Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tysia, dobrze sie wywinelas:D kami, moj M to zawsze mowi chcesz to sobie kup, ale jakbym tak faktycznie kupowała co bym chciała to bysmy zbankrutowali:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolinka, za drugim razem się udaJ trzymamy kciuki mocno! Tysia wiem, pytają... Bez sensu to jest ale cóż. Kamilka...Rzeczywiście kochanego masz męża. Ale się uśmiałam z twojego opisu:-D ja też tak robie, biorę go na litość hehe i też działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja ostatnio jakos nie mam ciągot so zakupów.... nie to co kiedys - co tydzien nowe buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
koralinka, moj tez tak powtarza ale jesli juz cos jest dosc drogie to czasami pokreci nosem - no chyba ze cos mu sie bbbb podoba ale wiecie - buty jesienne hehe takie polkozaczki to nieeee to nie jest jakies mega sexy hehe wiec stwierdzil ze moge jeszcze poczekac;) ale ja, swoimi sposobami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
kurde a ja moglabym kupowac ciuchy tonami;) uwielbiam uwielbiam uwielbiam!!! to dlatego wole omijac sklepy szerokim łukiem bo to sie zawsze tak samo konczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dobra babki zmykam teraz ale jeszcze tu wroce;) ide poudawać ze ciezko tyram:P:P:P do uslyszonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tak roznie z tymi zakupami. Czasami mam 'napad' i muszę jechać i coś upolować a niekiedy na samą myśl mnie skręca:) acha i w sumie to przyznam sie bez bicia ze mam ful ciuchów a nigdy nie mam się w co ubrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - dobrze wybrnęłaś ta odpowiedzią. chociaz ja jako potencjalny pracodawca zadałabym kolejne pytanie egzekwując odpowiedź dot. dzieci i planów z nimi związanych, ale kij z tym, ważne ze nie zapytał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak kiedys mialam, ze uwielbiałam ciuchy, teraz w malzenstwie jakos te potrzeby spadly na dalszy plan:)i nawet te markety to mnie czasem mecza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz, moim zdaniem jesli zdecyduje sie zatrudnic mloda dziewczyne to logika ze jest ryzyko ze bedzie w ciąży. Przeciez mu nie obiecam ze przestane sex uprawiac. no bez prezsady. A skoro jest sex to sie dziecko moze w każdej chwili pojawiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to dziewczyny dobrze macie moj to na poczatku kupował mi wszystko a potem jak zobaczył ile mam ubran zabronił kupowac :) bo wiecie wy pewnie tak samo macie mamy ogromne ilosci ubran a jak trzeba sie ubrac to nie ma w co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż tez ma podejście typu - kochanie jajk chcesz to sobie kup, tyle tylko ze ja jestem chyba jakas inna, bo nie lubię tylko dla siebie iuchów kupowac i cczęsto mu mowie, ze cos mi sie podoba, ale wole cos jemu np. kupic :p takie juz mam serduszko dobre ... czasami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka ja mam tak jak ty - na ciuchy kasy mi szkoda, ale jak wpadne do sklepu na przyklad z art domowymi to mnie wyciagnac ciezko ;) chyba sie starzenjemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za panny to lubiłam przyszalec z ciuszkami, kosmetykami itd.. teraz właśnie jakieś ważniejsze cele są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....10..26.03.10....Białysto k............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, koniec pracy na dzisiaj :P do wieczora dziołszki - dzisiaj długi wieczór przede mna... wrócę pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
pa żolinka. Ale co fajenie ze juz do domku ;) ja jeszcze prawie 2 godz ;/ Ale liczę ze wszyscy nie znikną i szybko mi tu z wami czas minie ;) zrobimy mały sondaż: jakiej odzywli do włosów używacie? musze dzis kupic i mam ochote na cos nowego. Do tej proy uzywałam pantene i żółtą z Loreala. Co jeszcze jest godne polecenia? Mam strasznie suche wloasy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
czesc dziewczynki sorka ze tak uciekłam ale miałam tyle rzeczy do zrobie w domu.... wiecie co no nie wiem dobrze się czuję oprócz tego przeziebieniowego bólu po weekendzie,ucho przeszło, teraz jeszcze gardło trochę, ale popłucze i przejdzie. aaaa tak ciązowo to poki co cisza nic:/ w piątek umówiłam sie na usg, chociaz lekarz mówił ze za wczesnie ze to tylko bedzie potwierdzenie ciązy, ze niepotrzebne przy tej becie co miałam, la epowiedzialam ze chce sprawdzić czy dobrze umiejscowiony, takzze moze po piątku wskoczę do drugiej tabelki jak wszytko okaze się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
igus co do planu to ja miałam super, bo nawet jeden dzien miałam wolny, ale lafirynda od religii przypiela sie tak byc nie moze, dziewczyny jej mówiły ze to nic ze nie mam wychowawawsta to nic sie nie stanie, ale tak sie uparła. ze dziewczyna która ułożyła plan bedzie jeszcze raz nad nim śleczęć :(!!!! no naprawde co ją to obchodzi ja to nie wiem. wkurzyła mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia hm..ja mam dosc specyficzne włosy, czasem uzywam jedwabiu, a czasem nivea niebieska, a teraz kupiłam taka malenka tylko nie wiem jakiej firmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nic mi nie bedzie po prostu bede miała w inne dni mniej godzin, ale mogłaby się zamknąc w końcu co jej do tego. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
a ja byłam dziś u fryzka po dlużeszej przerwie bo wczesniej zapuszczałam do ślubu i w końcu pierwszy raz nie nastawiałam sie na nic konkretnego, pani zapytała jak ciąc powiedziałam ze obojętnie :) ale super mam włoski teraz :D normalnie pierwszy raz od dłuzszego czasu jestem zadowolona i nie chowam sie przed ludzmi wracając od fryzjera:) az sama umyje i uloze włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - co do odżywek do włosów to ja ogolnie bardzo lubie zmieniać szampony i zawsze dokupuję odżywkę do kompletu. Ogólnie moim faworytem jest firma Gliss Kur, ale konkretnie to nie wiem co polecić, mi do gustu przypadła seria Asian Beuty (taka z chińskim znakiem na opakowaniu), ale dawno jej nigdzie nie widziałam i nie wiem czy nie przestali produkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
karolka do mojej ginki tu w warszawie było miejsce dopiero na 24 września i to pani juz mnie tak wcisneła jak powiedziałam ze chyba w ciązy. ale nie chciałam tak długo czekac wtedy będzie leciał juz 9 tydzien od ostatniej @@@ to mi wydaje się tak pozno trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×