa czegos pewnie to neich nie strasza i nie odzywaja sie lepiej! Skoro ma ten pomiar babka kontrolowac to neich to spokojnie robi a nie mąci Tobie w glowie! Przeca my nie mamy wplywu na to najmniejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to juz nie zjem wiecej kalafiora - mam od wczoraj taka zgage ze chce mi przełyk wypalic :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie w dwupaku ;) w poniedzialek ostatnia wizyta u gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, doczekam, mam silna motywacje. Wybieram sie rodzic dopiero gdzies tak 26 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz dzis w lepszym nastorju. Również lepiej mi sie spało jak wiem, ze z dzieckiem jest ok. I oczywiscie na początek fluidki dla starających się 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ciamcia_ty nic nie czytaj na necie!!! Tylko na nas masz pozwolenie. "Górna granica" to jeszcze o niczym nie świadczy. U mojego maluszka po badaniu połówkowym wyszło, ze jedna miedniczka nerkowa jest tez w górnej granicy normy (norma to 0,5mm, a jedna miedniczka była 0,2mm a druga 0,51mm) i nic nie czytałam tylko lekarza zapytalam, czy to zagraza zyciu czy zdrowiu dziecka - to powiedział, ze nie, może byc dziecko bardziej na infekcje moczu podatne czy zapalenie układu moczowego. A jakbym zaczela czytac to bym pewnie sie martwila.... Tysia_miałaś sie "rozpakowac" w tym tygodniu :P Żoluś_zgaga to nic fajnego, tylko sie człowiek umęczy i przyjemnosc ze zjedzenia np kalafiorka znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 26 na wizyte ide :D i pewnei usg nie bedzie chcial robic bo oststnio bylo... Malutki albo rączkami boksuje albo sie obrócił bo cosik pod zeberkami kopie :P jakos wysoko jest dzisiaj i moze ta zgaga tez stąd... ale wytrzymam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nadal 2in1. Wczoraj byłam na wizycie: szyjka miękka, ale rozwarcia jeszcze nie ma... :( No nic czekamy dalej. Jak tak dalej pójdzie to mnie Tysia przegoni :D W sobotę mam ktg - zobaczymy czy są jakieś skurczybyki :D Radosna - cieszę się, że z Dzidzią ok :) Ciamcia - dziewczynki mają rację lepiej odpuścić sobie wszelkie czytanie na ten temat. Znam to uczucie - jak mi wyszło podwyższone TSH to czytając wyłam, ale w końcu stwierdziłam, że tylko szkodzę bardziej dziecku i staram się myśleć tylko pozytywnie - trzymam mocno kciuki za Twoją kruszynkę. Żoluś - zaczaruj mojego Dzidka, żeby zechciał już wyłazić, plisssssssssss Miłego dnia dziewczynki - lecę sprzątać mieszkanko - chociaż sama nie wiem co tu sprzątać - robię to na okrągło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jakos nie czuje takiej potrzeby... tym bardziej ze do krakowa nie chce mi sie na szkole jezdzic a tutaj do nas do spzitala moglabym chodzic ale skoro nie bede tu rodzic to chyba nie ma po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli - ja dziś robię sobie kalafiorka :P ale ja biorę cały czas 3 razy dziennie renigast na receptę i lekarz mówił że są w 100 % bezpieczne a tak bez recepty na zgagę to rennie i też na pewno jest bezpieczny bo te leki musiałam sprawdzić bo innych nie mogę za bardzo brać ale na szczęście te bezpieczne mi pomagają :) jedynie cebula i czosnek pod każdą postacią doprowadza mnie do okropnych boli brzucha i muszę ich unikac jak ognia ostatnio jak zjadlam kotleta mielonego z odrobiną cebuli bo nie wiedziałam że tam jest to cierpialam cały dzień Radosna fajnie że jest ci już trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo - tak sprzątasz i sprzątasz że już nie wiesz co ma sprzątać :P a dzidzia dalej nie wychodzi - słuchaj maluchu wszyscy cię chcą już zobaczyć a mamusia przytulić to się nie leń i wychodź szybciutko bo twoja mama dom przewróci do góry dachem od tego sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, a dlaczego uwazasz ze nie warto na szkole rodzenia chodzic skoro nie bedziesz w tym szpitalu rodzic?? Mi sie wydaje ze warto chodzic, czlowiek jest bardziej swiadomy tego co go czeka a tym samym spokojniej mozna do porodu podchodzic. Jakby mi ktos w tarkcie porodu zaczal tlumaczyc jak sie prze, jak powietrze zatryzmac, na co zwrocic uwage to pewnie bym nie zaczaila. A przynajmniej nie ma poczatku. A tak cwiczenia "na sucho" i juz mamy wprawe ;) jak urodze to powiem czy rzeczywiscie sie przydalo czy nie Zoli - a ty czaruj dzidziusia Vilemoo zeby wyszedl, ja druga w kolejce jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......CHŁOPIEC...