Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ania, anulka84 milego dnia kobitki, jak mozecie to zajrzyjcie wieczorkiem:-) ja jeszcze nie ogladalam tej stronki - ide do sklepu;) ludzie jaka ja jestem leniwa!!!!!!!!!!!! kiedys czytalam na gg opis u mojego kolegi: BUDZI SIE WE MNIE ZWIERZ....* szkoda ze to leniwiec i ja tak chyba mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
budzi się we mnie zwierz - szkoda ze leniwiec - dobre ;) ;) ;) ale sie usmialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi a jak ci sie podoba praca w szkole? jak ci sie ogolnie pracuje (chodzi mi o atmosfere) bo u mnie jest tak sobie:-( wiecie co dziewczynki ja bym chciala miec taka prace zebym szla tam nie jak na skazanie ale poprostu 'zrobic swoje'... u mnie tak nie ma, ludzie sa dziwni, plotkuja, donosza na siebie... ogolnie kiszka. a u was kobitki? jak jest w pracy? lubicie to co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralina najlepiej jakby te ogory cholerne same do mnie przylazly... i nic to ze sklep mam pod nosem - bez komentarza;) a z tej strony to moge ci waciki kupic jesli sa bo z mojej nauczycielskiej pensji to... :P:P:P:P:P:P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no ja też miałam wcześniej, na razie nie wiec spokój ... ale wiem jaka to jest praca wtedy, ale nic no takie są uroki niestety. mnie to czeka chyba w przyszłym roku.iguś dla nas najlepszy teraz byłby czas na ciąze, bo podobno jak się ma macierzyński w czasie wakacji to można sobie odebrać potem te 2 miesiace w roku szkolnym. kolezanka mi mówiła. wiec wiem ale nie na 100% czy tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga nie ma:(:( chyba sie rozplacze ;0 ale...nie narzekaj na prace zobacz ile masz wakacji, ferie, a my...musimy sie wielce o to prosic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz powiedzialamm ze w d... mam te wakacje przez caly rok szkolny czlowiek sie nameczy za marne pieniadze, zedrze gardlo do maksimum:( ale koniez uzalania sie, przeciez mozna zmienic prace nie? no... dziewuchy to przez was nie ide, bo mnie zagadujecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cii Iga nie denerwuj sie, wszedzie jest dobrze, tam gdzie nas nie ma, ale ...jasne zawsze mozna szukac lepszego rozwiazania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie też mi narobiłyscie smaka ta mizerią, tylko czemu dopiero po tym jak wrocilam z zakupów???????? juz drugi raz nie jade - nie ma opcji! :P poza tym to cały czas się czuje jak na @ i poweim Wam ze wczoraj wieczorem mialam takie delikatne brązowawe plamienie , ale juz do teraz nie mam więc dziwne troszku, ale cóż może to przez zmianę klimatu jakieś szaleństwa letnie :) a może... ehhh wole sie nie podniecać bo potem będę rozczareowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wiesz co iguś co do pracy to ja pracowałam przez 3 lata w jednej i tam była tragedia po prstu pod tym wzgledem, rok temu zmieniłam przeszłam do malutkiej szkoły i tu jako że gronko jest bardzo małe jest znacznie lepiej, oczywiscie nie doskonale ale o niebo lepiej. i powiem ci ze rok temu to byłam zdeterminowana na zmianę pracy, bo moja kolezanka wczesniej zminiła na zupełnie inną i teraz dopiero sobie zyje. ja też byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych z jedej odpadłam z braku praa jazdy, a w drugiej najpierw napisali mi ze nie mają stanowiska odpowiadąjacego moim kwalifikacjom czyli dziękujemy, a potem odezwali się do mnie z tej firmy z tydzien przed wrześniem, no wiec powiedziałm ze nie, bo głupio mi było przed samym wrzesniem jednak nie przyjsc do nowej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee juz wiem to przez bibi bo napisala o tej mizerii, tak, to przez nia;) dobra laski, ide juz tym razem na serio. ale zaraz tu wroce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka ja tak mialam w zeszlym miesiacu wlasnie, ciagle myslalam ze to juz @, a tu nic..potem plamienie , nic i potem przyszla, jakies miala zatrzymania i nie wiedziala co ma zrobic?szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
karolinko to prawda ze jest sporo wolnego ale wierz nam ze w pracy nie jest kolorowo, ze człowiek tyle nerw zje, czasem czuje się jak w domu wariatów, że o pensji nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Sorry za tą mizerię dziewczynki :D już milczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi, mysle, ze stresujacych stanowisk jest wiele, ale.........faktycznie kasa mała, a uzerac sie musisz...a dzisiejsza mlodziez to jet poprostu skandaliczna ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
to ja juz wiem dlaczego mam plamienia przed @ chociaz niogdy n=mi sie to nie zdarzalo - bo tu wszyscy o tym pisza i pewenie moj oragnizm stwierdzil podswiadomie ze u mnie tez ma tak byc ;) To może jak juz dużo dziewczyn będzie w ciązy mój organizm tez przestanie sie buntowc i stwierdzi ze ja tez mam byc w ciąży ;) pisze juz jak pomylona, ale mam dosc pracy na dzis. a jeszcze do 17 jakos tzreba dotrwac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja tez kiedys tak nie mialam ale od pewnego czasu jest tak ze najpierw pobolewa mnie brzuch, pozniej przychodzi to plamienie, ktore trwa 1 lub dwa dni i pozniej dopiero @. pokrecone to wszystko... za pierwszym razem myslalam ze sie udalo i stad te palmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Kochane moje laleczki:-) Niestety, z kazdym dniem nasz orgamizm sie starzeje i nic nie mozemy z tym zrobic. To co kiedys nam sie wydawalo dziwne teraz jest na porzadku dziennym niestety - dlatego wlasnie nie ma co sie przejmowac plamieniami itp bo tak juz musi byc. Co tam u was? Iga widze szaleje w kuchni a reszta babeczek pracuje:-( Ja wpadlam na chwilunie i jak zwykle jestem w szoku - ile czytania! Ide z moim maluchem na lody teraz i wieczorkiem sie odmelduje! Iga jak tam kobieta rodzaca? Ma juz swoja dzidzie? Całuski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia SMACZNEGO:-) i do wieczorka. Jesli chodzi o Ewę to niestety jeszcze sie meczy bidulka... Ale dluuuugo, no nie? No co z wami laski, gdzie ucieklyscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zmykam, zrobie mizerie hehe, poczekam na meza, zjemy obiadek i tez pewnie gdzies wyruszymy, na swieze powietrze. ale zajrze wieczorkiem; kobietki jeszcze troszke i skonczycie pracke:-) i pojdziecie do domku odpoczywac:-D milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w domku i gotuje obiadek :) wymysliłam na dzisiaj wątróbkę... bleeee nie przepadam, ale trza zrobic od czasu do czasu. ciekawe co wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×