Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Julka, tyko pamiętaj, żeby te babskie popołudnia wdrożyć już po urodzeniu dzidzi. A najpierw z córką porozmawiać. Że teraz będzie starszą siostrą, ze więcej jej bedzie wolno niż młodszej, że będzie teraz dla młodszej wzorem do naśladownaia. Ale też przygotować ją na to, że młodsza przez jakieś trzy miesiące będzie wymagała pełnej uwagi, bo takie maleństwo bez mamy po prostu by nie pzreżyło i nie poradziło sobie. Żeby się nie spodziewała cudów od samego urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Chcialam sie pochwalic...choc jeszcze sama w to nie moge uwierzyc:)...JESTEM W CIAZY!!!...Druga inseminacja zadzialala, wczoraj zrobilam tescik i jest mocna druga krecha. Mam nadzieje,ze to bedzie to pozytywne uwienczenie naszych dwuletnich staran:) Chociaz oczywiscie boje sie strasznie i mam tysiac pytan w glowie. Dodatkowo przy tej inseminacji mialam 3 jajeczka, wiec wszystko moze sie zdarzyc....Chociaz jakos trojaczkow sobie wyobraic nie moge. Teraz wszystkie doswiadczone mamusie i brzuchatki bede zawalac 10000 pytan. Albo najlepiej przejze te 500 stron Waszych dyskusji.Jutro dzwonie do lekarza...prosze trzymajcie kciuki, zeby wszystko poszlo gladko, bardzo sie boje, ze cos moze byc nie tak. p.s.Radosna dziekuje za fluidki, bardzo bardzo sie przydaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Basia miała swoj pierwszy spacer :) Odpowiednio ją ubrałam, przykryłam kocykiem we wozku i heja :) Potem wrocilysmy do domu to ja ubralam w sameo pajacyka i zawinelam w rozek i zasnela. Chwycilam jej raczki i sa chlodne..... czy to znaczy ze musze ja ubrac grubiej? Jestem złą mamą że dopuściłam ze ma takie chłodne rączki :( Nie znam sie w koncu na niemowlakach :( Az mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA nie jesteś złą matką! Uczysz sie i to normalne więc przestań:) Oli trzymam kciuki najmocniej jak umiem- daj znać jak wrócisz od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI- cudowna wiadomośc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koniecznie napisz co tam po wizycie u lekarza :D który to tydzień?? Pytania zadawaj - pewnie ze odpowiemy!! Gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, wspaniałe wieści!!!! No, kolejna brzuchatka rozpoczynająca, mam nadzieję, letni wysyp brzuchatek! dziewczyny, widzicie - nie warto tracić nadziei :-) Ja dziś osiem godzin łaziłam po Krakowie z grupką Francuzów, na dwa tygodnie przed powiciem dzieciny matka zarabia pieniądze jako przewodnik.... oni w czwartek jadą, a ja chyba na tę okoliczność w piątek urodzę, po forsownym tygodniu. AAAA, chłodne rączki i nóżki nie są wyznacznikiem. temperaturę sprawdza się dziecku pod ubrankami na karku. Jeśli tam jest chłodna - znaczy, obrana za lekko, jeśli ciepła - jest ok, jeśli spocona - przegrzana. Nie denerwuj się :-) Jesteś super mamusią! Gdyby dzieci były tak delikatne i wrażliwe na przeciągi, to ród ludzki wymarłby całe stulecia temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli - jestem z wykształcenia nauczycielką francuskiego, kiedyś pracowałam jako tłumacz i pilot wycieczek, a tych Francuzów dostałam od mojego klienta sprzed 15 lat ;-) Okazało się, że nadal mówię biegle i nie muszę się martwić. Acz kilka słówek oczywistych mi umknęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Żoli, weź mi wyślij jakiś namiar na siebie, bo umieram z przerażenia na myśl, że np. jutro pójdę rodzić, a oni zostaną bez opieki... W razie czego godnie mnie zastąpisz, jako cieżarną pilotkę ;-) margola_s@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAA - raczki to zaden wyznacznik. Tak jak ktos juz napisal, sprawdzaj na karku, jak cieply to jest oki. Podejrzewam ze w pajacu i rozku to raczej zimno jej nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis - cóż byłoby za zdziwienie Frenczów gdyby zamaist jednego brzucha przybył drugi :D:D hehe mailika juz Ci wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie tak Sralis na ta porodówke nie spiesz :P bo wiesz ze ja po Tobie mam kolejke a wcale gotowa nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) OLI_GRATULACJE!!!!!!! Super, że są te utęsknione dwie kreseczki :) OCzywiście możesz nas pytać o wszystko. A sama dbaj o siebie i trzymaj się cieplutko. No i oczywiście informuj na bieżąco o przebiegu ciąży :) :) Fajny był weekendzik. OCzywiście z spędzony. Stęskniona byłam, bo od środy był na wyjeździe i wrócił dopiero w piątek późnym popołudniem. A dziś właśnie się zbieram na badania. Krewka, siusiu i