Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ja jeszcze pół godzinki i do domciu- męzuś po mnie przyjeżdza- ale może dziś zboczymy z kursu domowego hehhehehe:):):) strasznie głodna jestem że szok, i chyba bym się napiła piwa ale z sokiem i tylko warke strong :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiolkcia, wspolczuje kochana tak dlugo w pracy ;/ gdzie ty wogóle pracujesz????? mężuś dzwonil ze juz jedzie, także znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej zolinka. Rany, o ktorej ty wstajesz ze o 7.05 jestes na forum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki :) Widzę, że wczoraj temat alkoholowy królował - wypiłabym sobie jakiegoś dobrego drineczka ;) Moje ulubione to: 1. Tekilla sunrise - tekilla, sok pomarańczowy, grenadyna 2. Metaxa sunset - metaxa, sok pomarańczowy, grenadyna no i Mochito, ale tego raczej sama nie robię. A z piwek to najlepszy Budwiser :D Ja pracuję 8-16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc babki:) ja pracuje do 16 ale to tylko jesli przyjade a 7.30 a jesli zaspie hehe to musze dluzej siedziec. dzis wychodze o 4. ale mam w pracy urwanie glowy wiec bede was podczytywala ale nie wiem czy dam rade cos skrobnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ale za to wieczorem sobie 'odbije' hehe no chyba ze nikogo nie bedzie na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
bratka, dzieki za fluidki - mam nadzieje ze do nas docieraja;) dziewczynki zycze wam milego dnia, trzymajcie sie w pracy dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
hej dziewczyny i jak tam u was, widze że w pracy większosć jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy w pracy... urwanie łba dzisiaj:P a ja wczoraj zrobiłam wystep mężulkowi w nowej bieliznie hehe, wszystko sie rozkręcało ku dobremu :D po czym padłam na łóżko i zanęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
hehe nowe doznania erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie tylko czytałam o drinkach, bo w tygodniu nie pijemy, ale za to w weekend cofne sie do tych stron i cos wyprobuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zolinka, dobra jestes ;) wiecie, u mnie od wczoraj wieczor sluz plodny i wczoraj kłuły mnie jajniki ;) niestety wieczorem wpadl kolega na pogaduchy i poki poszedl to juz na nic ochoty nie mielismy, taka bylam zmeczona ;/ ale za to dzis opijamy dzialeczke i ewentualnie rozmowe w sprawie pracy, więc bedzie sie działo ;))) mam nadzieję ze w tym cyklu jeszcze nie jest za pozno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
10,30 jak wroce to na pewno sie odezwe jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia powodzenia na rozmowie! Trzymam kciuki :) Hmmm...nimfomanki, alkohol i budowa domu.....zaczyna byc groznie tutaj i uzalezniajaco :D Az sobie wyprobuje te wasz driny, bo ja zawsze tylko winko i winko...trzeba jakiego urozmaicenia :D Nauczycielka zycze milego rozpoczecia roku! A tak w ogole to brzuch mnie boli i sie wszystko rozkreca, wiec zero nadzieji w tym miesiacu....myslalam, ze bede zalamana, ale nie jestem ZREZYGNOWANA...ehhhhh....wiecie to juz byl 15 cykl....ile mozna, poprostu rece opadaja...no nic zobaczymy. Buzka laski, czas popracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby nam sie wszystkim udało kochane!!!!! w tym miesiącu - chociaż jak widać ja częściej spię niz się staram :( ale cóż to ode mnie silniejsze... a mam teraz płodne, więc dzisiaj pełna mobilizacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Musiałam porządnie przejrzec topik zeby znalezc najnowasza tabelke ;) U mnie niestety kolejny cykl staran. Coz.... Najwazniejsze ze nie zrazamy sie mezem i ze juz nie zwaracamy uwagi na to zeby cos bylo tylko podchodzimy do tego tak, ze jak bedzie to fajnie itp. Pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....10..26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz nie wiem jak w tą tabelkę sie wpisac:0 jak teraz 9 dni mi sie@ spóźniła, to jaki termin wpisac? do tabelki Średnio mam 32 dni cykl, a teraz to już nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAAA fajnie ze sie odezwalas ;) mysłałam ze juz o nas zapomnioalas ;/ widze ze nastawienie nadal pozytywne a to podstawa ;) tak trzymac. No dziewczynki, lece na ta rozmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×