Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Sralis, rozumiem, ze chodzi Ci o staranie o dziecko nr 2:)jak jest i jedno to bedzie i drugie spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sralis margolis - budowe to akurat mamy na głowie, na brak obowiązków również nie narzekam, ale prosze Cie nie pisz mi rzeczy typu: "co ja mam powiedzieć" bo przeciez masz juz jedno dziecko... więc chyba nie ma tu co porównywać naszych dwóch odmiennych sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła. I bardzo Ci kibicuje. Szkoda, ze nie mogę Ci fluidków wysłac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli ja Ci wyślę fluidki :) Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie - trzymam kciuki ;) No a fluidki to dla wszystkich są co by się nikt nie obraził :P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze nasza żolinka dalej nie w humorze:(jest ta @ u Ciebie czy jej nie ma?napisz, ze nie ma....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_a to małpa. Wiem, co czujesz, bo w pon też mialam mega doła. Masz prawo byc zła i podłamana, jak każda z nas, gdy @ atakuje :( U mnie praktycznie @ się skonczyła. Tylko 2 dni, więc coś krótko. Doła mam juz troche mniejszego. I czekam na kolejne dni płodne (oj przy moim cyklu toche poczekam :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat :D A więc, jeśli chcesz na pewno zajść w ciążę powinniście współżyć codziennie, zaczynając na dwa dni przed przewidywaną owulacją (na wypadek, gdyby była wcześniej) i kontynuując przez cztery następne (w razie gdyby się spóźniła). Uprawianie seksu więcej niż raz na dzień, może mieć odwrotne skutki - zbyt częste wytryski partnera mogą na tyle zmniejszyć ilość zawartych w niej plemników, że nie będzie możliwe skuteczne zapłodnienie. Po fazie okołoowulacyjnej cyklu, należy współżyć około dwa, trzy razy w tygodniu w razie, gdyby jajeczkowanie nie odbyło się w przewidzianym terminie. :D:D:D bzykajmy sie ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale się nudzę :/ Już nie wiem co wymyslać do roboty. Koleżanka z pokoju na urlopie drugi tydzień i za szybkie tempo pracy narzudziłam, teraz nie mam prawie nic do roboty do końca tygodnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_już zaznaczyłam w kalendarzu, kiedy maja być przytulanka wg tego co napisalas. Mialam mierzyc temp. Ale strasznie mi sie nie chce. Jajnik mnie pobolewa dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralina_Zobaczymy co z tego wyjdzie. Koleżanka w pracy tak się zaanagażowała, że mi dziś dni płodne wyliczała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Dziewczynki wynik bety 544,9. Z tego co widzę to 5 tydzień. Do lekarza zapisana jestem na następną środę. Jejku jak się bardzo cieszę. Trzymam oczywiście kciuki za Was, żeby się udało. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo27 - no to chyba w końcu uwierzyłas, że jesteś w ciąży :)Garatuluję 🌼 Szukaj tabelki i przeskakuj do brzuchatek. Koralina82 - są rózne szkoły na ten temat. W cyklu w którym zaszłam przytulanka były codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Ja powiem tak, to był fuks w tym miesiącu bo w dni płodne staraliśmy sie tylko raz - bo później M do późna pracował. Ale to było właśnie w ten dzień jak wróciłam od lekarza i powiedział, ze pęcherzyk pęknie lada dzien. Martwi mnie tylko jedna sprawa czy ta beta nie jest za niska? Czy któraś sie na tym zna? Dzisiaj rano test ciążowy z moczu nadal nie pokazał silnej drugiej kreski tylko taką słabą. Nie wiece jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta jest ok. To jest bardzo indywidualna sprawa dlatego przedziały norm są tak duże. Jeżeli to Cie uspokoi to możesz powtórzyć wynik po dwóch dniach od poprzedniego badania. Jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo to beta się podwoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie nie ma widze reguły, a co tam bede sie kochac kiedy bede chciała:P sie przejmowac:D wlasnie vi wskakuj do tabelki nizej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka bedziesz miala nowa kolezanke w blogoslawionym stanie:D ale narazie masz dla swojego dzidziusia wirtualne poklady milosci ❤️ od cioci K, co by sie dobrze rozwijał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
No to mnie namówiłyście. Datę porodu wyliczyłam kalkulatorem netu bo jeszcze nie byłam u lekarza. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 ważka79 ............29........11.........14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78.............31.........8..........15.09....... Kra ków ..........0 żolinka..............28.........1..........16.09...... jaworzno...........0 tysia123............27.........5.........18.09........lu b lin...............0 Gosiątko21.........21.........3.........19.09........Z .Góra............0 magdalenka.s.....29.........7..........20.09.......gdańs k . ...........0 kamilsien..........29.........8..........20.09.......Z amo ść............0 s2.....................24.......11........20.09..... ...Poznań...........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka..........28.........2.........27.09.......Wars z awa.........0 Iza_R.................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 Kati25+...............25........7........02.10....... woj.śląskie.......1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd.........0 IGA..................29.........8...........13.10......P OZ N AN...........0 Radosna27...........27........6.........26.10.......Kie lc e.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....15....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....5/6...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0 Vilemooo27..26....3 ....4/5.....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 mam nadzieję, że zapoczątkuje lawinę brzuchatek z Kielc i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo27 - ślicznie Ci w drugirj tabelce :D Koralcia - Dzięki :D Jak to mówią: miłości nigdy zbyt wiele 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmówka sie nie klei widze dzis, doły same u Was?to czemu ja mam humor hm chyba sie ciesze ze zyje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam doła :) Cały czas usmiechnięta chodzę :) Choć plecki trochę bolą... Apropo plecków to wchodzę dziś do kolegów do pokuju i pytam: Ja: Kto mi wymasuje plecki, bo mnie bolą ? Kolega1: Ja nie mogę, bo się denerwujesz jak Cię dotykam. Kolega2: Ja też nie. Kolega3: Ja tym bardziej. Po chwili milczenia.... Kolega2: Chociaz pewnie każdy z Nas by chciał :D Po czym nastąpił ogólny napad śmiechu :D Praca z facetami jest fajna, ale dobrze, że siedzą kilka pokoi dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no faceci podchodza do wielu spraw zupelnie inaczej, a baby to sie ciagle kłócą!!! u mnie wystarczy powiedziec, jestem głodna i pada hasło zabrać Cie na obiad?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak mnie naszło. Nie wiem skąd to się bierze, że ludzie (głownie faceci) myślą, że jak kobieta jest w ciąży to już mogą bezkarnie i bez pytania dotykać jej brzucha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście jeżeli chodzi o bliskich wspólpracowników to mam tylko jedną kobietę, z którą siedzę w pokoju i o dziwo dobrze się dogadujemy, ale to pewnie dlatego, że jesteśmy tylko we dwie, jakby było nas więcej to pewnie nie byłoby tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×