Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dziewczyny, spotkała mnie jakaś dziwna sytuacja. Ktoś na innym forum kafe podszywa się pod mojego nicka. Zmieniłam chwilowo na pestusia. Przepraszam za zamieszanie, ale nie mam siły i ochoty z tym czubem walczyć o własność nicka. Jak się odczepi wrócę do dawnego nicka - zresztą imienia :-) JulkaN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W końcu mam chwilke, zeby sie zameldowac. Dzis mnie nie było, bo M ma wolne i tak jakos spędzalismy dzien razem :) Wczoraj byłam u takiej pani co sie akupresurą zajmuje i podotykała mnie i rwa narazie nie dokucza :) AAAAA_co ty jeszcze tu robisz? Myslalam, ze juz urodzisz. Tysia, Vilemooo_wy tez sie jakos ociagacie z tym rodzeniem. Ciamcia_u mnie dzidzia czesto szaleje, daje kopniaczki, ale tak sie przemieszcza w brzuszku - jakby ktos ci tam jezdzil pieścia pod skórą. Zamówilam wozek: Maxi Cosi mura 4 fantasy green :) Takze jesden temat za mna :) Żoluś_to ty dzis pokłuta jestes bidulka :) Ale to zawsze jedno badanie blizej do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciagle 2w1 ;) Wysprzatałam dziś podłogi, jutro biore sie za łazienki, to moze w końcu wyląduje na porodówce ;) Dobrej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA - powodzenia ;) U mnie tez jutro cviag dalszy generalnych porzadkow a rano zakupy. Tez mocvno wierze w to ze w koncu sie cos ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam urodziła któraś w tą pełnię księżyca ??? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) 2w1 bez zmian. Wlasnie sie zabieram za sprzątanie łazienek, pranie i gotowanie ;) Myslicie ze to cos pomoże? ;) WCZORAJ POSPRZĄTALISMY Z MĘŻEM SALON no i Mężucia poniosło i rozłozył już łóżeczko turystyczne z materacem :) Na co ja ze mało ze w naszej sypialni patrzymy na pusta kołyske to teraz bedziemy na łózeczko patrzec puste.... ;) No ale moze sie łudził że to cos przyspieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Nikt sie nie rozpakował wczoraj? JA balowałam wczoraj na weselu koleżanki, ale mały chyba źle się bawił, bo po 1 tańcu stwardniał mi brzuszek i musiałam siedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nikt sie nie rozpakował :) Ciamciaram - nie mogłas potańczyc za to mogłas jeść do woli ;) Ja juz wysprzątałam dwie łazienki a skurczy brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pojadłam , pojadłam:) AAA zawsze możesz pomóc mi w przeprowadzce, mam masę pakowania i noszenia, więc myślę, ze urodziłabyś szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to napewno by mi szybciej poszło :) Teraz biore kapiel a na 16 przyjezdzaja znajomi na grilla takze bedzie wesoło. Słoneczko swici, ptaszki cwierkają wiec nie mogło byc lepiej. Ta para co przyjezdza sie staraja tez o dziecko, ale niestety narazie lataja tylko po lekarzach :( Mam nadzieje, ze nie bedzie im przykro na widok kołyski itp.... Miłego weekendu :) tysia123, vilemoo - rodzicie???? Poczekajcie na mnie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jaki bilans?? AAA - obecna tysia????????? vilemooo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam w szpitalu na ktg i co? i dupa... ;( skurczy brak - dziewczyny wy mi się chce. Zaczynam się już stresować. Lekarz powiedział, żeby się przyjąć w poniedziałek do szpitala i będziemy działać. Miałam nadzieje, ze Dziecię samo zechce wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malduje sie w sobotnie popołudnie :) Dzis super słoneczko i w koncu ciepło :) Wybralismy sie z M na zakupki i on kupił 4 koszulki, a ja 3 sukienki (letnie, w sam raz na lato w