Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
driny sa dobre w smaku wiec fajnie sie pije ale nie czuje sie ich mocy hehe. no przynajmniej ja nie poczulam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
koralina nie sa slodkie. zreszta malibu mozesz zamienic innym alkoholem i git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja tez zaraz uciekam jakas dzis zdechla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
koralinka nie pilam ale skoro polecasz to sprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja tez zapisuje sie na ewentualną degustacje:) Dziewczynki czy was tez tak boli glowa jak mnie???????? za jakie grzechy? Ja chce juz termin @! Ja chce testowac! :P Widze ze chyba nikogo juz nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Wiecie co, tak mnie dzis moja kolezanka nakrecila ze szok. Powiedziala ze przy pierwszej ciazy miala duzo sluzu - a zapytalam ja tylko o jej pierwsze objawy ciazy. Jak z tym wypaliła to mi sie buzia usmiechnela ale zaraz przywolalam sie do porzadku bo przeciez obiecalam sobie ze nic nie bede sobie wkrecac. Ale ona uparcie twierdzi ze skoro sluz jest a nigdy wczesniej tak nie bylo to na 99% sie udalo. I jak tu sie nie nakrecac??????? ;) Ten czas sie tak dluzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Madzia musisz byc dobrej mysli kochana! Nie nakrecaj sie masz racje po co masz sie rozczarowac. Ale z drugiej strony musimy chyba zyc nadzieja prawda? bo zwariujemy jak bedziemy sie dolowac!!! trzymam kciuki za ciebie magdzia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Zmykam na razie laski, moze wejde pozniej ale nie obiecuje bo moze padne jak pies pluto dzisiaj;) zycze wszystkim dobrej nocki i owocnych staranek ( to dla tych ktore teraz pracuja ostro) BUZI BUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
kamilka kolorowych snow i dzieki za dobre slowo:-D a gdzie reszta dziewczynek? ucieklyscie juz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
madzia, trzymam mocno kciuki ;) kurcze, sierpien minal, wrzesien to juz praktycznie jesien...... i zaraz zima..... brrrrrr ;/ nie lubie mrozów. Ale z drugiej strony tez Boże Narodzenie coraz bliżej ;) wiecie, ostatnio sobie pomyslalam ze fajnie by bylo przy stole wigilijnym powiedziec rodzicom o ciąży.... Jejku, ale sie rozmarzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
magdalenka ja jestem. czekam na swojego M. i juz sie nudze strasznie ;) fajnie ze zawsze tu mozna kogos spotkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
tysia ja tez nie lubie jesieni... mnie doluja te krotkie dni i wiatrzysko i plucha:( jak sobie pomysle to mi sie smutno robi. czasami fajnie jest w cieplym domku posiedziec jak za oknem wieje i pada ale ja zawsze na jesien łapie dola jakiegos i to mnie martwi. zyje raczej od wiosny do wiosny hehehehe a co do ciazy to wolalabym juz;) ale w sumie taki prezent na gwiazdke tez bylby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej zolinka ;) no jak to o czym: sex, faceci i alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ciąża w tym albo przyszlym cyklu, potem akurat 3 miesiace pierwsze, obarczone najwiekszym ryzykiem i potem na swieta juz mozna sie chwalic wszystkim ;) Ja mam plan ze nie powiemy nikomu zanim nie minie pierwszy trymestr. chociaz nie wiem czy wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dziewczynki ja coraz czesciej mysle o tym ze cos jest z nami nie tak... i ciagle sobie wyobrazam ze znow przyjdzie termin @ i ona przylezie. i pozniej znow i znow... chyba mam po woli dosyc tego wyczekiwania... a wiecie co mi sie snilo? ze jestem w ciazy. i nawet w tym snie mialam sporawy brzuszek:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
teraz zmienimy temat topiku na: starania 2009 pozytywnie nastawionych alkoholiczek - nimofmanek budujących domy w parkach krajobrazowych ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
tysia ja nie wytrzymam, napewno puszcze pare z ust;) zolinka, podziel sie :P wiecie co mi sie podoba? reklamy zubra:) smieszne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no u nas czesto sa tematy w stylu zele, driny... love sex and rock'nroll rulesssssssssssss;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
aha ;) tyskie? ja ostatnio najbardziej lubie WARKE, ewentualnie Żywiec. może to proroczy sen? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
taaaa ;) jak bedziemy zajete czyms innym to po tych alkoholowych wieczorkach dzieciaczek zrobi sie nie wiadomo kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
eee tam proroczy. ja juz swiruje od tego myslenia w kolko o jednym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
warka jest oki bo jest slodziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyskie, warka jest hmmm słodkawa? żywie tez moze byc :) ale sie usmiałam z tych alkoholowych nimfomanek budujących domy :D:D:d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
laski ide sobie na razie, pozniej cos jesscze skrobne. mezus mnie wola:) buziole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
taaaa rany, ciekawe czy nasi rodzice tez tacy zakreceni byli w naszym wieku ;) ale chyba tak. Jakby grzeczni byli to bym pewnie tez spokojniejsza byla. a co do piwka jeszcze dębowe bylo super, ale ostatnio kupilam i za bardzo wódką się odbijało ;/ taką dobrą markę zmarnowali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×