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, tabelka, dzis skonczylam 39 tygodni ;)))) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......CHŁOPIEC..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) No wiec jestem juz po wizycie u lekarza :) Dzis Maleństwo sie tak pieknie ułozyło, że wypchnęło nam jąderka pod same oczy :) Takze lekarz dzis powiedział z entuzjazmem: 100% chłopak!!! :) Mężuś sie cieszy :) Oprocz tego ze za 10 dni mam termin, to ciało moje nie jest jeszcze gotowe na poród. Szyjka długa, twarda i zamknieta :( coz... Ponoc juz powinno byc inaczej, ale skoro jeszcze nie mam oznak przygotowania do porodu to podobno moge miec dlugi poród. Oprocz tego mam jakies zmiany grzybiczne wiec zapisał mi jakies 3 szt globulek na noc i cos do smarowania, to w koncu Mała przestanie mnie swędziec. A ja mysłałam ze to dlatego, ze obtarłam sobie wkładkami higienicznymi, a to sie okazuje ze nie. Takze tyle u mnie, aha, powiedział ze jak nie urodze do 30 maja to mam przyjsc do niego 1 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo_myślalam, ze juz mamy nowego kielczanina, a tu nic...W sumie to brzydka pogoda to lepiej mu w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_to gratulacje :) z powodu synka. Teraz tylko imie musicie wybrac i maly napewno wtedy bedzie chciał juz wyjsc!!! U mnie zadziwiająca czystosc pochwy - cytologia I grupa i zadnych baktrii :) Lekarz mowil, ze tylko pozazdroscic. Oby tak zostało do konca ciazy... Mężuś za jakies 2 godzinki bedzie w domku :) Juz sie za nim steskniłam i to bardzo. Dziewczynki czy wy tez tak szalejecie za swoimi mężami (w sumie to dopiero niecale 2 lata poslubie, a le razem to 9 lat bedzie)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA jakie imie wybraliscie? Radosna - to tylko pozazdroscic wynikow. Ja przez cala ciaze mam jakies infekcje pochwy, cos nie tak z moczem.... Ale podobno takie sa uroki ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ AAAAA gratulacje ogonka :) U mnie USG polowkowe za tydzien, mam nadzieje podpatrzec plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna to nie tylko ja jedna w ciąży jestem szczęśliwa ze swojego zdrowia bo u mnie jeśli chodzi o wyniki badań to też super jak na razie :) a co męża to my też prawie 2 lata po ślubie 7 lat jesteśmy razem a ja nadal tęsknie jak nastolatka ale mam taki charakter że szybko się wzruszam i rozczulam a teraz M mówi że aż to czasem w histerię przechodzi bo płaczę czasem z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......CHŁOPIEC..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maadaa jak tam u ciebie? jak się czujesz? ja jestem szczęśliwa z tego najbardziej że jak jestem teraz na zwolnieniu to mam kiedy na rowerze pojeździć bo wcześniej tak rano wstawałam i tak późno wracałam że nie miałam kompeletnie na to siły a w mieście ja mieszkałam to nie miałam gdzie trzymać rowera i nie mogłam jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś miał wybrać imie dla Chłopca a ja dla Dziewczynki. Takze dzis już mi Mój M powiedział, ze otwieramy kalendarz i szukamy imienia :) Teściowa jak usłyszała, że chłopiec to sie bardzo zdziwiła, bo od kilku dni sni jej sie cały czas że urodze Dziewczynke :) Moze sni jej sie nastepna ciąża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy, a nie boisz sie jezdzic na rowerze w ciazy? ja bym SIE bala ze jak spadne albo cos to uderze brzuchem ;/ AAAAAAA - to czekamy na wiesci jak tam dyskusja o imieniu ;) jesli widac bylo ze chlopak to raczej córeczki nie bedzie.... U nas w szpitalu ostatnio przede wszystkim dziewczynki sie rodza. Wsród znajomych do tej proy krolowali faceci a teraz dziewczynki sie zaczynaja pojawiac ;) Jestem ciekawa co u nas w koncu wyjdzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×