Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAA, robisz dobrze i musisz mi uwierzyć na słowo. Przemyśl kwestię chusty (znajomi mi polecali Hoppediz bodajże... http://www.allegro.pl/search.php?string=hoppediz&order=d) Ja się na pewno zdecyduję, zobaczyłam jak się to świetnie sprawdza na zakupach, w kościele, na spacerze, na zebraniach Stowarzyszenia ;-)... Maleńkie dziecko ma mamę blisko, więc albo śpi, albo się rozgląda, albo nawet dostaje cyca (chustą fajnie się pierś zasłania) - starsze chętnie daje się wiązać do pleców, do drugiego roku życia jest super i dla mamy, i dla taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia w końcu zasnęła, ale ja w sumie nie robie sobie nadzieji że dlugo pospi bo zaraz przyjdzie Położna i bedzie ja trzeba ważyc, wiec bedzie pobudka, a poza tym zaraz bedzie glodna, wiec nawet nie kłade sie spac. Może później sie uda. Te chusty sa strasznie drogie! Popatrze, ale chyba szkoda kasy... Muszę sie rozejrzec za jakims duzym plakatem z kreskówka, zeby zawiesic Basi nad kołyską. Niech ma troche kolorów a nie tylko białą sciane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mój mały od kilku dni trenuje do mundialu :) Tak mnie kopie, że nie mogę znaleźć sobie miejsca. Mam nadzieję, że wszystko ok z nim, bo taki nerwowy jeszcze nie był. AAA ja myślę, że jakbyś nosiła w chuście małą to byłaby spokojniejsza i Ty również. Moja koleżanka nosi, i bardzo sobie chwali, a dziecko miała niespokojne i płaczliwe. Zobacz na allegro jakieś używane chusty, nie musisz mieć nowej przecież. Znacie jakiś przepis na ciasto z truskawkami? nie mam pomysłu a ochotę wielką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Weekendzie jak zawsze minął za szybko. Dostałam kolejną torbę ciuszków dla małego - tym razem od mojej siostry. Ciuszki tak śliczne i tyle, ze juz chyba nic nie bede kupowac. Ciamcia_ja to robie zwyklę babkę - taka "piaskową" i wrzucam truskaweczki pokrojone w cwiartki :) i jest pycha. Możesz też jakiś biszkopt zrobic i dac truskawki, albo trate z truskawkami - na necie napewno jakis przepis znajdziesz. AAAAA_jak czytam twoje wątpliwości to wcale nie są inne niż moje - tyle, że ja jeszcze czekam na swojego maluszka. Pewnie też bede myśleć co oznacza płacz...Boję sie troszkę czy dam sobie rade. Czytam książki o pielęgnacji i wychowaniu takiego maluszka,ale i tak dalej mi sie wydaje, ze nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_ta z żyrafką jest fajna :) Do do walorów praktycznych to nie pomogę, bo jeszcze doświadczenia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dwa razy usilowalam cos wiecej napisac i mala sie budzila ;/ jakas niespokojna dzis jest. W koncu otworzylam okno i halas z ulicy ja uspil ;) a tak to od 5 rano nie spala ;/ Vilemoo - ta zielona mata tez mi sie podoba, ale raczej jej nie kupie, bo wydaje mi sie ze za malo pstrokata jak dla dziecka. Co do karmienia to poki co dajemy rade, chociaz z małej straszny głodomór sie ostatnio zrobil ;/ Pije bardzo duzo plynow i poki co nie musze malej dokarmiac. Fajnie zobaczyc cie na zdjeciach. kubus jest cudowny ;) Do tatusia chyba podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, u mnie najbardziej wszyscy lubia ciasto z truskawkami robione w ten sposób: biszkopt kroimy na pol i nasaczamy galaretka truskawkowa, i przekladamy: biszkopt, masa budyniowa z duza iloscia truskawek, drugi biszkopt, truskawki, galaretka ;) AAAAAA to prawda ze dziscko odczuwa twoje emocje. Agusia najbardziej mi sie rozplakala ze nie moglam jej uspokoic jak sie wkurzalam ze spac nie chce i w koncu sama zaczelam ryczec... wtedy maz wzial mala na rece, ja sie wyplakalm w lazience, uspokoilam i mala tez chwila moment usnela ;) Fajnie ze mama ci bedzie pomagac. Zobaczysz ze z zcasem zabawa z Basia to bedzie sama radosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do maty to stwierdzilismy ze zamowimy (musze tylko znalezc jakas ktora nie bedzie bardzo droga a bedzie w miare fajna). Jak agnieszka stwierdzi ze na razie jej to nie interesuje to spokojnie mata poczeka. Musze po prostu jakos dziecko w ciagu dnia zajac jak nie spi, bo zrobila sie terrorystka, tylko na rece placze i nic poza tym ;/ W łóżeczku jak lezy to zapatrzy sie czasami na misie na ochraniaczu. Obczaja tez rzeczy poustawiane na stoliku przy lozku - zwklaszcza duzy czerowny kubek ;) wiec sadze ze zabawki na macie tez ja zainteresuja. Mam przynjamniej taka nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) z łezką w oku tu dziś zajrzałam, bo udzielałam się na tym topiku 9 m-cy temu kiedy byłam w ciąży, ale niestety ciąża