Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Mam 28 lat, staram się od ...tej soboty :) Pracuje, mężatka od pół roku, i mieszkam sobie na Ursynowie.....nie wiem co więcej dodać. NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź..............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...........1 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warszawa..........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
przeczytalam wlasnie o tych wakacyjnych miesiacach ze mialyscie duze nadzieje ze wlasnie wtedy sie uda. wiecie co, ja juz sama nie wiem co sie dzieje, niby tak wlasnie mowia lekarze zeby gdzies wyjechac, wyluzowac sie odstresowac ale czy to jest prawda????? niby czlowiek to wlasnie robi i i tak nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziś czekam na @@@ wiec po prostu będzie super dzien dla mnie. ale nie będę płakać bo w następnym na pewno się uda. nio i ŁAPAM ŁAPAM ŁAPAM ŁAPAM TE BRATKOWE FLUIDKI :D :****** DLA BRATKI ZE PAMIĘTA:) bratko tobie jeszcze nie dokucza ciąza z mdlościami i takimi tam. opisuj nam wszystko jak tam się czujesz bo my ciekawe jestesmy jak to jest, oprócz trego ze człowiek jest maksymalnie szczesliwy i jednoczesnie czasami przerażony jak tylko zauwazy coś co wydaje sie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ooooo coolturka w końcu ktoś z warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Coolturka, wystarczy nam na razie;) Fajnie masz, mieszkasz w Warszawie.... Mi sie zawsze marzylo zeby tam wlasnie zamieszkac, gdzies nad Wisla zeby sie co rano budzic i ja widziec... Ehhh, marzenia i nie ma szanas zeby sie spelnily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bibi ty tez szczesciaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
moze sie okaze ze mieszkacie blisko siebie...choc to malo prawdopodobne ale.... kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
:D przeprszam musiałam ułożyć w odpowiedniej kolejności :) robię się zeschizowana jak detektyw monk:) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź..............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki! Kamilsien nie podam ci mojego numeru telefonu bo bym sie przez ciebie nie wysypiala;) wstalam dzis po 9 dopiero no ale co, korzystam dopoki moge;) Coolturka witaj! Tez tzryamam kciuki zeby wam sie jak najszybciej udalo:-) Bibi hehe ty nasz detektywie, wszystko wypatrzysz;) Dziewczynki z Wawy... Jedzcie do Ikei dobra? I kupcie mi dwie ramki duze do zdjeci i wyslijcie;););) Nie ma takich w Posen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dzwonila do mnie kolezanka z pracki ktora nie wraca od wrzesnia do szkoly poniewaz w listopadzie rodzi - narzekala na straszne bole pleckow i mdlosci. A ja jej zadzroszcze;) Jakie to przewrotne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc Igus! Dawaj ten numer bo ja nie moge pracowac spokojnie jak ty spisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałam Wam jeszcze podać jeden przykład koleżanki która się długo starała, niby było wszystko ok, ale 5 lat nie mogła zajść...no i wyjechała z mężem na długi urlop...jak wróćiła to @ jej się spóźniała. Była pełna nadzieji że jest w ciąży. I kiedy dostała to sie popłakała, stwierdziła że los z niej zakpił. No ale ona była w ciąży, mimo tego okresu :) teraz jej córa biega jak szalona po placu zbaw :) ma 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
OOO Ikea, to ja tez poprosze kilka rzeczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien nie ma szans nie podam i juz:P Coolturka, tak sie zdarza ale chyba rzadko. Ja dostaje @ i juz wiem ze trzeba sie dalej starac nigdy nie robie sobie nadziei ze moze.... Raczej nie w moim przypadku hehe choc i takie cuda sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie moja gin wczoraj powiedziała że 505 zans na poczęcie to zdrowe nasienie partnera i jak za 3 miesiące z moja owulacją będzie ok a dalej nie zaciążę to partner ma nasienie zbadac. Gdybyście zobaczyły minę mojego męza to byście padły:)) Ah te chłopy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja tez zartowalam!!!! Wracajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ciamciaramciam dla facetow taka wiadomosc to szok... Oni maja sie przebadac? Jej taki obciach;) Mojej kuzynki maz przez rok utrzymywal ze nic z tego, nie zaciagna go tam i koniec. Ale po roku zmienil zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iga ja też mam takie podejscie na razie, tylko nie wiem na ile cykli mam tej nadziei, teraz się jakoś nie załamuje. ale powiem wam szczerze ze kilka moich kolezanek zaciązylo po roku staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga nie wiem czy przeczytałaś jak wcześniej pisałam o koleżance która miała na papierze stwierdzoną bezpłodność i jest w ciąży :) to był numer, ja byłam w szoku. Wiecie co ja mimo tego że nie wiem kiedy zajde, czy zajdę... ale już wołam do męża że trzeba pokoik zrobic dla Adasia - bo przekonanie mam że na 99,9% będzie syn :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
coolturka u niej bezplodność czy u męza, bo jak u męza :) to wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka u mojej kuzynki tez nie bylo szans na dziecko... po 2 latkach staran lekarz powiedzial ze nie da rady. a teraz maja cudne blizniaki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja maz ciagle powtarza ze bedziemy miec oliwcie... i ja tez mam jakies przeczucie ze jesli sie uda to bedzie corcia... nie oliwcia, to juz nam przeszlo ale córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×