Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

wolkcia...rozbawilas mnie z tym noskiem :D i teraz glupio sie chichram przed komputerem w pracy....czyli dziala! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oli trzymaj trzymaj. pewnie zrobie rano jak nie jutro to pojutrze :) wszystkie spadniemy do dolnej zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo wybywam na zasluzony urlop to sie tak zrestartuje ze bede MEGA POZYTYWNIE NASTAWIONA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze działa i pamiętaj jak by co zawsze o restarcie :D:D:D:D i będzie gicio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze tak bedzie...tylko czasem czara goryczy sie przelewa...no i dzisiaj tak mam...ale jak slysze te dobre wiadomosci od misi, bibi i reszty dziewczyn...to odrazu lepiej :D Znaczy ze sie da! To daj znac koniecznie jak to jutro z tym testem...no chyba, ze sie skusisz dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to możemy Ci tylko pozazdrościc bo my w większości juz po urlopach :(:(:( więc musisz wypoczywać i słać nam magicze pozytywne wibracje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze to sobie wynalezc na necie...poki co mi nie potrzebne ale fajnie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, bo dzisiaj mam firmowy obiadek...trzymajcie sie dziewczynki cieplo. Wiolkcia, czekam na pozytywne wiadomosci :) Bibi przeskakuj do tabelki na dol!!! :D :D :D Tys juz zaciazona na calego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zaciążona na całego ;))))) ale sie usmialam ;) ja tez znikam. Do juterka, bo dzis to tu raczej nie zajrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
buuuutaka fajna rozmowa byla, usmialam sie jak poczytalam wstecz a teraz nikogo nie ma??? :-( to ide cos skonsumowac a pozniej zajrze raz jeszcZe. luleczka, trzymaj sie kochana, wierze ze bedzie dobrze wszystko i ze za jakis czas bedziesz sie cieszyla dzidzia. wiolkcia za ciebie tez trzymam kciuki - cos mi sie wydaje ze sie udalo;) a u mnie kiszka. mam ciagle dziwny sluz ale zmienil barwe na lekko zoltawa a to chyba objaw ze nic z tego... moje sladowe ilosci sluzu zawsze tak maja ze przed @ zmieniaja sie na kolor zoltawy i pozniej przychodzi @. pewnie tym razem tez tak bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
tysiu gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo madziu- dzięki wielkie- oby było tak jak myślisz- to dopiero by była mega niespodzianka :):):) ale tak jak pisałał z mega dystansem do tego podchodzę aczkolwiek malunieńka nadzieja jest. hmmm madziulko moze jednak sie udało a jak nie to będziemy razem w kolejnym miesiącu :):):):) jest nas tu wiele i wsparcie murowane- musimy nauczyc się tego spokojniejszego podchodzenia do staranek bo inaczej marny nasz los- restart wtedy nic nie da- trzeba wtedybedzie wymienic cały twardy dysk;p;p;p;p kochane będzie dobrze- oże nie odrazu ale bedzie- bo szczęśliwi czasu nie licza prawda- a my jesteśmy szczęśliwe prawda?? mamy kochanych partnerów, jesteśmy zdrowe i w pełni sprawne a to już baaardzo wiele. optymizm kochane optymizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki znikam na chwilke- zamykam tą moja "klatkę"(butik) i ide po papu i testa na przyszłe dzionki- zaraz wracam bez obaw heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niee a tu dalej cisza- oj staraczki dajcie troszkę odpocząc mężczyznom :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) z tego co pamiętam wieczorem miało być oblewanie nowej pracy tysi.ja mam już lampkę wina tak więc za wynegocjowanie jak najlepszych warunków!!! zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jestem ale tylko na min. dzis z opijania nici. bylam u lekarza, zrobił usg dopochwowe i powiedzial ze jest pieknie wyrosnięty pęchcerzyuk tkóry lada moment powinien pęknąć, i powiedział ze jak chce dziecko to mam dzis dzialac. Takze ja dzie wieczor poświęcam na robienie dzidziusia, może jakas lampka winka tez sie zdarzy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz dopiję winko i idę pod prysznic.dzisiaj w gdańsku cały dzień ponuro i deszczowo było i tak mi się buzia drze,że chyba szybko w łóziu wyląduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hej laseczki:) jestescie? czy 'działacie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja po dzisiejszym dniu jestem wykonczona:( tez chyba wskocze pod prysznic i zalegne w lozeczku... moja piter powiedzial ze mi dzis nie odpusci, ze nie ma spanka wiec bedzie sie dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
mialo byc moj piter a nie moja piter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ojjj chyba nikogo tu nie ma:( babeczki zycze wam w takim razie kolorowych snow i milego dzionka jutro - zajrze dopiero wieczorkiem poniewaz mam jutro szkolenie caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×