Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Koralinka_i co kupiłas? U nas w CK to nie ma za duzo sklepów. Zawsze się wkurzam, bo nic nie moge kupic. Ja dziś jade po koszule i sukienke. Żolinka_jaka szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkola zycia:D Radosna a kupiłam spodnie , sweterek i kurteczke ;) ja mam tak nie kupuje nie kupuje, a jak wpadne to ciach rach , i tak teraz bylo przez 2 week, a idzie 3ci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Fakt. Mój M cokolwiek by nie kupował to droższe niż moje. Ale on znowu tyle ciuchow co ja nie kupuje. Na zime 2 pary butów - jedna elegancka, druga sportowa i 2 sezony w kazdych chodzi. A ja 6 par kozaków i co sezon 2 pary nowych. Własnie się szykuje, żeby jakies kupic. Ale ceny straszne. Takie co mi sie podobaja to 600 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):):) ja od 13-tej zaczęłam prackę i tak do 21-ej :( wiec dzionka nie mam co planowac na dziś, jutro powtórka a potem 2 dni wolnego- hmmm "wolnego" ale pracowitego- remont czeka na nas w domciu-ciagle ta łazienka- ale juz w poniedziałek jedziemy wybrac kafelkiwiec może juz na poczatku października zaczniemy je kłaść :):):) jak już będzie gotowa to będe się baaaardzo cieszyć :), w sobote fryzjereka poniedziałek ginekolog i powinno byc juz wszystko jasne :):):) a może uda mi sie juz cos zdziałac zanim do niego sie wybiorę :):):) bo już lada dzień powinny byc dni płodne hehehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna-kozaki to ja tez musze kupic spokooo, potrzeb tyle ze hoho..no moj M akurat rzadko nosi dwa sezony buty bo niszczy strasznie....a zreszta on jest sportowiec amator wiec butow tego typu to co roku potrzebuje uhuhu..bo kazde do czegos innego:D,wiec lepszy od baby nie jest:P wiolkcia ja tez ide do lekarza, ale we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia wiec przed nami stresująca wizyta lekarska ale mam nadzieje ze się wszystkiego dowiemy i bedziemy usatysfakcjonowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, tzn ja ide w celu kontroli no i spytac sie chce o bol jajnika, ktory mialam przed @..ale napomkne ze sie staramy i co i jajko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i że powie iz wszystko w pożądku, da skierowania na badania dla upewnienia się czy napewno- ja sama będe chciała by mnie skierował na badanie prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide by mnie zbadał w zdłóz i w szerz :)):);p;p;p powiem ze nie chce się starac rok i dopiero wtedy szukac przyczyny, że ma od razu działać i koniec- to jest mój główny cel- no i pierwsza w zyciu kontrola-ale to akurat nie jest dla mnie az takie ważne- liczy sie stwierdzenie czemu nie udaje sie i znalezienie przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i musze wziasc na usg piersi znow skierowanko, bo mialam 2 razy w roku sie pokazac :P Tobie tez polecam tym bardziej ze idziesz pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko mam jeszcze dawac mu macac piersiaki??;/;/;/ masakra- wiem wiem ze powinnam- zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w trakcie wizyty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie miałam USG piersi robionego i miałam tylko jednego gina, który mi w ogóle piersi badał, a w sumie byłam chyba u czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka oni do badania piersi chetni nie sa, ta lekarka jest moja 4, i tylko ona skierowala mnie na to, mowila ze juz najwyzszy czas no i wyszlo, ze musze chodzic czesciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lekarz do którego ide tez bada piersi, kontrola się przyda- jakos to zniosę i mam nadzieje ze nie bedzie konieczne czętsze wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niewiadomo co było przyczyną ... miałam złe wyniku cytologi 2stopien ,ale lekarz mowil,ze tak w ciazy jest,moze to ,ze choruję przewlekle na krzepnice krwi,a po tym poronieniu odnowila mi sie choroba, moze to było przyczyna. Ale po tym zdarzeniu przebadalam sie dokładniej i jest lepiej,no zobaczymy jak to bedzie. I jak mi sie zycie osobiste ułozy. no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej zolinka ;) mysłalam ze nikogo tu wieczorem nie ma ;) a tu prosze - mile zaskoczenie ;) ja w dzien mialam urwanie glowy i nawet zcasu nie bylo zaeby cos pisac. ale teraz juz sobie siedze z herbatka przed kompem. Mój M jeszcze gdzieś wybył więc moge sobie posiedziec na kafe ';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyszłam przed chwilka, bo na budowie jeszcze byliśmy poustalać takie tam detale... tylko ciemno sie szybko zroblo i nawet nie widzielismy cyferek na metrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Dziewczynki:) Witam nowe kolezanki! W koncu sie doczlapalam do kompa i wklejam poprawiona tabelke:( Juz mi przeszedl dolek hehe, znow zaczynam starania od nowa... W sumie nie bylo mega załamki, przyjelam ten fakt ze spokojem i tylko mi sie troszke smutno zrobilo. Moj maz tez chodzil troszke 'struty' ale juz jest lepiej. Teraz sie smiejemy ze przy moich godzinkach pracy bedzie ciezko sie 'wstrzelic' hehe bo od rana do wieczora nie ma mnie w domu ale jakos to chyba bedzie...;) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Vilemooo27.........27..........3........09.09........Ki elce.............0 ważka79 ............29........11.........14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78.............31.........8..........15.09....... Kra ków ..........0 żolinka..............28.........1..........16.09...... jaworzno...........0 tysia123............27.........5.........18.09........lu b lin...............0 Gosiątko21.........21.........3.........19.09........Z .Góra............0 magdalenka.s.....29.........7..........20.09.......gdańs k . ...........0 kamilsien..........29.........8..........20.09.......Z amo ść............0 s2.....................24.......11........20.09..... ...Poznań...........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka..........28.........2.........27.09.......Wars z awa.........0 Iza_R.................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 Kati25+...............25........7........02.10....... woj.śląskie.......1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd.........0 IGA..................29.........8...........13.10......P OZ N AN...........0 Radosna27...........27........6.........26.10.......Kie lc e.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....15....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....5/6...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide polezec przed telewizorkiem, w piatek bede miala wiecej czasu zeby posiedziec na kafe:) no i moze w czwartek wieczorkiem zajrze. tylko szkoda ze jest nas tak malo po 18. a ja kurcze koncze tak zajecia:((((((((( buziaczki dziewczynki, KOLOROWYCH SNOW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke, przeczytalam, za duzo nie bylo nowych slow hi:P zaraz bede ogladac m jak młot :P frytki, frytki mnie M. namowil na chipsy, to dopiero bomba bleee :D bede pozniej albo jutro od rana of kors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wstałam dziś o piątej i dobrze. Zolinka - a co ja mam powiedzieć? mam 36 lat (za dwa tygodnie), jajeczka pewnie stare, plemniki mojego M. mocno nadwyrężone przez niehignieniczny tryb życia i alkohol (co wieczór piwo-dwa), stresująca robota i notoryczne niewyspianie, czwarty cykl starań bez szczególnej wiary, ze się uda.... Nos do góry i naprawdę, spóbuj myśli zająć czymś innym. Remont mieszkania zacznij, budowę albo co. Miłego dnia, poławiaczkom fasolek i ich szczęsliwym posiadaczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×