obumarła. I tak z ciekawości weszłam zobaczyć co u Was i niektóre już urodziły. Cudownie :) moje gratulacje! Ja miałam termin na 08 czerwca 10r. Ale teraz jestem w 15 tyg ciąży i termin na 17 grudnia 10r. Trzymajcie za mnie kciuki. A dla Waszych bobasów duże buziaczki! :* pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coolkurka :) WItamy ponownie. Gratuluje serdecznie i duzo zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiu - fajna mata, mała powinna od razu się interesować, jak nie to powiesisz jej coś większego i bardziej wyraźnego na pałąku - ja ciągle coś doczepiałam, żeby się nie nudziło. Ciamcia - u mnie najlepiej smakuje ciasto takie - biszkopt, na to śmietana ubita ze śmietanfixem i galaretką, na to całe truskawki i na wierchu galaretka truskawkowa. Wczoraj znowu zrobiłąm takie ciasto i już pół blachy nie ma - polecam - jest pyszne. Dobrze też smakuje zwykłe ciasto piaskowe z wrzuconymi do środka truskawkami - pokroić i oprószyć mąką przed wrzuceniem do ciasta, to nie powinny pójść na dno. smacznego życzę :-0 AAA - doskonale rozumiem Twoją niepewność, pamiętam jak moja córka zrobiła zieloną kupę - stałam nad nią oniemiała i nie dałam rady wypowiedzieć słowa w słuchawkę - w panice dzwoniłam do mamy... Jestes wspaniałą mamą i szybko rozszyfrujesz swoją "Zagadkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa wczoraj zrobiła ciasto : biszkopt, na to taki krem z gellwe śmietankowy i truskawki i galaretka. Pyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziękuję w imieniu Kubusia. Tysiu z tą "moją" mata to masz pewnie rację może być dla dziecka mało pstrokata. Mi właśnie nie podobają się te wszystkie żarzące, ale właśnie o to chodzi, żeby Dzidka zaciekawić. Muszę to jeszcze przemyśleć. Z kolei mata z playskool Kubusia jeszcze nie interesuje :( Kubuś na brzuszku ledwo główkę podnosi także nie ma co marzyc o zainteresowaniu się szeleszczącymi elementami, czy lusterkiem. Te większe maty mogą być odpowiedniejsze, gdyż wiszą na nich różne ciekawe elementy i to dziecko może zaciekawić. W sobotę kupiłam mu parę maskotek i powiesiłam na wózku i na spacerze dopóki nie zaśnie :) to się im bacznie przygląda. AAA - ja też niejednokrotnie zastanawiam się, czy aby wszystko koło dziecka robię dobrze :( Każda ma obawy. Głowa do góry my niedługo dojdziemy do perfekcji, a i tak dla naszych dzieciaczków jesteśmy najlepszymi mamami na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Oli14...................30.......22........11.06......... ...Haga..............0 kasiula1983.........26.........34........26.06........ ..Trzebinia......... Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Sralis Margolis.....36..5....38....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka.............28...3.....35...25.07.2010....synek. ... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....27....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....24....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........23....1......20......02.11.2010........ Trójmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tort śmietanowo- truskawkowy ale można też normalnie jako zwykły placek zrobić i jest pychaaaaaaaa Biszkopt to wiadomo jaka mąka zwykła i kartoflanka....... Krem śmietanowy to na 500ml śmietanki daję 2x śmietanfix i 2 łyżeczki cukru waniliowego i 3 cukru pudru - smakuje jak lody śmietankowe do przełożenia ciasta : zmiksowane pół kg truskawek do tego dodaję rozuszczoną w 3/4 szkl wody galaretki truskawkowej i dołożoną do niej łyżeczką żelatyny oczywiście przestudzonej galaretki ijuż gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu u nas słodko dzisiaj- same ciasta na tapecie hmmmm a ja mma kolejny dzień humor do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis - nie kochana to nie to. To, jakby to nazwać, "odmienny punkt widzenia" z mężem na sprawy seksualne... dobija mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli, tatuś obawia się "skrzywdzić" maluszka? Czy Ty raczej nie czujesz się na siłach? Ten problem przecież się zdarza wielu oczekującym parom. Jest emocjonujący, ale spokojnie można o nim rozmawiać. Tylko trzeba znaleźć odpowiednie argumenty... Jak chcesz, to się żal. Coś wymyślimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Melduje ze dzis byl udany dzien :) Jutro moze mnie nie byc ale nie martwcie sie bo jade do rodzicow :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli, napisałam do Ciebie. Pozwalam sobie opuścić posterunek, bo mi kręgosłup wyjdzie krzyżami i pójdzie do sąsiadów. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×