przeciwciała (bo mamy konflikt serologiczny). Pogoda się zepsuła, ale po tych upałach to ulga. Świeżutkie fluidki dla starających :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoluś_a ten posiew to obowiązkowo w ciąży się robi? Czy to dodatkowo robisz? Chyba dziś zrobie ciasto z trukawkami. M się od dziś odchudza. Ma wytrzymac do mojego porodu... ciekawe czy da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale noc... Kapiel o 19:00 i cycek podany ale Basia ani myslała o spaniu. W końcu po bujaniu, kołysaniu i ponownym cycku zasnela o 22:00. O 1:00 cycek i spala do 3:30. O 4 usnela ponownie ale tylko do 5:30. Takze poszłam z nia do pokoju obok zeby Mąż mógł sie wyspac do pracy a Ona po cycku i kilku probach ryku zasnela o 6:00i spala do 8:00. Potem to juz wzielam ja na rece i zeszlam na doł domu gdzie mi usnela na rekach kolo 9:00 i spi do teraz.... Dzis zadzwonilam zeby zarejestrowac sie na USG bioderek ktore powinno byc zrobione w 4-5 tygodniu zycia dziecka a oni mi odpowiedzieli ze maja teramin na sierpien!!!! Niezle, nie?Musze poszukac gdzies indziej. Dzis przyjdzie polozna i mam nadzieje ze rozwieje moje watpliwosci czy Basia nie ma czasem chrypki, bo jakos ostatnio inaczej z jej gardelka wychodza dzwieki.... Nie czuje sie dobrze w roli mamy. M am wrazenie ze wszystko robie zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Juz 2 dni minely a ja ciagle jeszcze nie moge w to uwierzyc. Dzisiaj zadzwonilam do lekarza i kazal mi przyjsc na USG 25 czerwca. Czy to nie zbyt wczesnie? Bede wtedy dopiero w polowie 7 tygodnia. Myslalam, ze serducho mozna uslyszec dopiero po 8 tygodniu?!?! No chyba ze to specjalnie tak szybko przez ta inseminacje:) A moze ja zle licze te tygodnie, bo licze od dnia pierwszego dnia ostatniej @? Wiem ze sie powtarzam i to wszystko juz tu bylo powiedziane, ale oczywiscie wtedy nie koncentrowalam sie na tym wystarczajaco :D :D :D Takze przepraszam. A tak poza tym to za wyjatkiem delikatnego ucisku w brzuchu co jakis czas, to ja nic a nic nie czuje?!?!? Nie mam bolacych piersni, nie mdli mnie, nie jestem senna i nie lata siku....jejku mam nadzieje ze wszystko jest ok! Panika Panika :D p.s. AAAA w takim razie dzieki za brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli_ja byłam na usg w siódmym tygodniu i juz było widac bijace serce. W twoim przypadku pewnie lekarz bedzie dmuchał na zimne i dlatego nie czeka długo z usg. A tygodnie ciazy liczysz dobrze - czyli od 1 dnia ostatniej @. AAAAA_to chyba musisz byc wykonczona po takiej nocy. Troche to przerażające, ze napoczatku nawet nie wiadomo o co dziecku chodzi. Trzeba sie nauczyc rytmu dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Radosna:) Fajnie, czyli moze cos juz bedzie wiadomo :) Jejku jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze, ze albo juz jestescie w tak zaawansowanje ciazy albo po! Normalnie nie wiem jak ja dotrwam w jednym kawalku do chocby tego 12 tygodnia.... Mam nadzieje, ze moj beznadziejny przypadek da nadzieje wszystkim staraczka....bo to jest mozliwe!!! Iga co tam u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli Suuuppperrrr!!!!!!! Grrraaaatttuullllaaaacjjjeeeeeeeee :) :) :) Kolejna brzuchatka co za super wiesci :) :) :) Ja tez bylam chyba w 7 tyg na potwierdzenie ciazy wiec napewno juz bedzie widac :) Ja dzis chcialam fajny wozek wylicytowac ale nie osiagnal ceny miminalnej :( wiec nie wygralam, nikt nie chcial mnie podbic :( Coz poluje dalej :) Jutro mam spotkanie z polozna, powazy mnie i pomierzy. Fluidki ode mnie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli_szybko zleci. Najgorzej to te pierwsze tygodnie, bo jakiś człowiek taki wystraszony, a potem już sie oswajasz z myślą, ze jesteś w ciazy, a potem to juz trzeba wyprawkę kompletowac i rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna jestem już:) Byłam w ciucholandzie, bo w poniedziałki dostawa. Kupiłam szlafroczek, śpiworek biały, śliczny, na zimę, śpiochy 2 pary i rampers 2 pary- koszt 40zł:). Zrobiłam tez badania mocz, krew i anty Hbs- miała to któraś? Oli ja byłam na usg w 6tc i było serduszko. AAA dostaniesz kopa zaraz! JAka zła matka?! MAsz prawo czegoś nie wiedzieć, to TWoje pierwsze dziecko i uczysz sie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - ten posiew chyba sie robi obowiazkowo przed porodem naturalnbym. moj gin powiedzial zeby go sobie zrobila na wszelki wypadek, gdyby mały sie obrócił. Bo do cesarki mi to niepotrzebne. Ale Mały nadal główka w gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×