Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dziewczyny!!!!!!!!!! CO to jest!!!! Siedziałam i czułam ze cos mi delikatnie leci z Małej, ale sie nie przejełam bo mam wkładke.... Teraz poszłam do ubikacji i cała wkładka jest mokra i w kolorze bardzo mocno brązowym!!!! Czy to czop wyszedł czy co????? Dzwonic do lekarza? Nie mam zadnych skurczy ani nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - nie bo ja na prostej drodzę jak idę mam większe szanse na potkniecie przy moich zdolnościach zresztą sprawia mi to tyle przyjemności że ciężko sobie tego odmówić nigdy nie byłam fanką spotów ale rower i rolki to bardzo lubiłam ale to 2 to sobie darowałam bo przy naszych drogach to raczej niebezpieczne a ciocia mówiala że w Holandi jeżdżą dziewczyna na rowerach całą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_jak dla mnie to chyba sie zaczyna :) Dzwon do lekarza i po męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo chciała żebyśmy ją zaczarowały na poród ale chyba przeniosło się na AAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA jak dla mnie to czop ci odszedl. Zadzwon do lekarza. A ty mówilas ze ostatnia bedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAA jakby sie zaczelo to by byly wody plodowe - duza ilosc, woda podbarwiona na rozowo ewentualnie Albo bhylyby skurcze. A u ciebie.... hmmmm dziwnie to wyglada. Napisz co lekarz powiedzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taka informacje: Brązowa wydzielina z pochwy Jestem w 39 tygodniu ciąży. Po ostatniej wizycie u ginekologa zauważyłam niewielką ilość brązowej wydzieliny na wkładce. Minął dzień i jeszcze są brązowe ślady na wkładce. Czy jest to coś niepokojącego? Po badaniu ginekologicznym zdarza się niewielkie plamienie. Jednak u pani jest duże prawdopodobieństwo, że to odszedł czop śluzowy (śluz podbarwiony krwią, może być brunatny). Odejście czopa śluzowego jest jednym ze zwiastunów zbliżającego się porodu. Myślę, że nie ma pani podstaw do obaw. Słyszałam ze jak wyleci CZOP sluzowy to w sumie moge urodzic za godzine ale nawet za 2 tygodnie. Stawiam ze za 2 tygodnie bo jeszcze rano miałam wszystko nie dojrzałe do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_No ciekawe jak to u Ciebie bedzie. Przynajmniej teraz beda wszystkie na forum wiedziec jak to wygląda jak czop śluzowy odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż.... narazie czekam i bede chodzic co godzine do WC i patrzec co sie dalej dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA - na moje "oko" to właśnie czop i moim zdaniem nie ma się czym stresować, ale czeka co będzie dalej. Dokładnie, zgodnie z tym co zacytowałaś czop może odejść na dwa tygodnie przed porodem jak i tuż przed nim. Jednak za nim urodzisz pojawią się ostre bóle. Moim zdaniem czop Ci odszedł po badaniu - często się tak właśnie zdarza. Czop często jest podbarwiony krwią i jest to wynik rozwierania się szyjki, która to jest mocno ukrwiona - wszystkie info przekazane na SR przez położną. Na mnie jednak tam nic nie działa - czopu brak!!! Nie mniej jednak możesz dla uspokojenia zadzwoni do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoo - Twoje info chyba mi wystarczą. Czekam co bedzie sie działo dalej :) Pewnie rano jeszcze do Was napisze :) Narazie nie panikuje i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie byłam kolejny raz w WC i następna wkładke mam brązową. Jak siedze to czuje delikatne sączenie płynów z Małej.... Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - tak sobie jeszcze myślę, że czop swoją drogą, ale niezależnie kontroluj czy aby na pewno nie sączą Ci się wody płodowe. W takiej sytuacji to już z kolei należy zgłosi się do szpitala. Ale to musisz obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA informuj nas na biezaco to bedziemy wiecej wiedziec jak to wszystko przed porodem wyglada :) Jak znikniesz nam na dluzej to wiadomo co robisz :) Musicie szybko imie wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze wkładka nadal utrzymuje brązowy kolor, jednak nie jest wielce mokra, także wody nie ciekną. A imie mozna wybierac dopóki sie do Urzędu nie pójdzie :) Zaraz kończe prace. Na ostatnich nogach jestem, wiec siedze tyle ile uznaje za stosowne - niech sie w ogole cieszą że jeszcze przychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAa pamietasz jak sie smialas ze urodzisz w pracy - ja widze ze to sie moze stac faktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodze tyle ile chce ;) w koncu sama sobie jestem szefowa ;) mam wlasna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki Ja dziś umierałam w nocy z bólu kręgosłupa- chyba dysk znów mi dokucza:( Macie rację- tylko nasze forum jest godne zaufania i nie czytam co na innych piszą. Mój synuś musi być zdrowy i na pewno tak będzie! AAA powiększasz naszą "chłopięcą" ekipę:)Gratulacje! Ciekawe czy to ten czop Ci odchodzi. Ja obserwuję wodę, bo mój domek stoi w okolicy rzeki która chyba wyleje, więc zaczynam sie martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejjjjjkuuuu na chwile Was zostawic!!! i juz tu sobie czopy pozwalają ??!! :P AAAAA - melduj jak sprawa wygląda?? jejku ja pewnie juz bym do szpitala jechala :O jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja od wpółdo 2 za bardzo nie mogę spać bo wczoraj po południu usnęłam na 2 godzinki :P a od 2 godzin walczę z kompem bo chyba mi za niedługo zdechnie a nie mamy kasy na nowy za bardzo:( ciekawe jak AAAAA? bo chyba Tysia i Vilemo od wczoraj nie urodziły? moja dzidziunia wczoraj wieczorem tak fajnie brykała że można było mieć wrażenie że kopie nóżkami jeden mój bok (tak znacznie mocniej w jednym miejscu) mojemu mężowi tez bardzo się podobało - super uczucie fluidki dla starających się też śle od rana 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, że wciąż jestem z Wami i własnie przyjechałam do pracy ;) Od wczoraj żadnych zmian. Tzn, jak wstałam o 3 w nocy sikać to wkładka miała małą czerwona plame od krwi, ale narazie nic wiecej. Ale nie uwierzycie co zrobił Mój M :) Jak wróciłam do domu to w salonie czekało na mnie 20 pomarańczowych róż! Tak sie ucieszył z wiadomości ze to bedzie chłopiec!!! A ja do niego: Kochanie, ale ja jeszcze nie urodziłam! A co będzie jesli lekarz sie pomylił? Na co Mój M: Najwyżej bedzie moja strata :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA- faceci są jednak jak dzieci :P fajnie że dostaliście kwiaty ale co za radość mój mówi że mu bez różnicy ale jestem ciekawa jak będzie po usg :) czasem tylko mnie pociesza że na pewno będzie córka żeby mi milo było:) - może są dziecinni ale za to kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Mój M usłyszał, że lekarz powiedział, że na 100% chłopak, to zamiast sie cieszyc i skakać z radosci to mi zaczął gadać przez telefon, że w takim razie nie mam się martwić, że postaramy się pozniej o córeczke dla mnie ;) Także na pierwszym miejscu to pomyslał o mnie, a poźniej o sobie. A ja się tak bardzo ucieszyłam, że lekarz dopatrzył sie chłopaka, własnie ze względu na to, ze Mężuś chciał syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×