Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Iga to ten sklep naprawde masz pod nosem leniuchu jeden :) Moi rodzice tez nauczyciele....zawsze dostawali spazmow jak ktos mowil ze maja super fajnie bo wakacje i w ogole... Pewnie dlatego potomstwo nie poszlo w ich kierunku. Pieniazki marne, dzieciaki rzeczywiscie potrafia dac w kosc, ale z tego co mi mama opowiadala( tato juz na emeryturce), to rodzice daja w kosc jeszcze bardziej. Szczegolnie jak kazde uwaza ze ma w domu 8 cod swiata....moi rodzice mowia ze to praca dla nawiedzonych :) p.s. postaram sie byc lepszym rodzicem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym leniwcem tez mi sie podoba....zaraz posle dalej niech wiedza kogo w pracy maja :D....byle do 17.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolinka, ja bym tam chetnie wciela watrobke...mniam...u nas takich rarytasow nie ma....dzisiaj to chyba jednak skonczy sie na czyms lekkim bo takie upaly ze sie zyc nie da....raaaatunku...ja chce do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli masz racje, mnie do szalu doprowadzaja czesto nie same 'dzieci' bo to raczej mlodziez ale rodzice albo... koledzy z pracy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku cud! a nie cod! :) Matka polonistka, a dziecko pisac nie umie....takie sprostowanie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie watrobke - ale tylko drobiowa:-) z cebulka mniam. chyba wiem co jutro zrobie na obiadek ;) a miala byc jakas zupka - hmmmmm. no i mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co za mna jeszcze 'chodzi'? GOLABKI - tylko mi sie niebardzo chce stac tyle w kuchni w taka pogode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez robie drobiową z duuuuuuuużą ilościa cebulki bo mężuś to najchętniej samą cebulke by zjadł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie moge dodac, ze koledzy z pracy to doskwieraja niestety czesto i gesto w innej niz szkola pracy rowniez....czasem to normalnie nic tylko dac w leb :) ...oczywiscie nie wszyscy... na szczescie z rodzicami nie musze sie meczyc :D Iga to wam sie teraz zacznie chyba intensywna praca...z tego co pamietam to konferencje i takie tam zaczynaja sie juz pod koniec sierpnia.... Koniecznie musisz zbierac energie na nastepny rok :) odwoluje tekst o leniuchu :D....nalezy Ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniaaaaam golabki....mniaaaaaaam watrobka z cebulka....jezu....zaraz zwariuje.....gdyby nie to ze sie zaczynam od Was uzalezniac to powinnam juz dawno stronke zamknac i nie zagladac do obiadu :D....ale za fajnie tutaj, wiec sobie jeszcze pozagladam, najwyzej zaslinie cala klawiature i mnie z pracy wyrzuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oli, niebawem piersza rada pedagogiczna:-( ale wiecie co,moj maz mnie pociesza mowiac ze i tak dlugo nie popracuje bo wkrotce nam sie uda i pojde sobie na zwolnienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój tez mnie tak pociesza gdy widzi ze sie denerwuje bo koniec urlopu się zbilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja na razie zmykam, za chwilke wroci moj maz z pracki wiec wracam do kuchni ale zajrze pozniej:-) Trzymajcie sie w pracy jakos, jeszcze troszke laseczki, wytrzymacie:) BUZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez uciekam! Bo jak nie za posliniona klawiature to wylece za nierobstwo....tymczasem. I zycze smacznego....mmmmm....takie pyszne obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny serdecznie. Ja również staram się o dzidzie i jak dotąd efektów nie ma. Smutno mi z tego powodu jeszcze 2 miesiące i minie rok starań:( Wtedy wybierzemy się z mężem do lekarza. To pewnie ze mną jest coś nie tak bo mąż ma dużo spermy, jest zdrowym mężczyzną bez nałogów dbającym o siebie. Ja oczywiście też o siebie dbam:D nie mam nałogów itd ale myślę że to moja wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S2, po pierwsze to nic sie nie martw. My juz walczymy 1,5 roku i mam nadzieje ze juz wkrotce beda tego rezultaty.Tak latwo sie nie poddamy. Moi znajmoi po 7 latach staran doczekali sie potomstwa, wszystko z nimi byl ok, ale sie nie udawal i nie udwalo....a pozniej jak sobie odpuscili i sie wyluzowali to booom! Psycha ma duze znaczenie dlatego....Uszy do gory i bedzie dobrze! :) Jasne? Szczerze powiedziawszy to gdybym jeszcze raz miala zaczynac to nie czekalabym z badaniami tak dlugo, bo pozniej to niestety trwa i trwa... I to nie takie proste odnosnie powodu. Mowie Ci jak sie w to wszystko zaglebisz to jest tysiace powodow dla ktorych nasze starania sie nie udaja...i nawet jesli maz jest zdrowy i ma duzo spermy to moze sie jednak okazac ze nie wystarczajaca ilosc ma plemnikow aktywnych i takie tam.....Ale dosc tych smutow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
s2 witamy u nas:-) i od razu dostaniesz na powitanie ochrzan hehe - NIE WOLNO CI TAK MYSLEC! ze cos z toba nie tak. wsztsko jest ok, my tez staramy sie od dluzszego czasu i @ przylazi. niestety to nie takie hop-siup jak by sie wydawalo... trzyam za ciebie kciuki kochana! zobaczysz, uda sie! dziewczeta, ide do domku juz:-D bede wieczorkiem! s2 zapraszamy do tabeleczki, skopiuj ja sobie, dopisz sie i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przeczytalam i jestem na biezaco...no i czekam na meza, zaraz wroci i zje obiadek:D...ah niestety nie watrobke:P ja tez lubie, a jak...:D do wieczorka starszym i nowszym...bo widze, ze ciagle ktos dochodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zjadła knedliczki i wszystkie rodzaje pierogów owocowych- to moje ulubione jedzonko- kocham słodkości:)a a takich mięsnych dań do uwielbiam kotlety schabowe(drobiowe) po góralski(ze smażonymi pieczrkami z cebulka i serem, albo serowe rolady na zimno. pycha. ja jeszcze 3h w pracy musze siedzieć- to chyba najdłuższa dniówka- bo nudna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się nudze to co robie??? .. jem i jem i jem- nawet jeśli nie jestem głodna;/ a potem co trzeba zrzucać kilogramy ;/;/;/ ale ja chcę już do domciu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........8.........15.09.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................16.09...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 Oli14...................29.........15.....05.09...Haga.. ...........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory to Twoj cykl staran?bo jako jedyna nie masz wpisane ;) głowa do góry nie ten miesiąc to następny!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×