ciazy). Nie obyło sie bez obowiązkowego ostatnio gofra:) AAAAA, Tysia, Vilemooo_rozpakowywac sie!!! Bo tu pewnie pare starających chetnie przejmnie wasze brzuszki :) Ciamcia_nie zalało Cię??? Jak oglądam w tv co sie dzieje to straszne, ludzie tak jak ich z domu zabrali zostali, bez niczego. Żoluś_jak weekendzik mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA zrób koleżance uroczyste przekazanie pałeczki i zacznij rodzić w czasie spotkania towarzyskiego. Nie będzie mogła odmówić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj RAdosna- trochę nas zalewa we Wrocławiu. Właśnie byłam u koleżanki która mieszka na Kozanowie( dzielnica0 i tam jest ewakuacja. JA pók co mieszkam jakieś 3 km od niej , ale jest strasznie. O 13 na spacerze tam byłam gdzie teraz w tvn 24 pokazują i szłam z psem. No masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja nadal 2 w 1. Maialam nadzieje ze chociaz AAAAA albo Vilemoo sie ruszyly z rodzeniem a tu dupa. Bratka - pełnia będzie 27 wiec jeszcze kilka dni zostalo. U mnie brzuch czesto pobolewa jak na @. Twardnieje tak kolo 5 razy dziennie. Takze nie jest zle ;) Caly czas wierze ze sie cos ruszy. Dzis caly dzien na zakupach a potem u rodzicow. Wypoczelam, dotlenilam sie, troche sie zmeczylam. Usilujemy tez przekonac malenstwo zeby zdecydowalo sie wyjsc - mój M nawet lody mu obiecał, ale uparciuch siedzi.....Uskuteczniamy tez codzienny seksik a jutro lecimy na dluuuuugi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ciekawe czy AAAA posłuchała mojej rady ;-) dziewczyny, trzymam za Was kciuki. A staraczki namawiam, by łapały w locie przekazywane pałeczki :-) kilka ich się sypnie na dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce zaświeciło, więc może mi się humor poprawi, poza tym na sniadanie wpada kolega kucharz, 150 kilo znajomości rzeczy ;-) On mi też humor poprawi. Przedwczoraj moja mama koordynowała przez telefon z TVNem ewakuację rodziny byłego chłopaka spod Sandomierza - ot, tak zadzwonił do niej na komórkę po 40 latach i poprosił o pomoc ;-) Powiedział, że numer ma z naszej klasy - a mama dwa lata temu usunęła numer z profilu, musiał skubaniec wcześniej zapisać. Normalnie skonałam ze śmiechu, jak mi to opowiedziała! Śmigłowiec przyleciał i uratował ich, a moja mama spuchła z dumy, że sobie poradziła z wyszukiwaniem wszystkich numerów na stronach www, a jeszcze trzy lata temu, gdy włączała komputer, to miała minę, jakby się bała, że wybuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh uparciuszki... tysia - a ja już myslalam nad nazwa mojej firmy wróżbiarskiej i co i dupa :P nie spełniły sie moje przewizydywania, w totka tez nie wygrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja tylko na chwile zeby napisac ze ja nadal 2 w 1 ;/ AAAA, Vilemoo, a jak u was? Czy wy tez macie brzuchy tak nisko????? Ja czuje malego praktycznie miedzy nogami, a wyjsc nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam brzuch jeszcze bardzo wysoko. :( U mnie bez zmian. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciamcia. Jestesmy. AAAAA wysoko brzuch jeszcez o niczym nie swiadczy..... Dzis wizyta u gina wieczorem, mysliscie ze leakrza specjalnie ostatnie badanie robia dosc powiedzmy to mało delikatnie, zeby troche ruszyc szyjke a tym samym przyspieszyc porod? Bo slyszalam że czasem tak bywa.... Ciekawe na ile to prawda. Vilemoo a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstwaiam ze Vilemoo na porodówce juz jest ;) chyba by sie odezwala w przeciewnym przypadku. Wie, ze my tu czekamy na wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×