Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
no własnie nawet bratka powiedziała mi zebym tak długo nie czekała z wizytą u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
bratka upewnie się czyli tydzien ciązy liczę od ostatniej @@@. czyli u mnie od jutra będzie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha bylam dziś na drugiej bHCG,wynik jutro, chociaz moze podadzą mi jak zadzwonie znowu. ciekawe .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
co do szamponów to ja lubie czerwony elseve do farbowanych, ten gliss kur co bratka tez lubię, a wczesniej lubiłam z elseve taki do włosów suchych, ale go skasowali jest jakis inny ale dla mnie gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi2206 - jak jesteś cierpliwa to możesz poczekać z tą wizytą, dzidzi napewno nic złego się nie stanie do tego czasu, ja poprostu z własnego doświadczenia wiem, że ciężko czekać tyle czasu na pierwszą wizytę i potwierdzenie 100%, że ciąża jest. Tak, tygodnie liczysz od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
czerwony elseve loreal slicznie pachnie ;) ja uzywam żółtego do włosów łamiących sie. Tylko zółte są dwa - jeden w takiej troche przeźroczystej jakby butelce to on jest do niczego ;/ ten drugi jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a na tego gina to czekasz prywatnie tak dlugo????? mój jak powiedzialam ze chce w poznych godzinach sie umowic na wizyte (chodzilo mi 18-19) to zaproponowal 22 ;) ale prywatnie i wizyta 100 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę prywatnie i zapisuję się na 8 rano (chyba mało kto chce tą godzinę, a mi pasuję, bo spóźniam się do pracy co najwyżej godzinkę) to czekam nie więcej niż tydzień. Ale ten lekarz przyjmuje trzy razy w tygodniu po 6h więc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja bardzo lubie odżywki z PANTENE PRO-V albo Gliss Kur, a następnie nakładam na końce jedwab w płynie. mi już kolejny dzień spóźnia się @ ale już jutro chyba mnie odwiedzi bo już skończył mi się śluz i jest suchutko :( ale póki co czekam az mnie odwiedzi a potem zniknie i kolejna jazda bez trzymanki :):):) no ja dziś tez do 21-ej w pracy siedzię bo pracuję w centrum handlowym w butiku a tu niestety sa takie godziny pracy- chociaz nie wiem po co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej bratkla, milego wieczorku ;) i pamietaj jutro o fluidzikach dla nas ;) zaraz moje kochanie przyjedzie, jeszce godzinka i do domku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia ja d gina czekam i prywatnie ide, ale odkad pamietam to do tej pani miesiąc/ półtora to norma a wizyta nawet nie chcesz wiedziec ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha i idę na 21 20 :) ale w okoicach 22 tez juz byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uzywam odzywki nivea (niebieska) jest dobra i co najwazniejsze nie mam problemow z rozczesywaniem wloskow:-) a mam dosc dlugie i mi sie strasznie plączą:( co tam slychac? gdzie sie wyniosłyście? ;) bibi to fajnie ze twoj plan jest ok - ja mam okropny:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Czesc Igunia, czesc Dziewczynki:) Dawno mnie nie bylo... Znow szpital, znow stres:( Ale nie bede wprowadzala nieprzyjemnej atmosfery, juz wszystko ok:) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.....02.03.10............Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....26.03.10....Białysto k............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Nic sie nie stalo na szczescie, znow dostalam plamienie - zachcialo mi sie umyc okna i moze przez to... dostalam bole i na drugi dzien rano brazowe plamienie. na szczescie ustalo ale po raz kolejny przez wlasna glupote najadlam sie strachu. jakby sprzatanie bylo najwazniejsze. widzicie ja taka jestem, nie umiem z tylkiem na miejscu usiedziec:( no ale juz wszystko oki. biore duphaston na razie dla pewnosci ze nie nastapi rozwarcie. a ja uzywam szamponow timotei a odzywek nivea:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Bibi, kochana gratulacje! Super ze sie udalo, ale nie widze cie w tabelce;) ale wiem ze wolisz oczekac do wizyty wiec wybaczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko musisz przystopowac, wiesz? olej balagan czy okna ktore nie lśnią - nie to jest wazne! trzymaj sie jakos:)) zmykam na kolacyjke bo zrobilam sie strasznie glodna. papatki na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Iga smacznego:-D ja tez uciekam, teraz bede czesciej zagladala, zwlaszcza wieczorkami:) Buziaki dla wszystkich i zycze wam owocnych staran!!!! Acha, Madziu moim pierwszym objawem ciazy byl bialy sluz - i to nie przezroczysty a wlasnie taki jakby z wloknami:))) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Wiam Iga, lekarz tez mi to probowal wbic do glowy. Musze duzo wypoczywac i kropka. Ale tak sie czas dluzy jak sie nic nie robi:( dobrej nocki i slodkich snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
monia, tobie za to sprzątanie lanie na dupe sie nalezy. dobrze ze wszytsko sie dobrze skonczylo. W czasie ciąży nie wolno długo rąk w górze trzymnać. Podobno to moze prowadzić do tego, że dziecko się obraca i moze okrecic sie pepowiną. Wiem ze to brutalne, ale moze jak cie nastraszmy to wiecej na firanki do konca ciąży nawet nie spojrzysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, ja tylko na chwilke, bo wlasnie sobie przy piwku z moim M siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
widze ze nikogo nie ma, spadam dzieci robic ;) he, he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×