Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Hej, wazka85 - ogromne GRATULACJE !!! To kiedy przeskakujesz do drugiej tabelki ?!?! misia1990 - koniecznie powtórz test, ja tez polecam Quick Vue i koniecznie od razu zacznij brać Kwas foliowy - powinno się go brać już 3 miesiące PRZED ciążą. U mnie jak na razie cisza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie dziekuje dziewczynki,, a co do tabelkii wskocze po 1 lipca ok,, nie bede zapeszaccc i co do tego czy sie bede odzywac,,oj bede bedee jedynie na okres wakacji moge zniknac poniewaz Lece do Polski(11lipiec-4sierpien) i moge nie miec czasu chodz sprobuje cos nieco napisac ok:):) ale bede miala niespodzianke dla mamy, teraz to juz chyba nie da nam spokoju abysmy wrocili jeszcze na swieta ehhh 🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. No i dzis juz niestety zła wiadomosc. łudziłam sie ze moze jeszcze bylo za wczesnie na test, ale coz.... Dzis @ przyszedł. Coz... jak tylko sie pojawia płodne to bedziemy działac z mężem :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bratka_.........27..........11......27/28.06......Trójmi asto...........0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........1........27.07.........POZNAŃ ...............0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bratka_.........27..........11......27/28.06......Trójmi asto...........0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA strasznie mi przykro, liczyłam na to, że jednak zapoczątkujesz dolną tabelę... POpatrzyłam w tabelę starających się i bardzo mnie jednak bawi fakt, że potencjalne mamy dzieci - bagatelka - 15 lat różnicy :-) Najmłodsza ma 19, najstarsza czyli ja, czyli Nestorka - 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratak_
Cześć dziewczyny :) Mam nadzieję, że dziś będzie tu trochę gwarniej :P Jak na razie @ nie przylazła, jak się nie zjawi do 16 to po pracy idę na betę. Ale muszę przyznać, że strasznie się boje, jakoś tak mnie to wszystko przeraża. Po tym roku starań obawiam się kolejnego rozczarowania... Już sama nie wiem co podpowiada mi mój organizm. Nie czuję się jakbym miała dostać @, ale jakbym była w ciąży chyba też nie :o Ech ... Pożyjemy - zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki.... a taka miałam nadzieje ze juz w moim brzuszku rodzi sie mała istotka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki ..... musiałam nadrobić zaległości w czytaniu co tu na naszym forum słychować :) ważka ale ty masz szczęście kobitko :) u mnie dziewczynki @@@ przyszła wczoraj więc ja też spadam na dół tabelki. przyszła tak szybko ze nawet estu nie zdążyłam zrobić, ale to już tez jakiś pozytyw bo to oznacza ze mi się cykl reguluje bo te ostatnie miesiące po odstawieniu antykon to tragedia. aaaa jeśli wczoraj dostałam @@@@ to za dwa tygodnie (na ślubie)wiecie który dzien cyklu będzie. noc poślubna będzie intensywna (oby :)))) więc ja zaczynam 4 cykl starań w tym cyklu zaczynam łykać wiesiołka na śluz. sporo dziewczyn po nim zaskoczyło więc mam małą nadzieję ze się uda. bibi2206 ...........26..........4 cykl.............26.07 ........wawa ...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bratka_.........27..........11......27/28.06......Trójmi asto...........0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa...................0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi2206 - trzymam kciuki za noc poślubną i życzę żebyście sobie zrobili najpiękniejszy prezent z tej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie bylo mnie bo mój face po tygodniu nieobecnoscie przyjechał na jeden dzień :) wczoraj zaczely pobolewac mnie piersi tylko nie wiem czy to czasem nie przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi22
no nic .... ja póki co jestem pozytywnie nastawiona:) no jakby nie było 4 cykl zaczynam już ... ten 3 troszkę zawód, bo stostwałam testy owu i w sumie 3 dni II kreski, owulację miałam w ten długi weekend z bozym ciałem wiec staralismy się dość intensywnie wypoczęci, bez pracy i nic. no przynajmniej @@@ o czasie i nie musiałam się wkręcac i robić sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
teraz jak już wazka zaskoczyła to już z górki:) bo zapoczątkuje drugą tabelkę a my bedziemy musiały dołączyć zeby miała z kim się dzielić poza tym bedzie nam słać te swoje ciązowe fluidki i trzymać za nas kciuczki zeby i nam sie udało. :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chciałabym nie dostac tego okresu ale narazie żyje jakym miała go dostac :) ide zapisac sie na rajd rodzinny :) 21 km :) oczywiscie jak @ nie przyjdzie to się nie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam test quick vue i tam pisze ze mozna go robic w dniu spodziewanej miesiaczki ?? a ja chciałam go zrobić jutro rano. polecacie go wiec poradzcie mi czy moge go jutro zrobić przypominam ze @ ma przyjsc w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Wazka GRATULACJE !!! U mnie nic ciekawego 12dc miałam wekkend wolny i spedziłam go z mezem :) Dziewczynki teraz wszystkie bedziemy spadac w dól oby jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia jak najbardzej mozesz,,:) mi taka blada krecha wyszla 6 dni przed @,potem 4 dni przed juz wyrazna:) a tak wogole bole brzucha (uklucia) u mnie ustapily, piersi bola juz mniej w miare normalnie i czuje sie ok:) za to mam mega duzoo.......kurzego bialka hehe mam nadzeje ze zadnych plamien nie bede miec w dniu@, w srode tez rano zrobie test bo to do mnie jakos nie chcee dotrzec widac ile wlasne sie dziewczynki staraja:( i troszke sie boje bo sie naczytalam o tych poronieniach ehhhhhhhhhh nigdy wiecejjj, bo potem sie mysli o glupotach:( dziewczynki trzymajcie sie, bedzie dobrzee:):):)::) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8507
Witajcie dziewczyny.Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć. Ja zacznę starania po wizycie u lekarza. 9 czerwca miałam zabieg, bo ciąża obumarła, to był 10 tydzień. Teraz będziemy się dalej starali. Mam nadzieję, że również uda się za pierwszym razem. :) Wam wszystkim życzę powodzenia. Na pewno wszystkie już niedługo będziecie mamami oczekującymi narodzin maluszka. Ja mam jeszcze przez kilka dni 23 lata, dokładnie do 13 lipca. Mieszkam w woj. pomorskim. Jak zajdę w ciążę, to będzie pierwsze dziecko żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie jutro rano ale strasznie się boje :( 8501 jasne ze mozesz sie przyłączy, to co mowisz to przykre ale bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, suuuper ze mamy kolejna \'wspoltowarzyszke niedoli\' hehe. 8501 przylaczaj sie i nie pytaj czy mozesz;) witamy serrrdecznie wsrod nas:) misia trzymam kciuki za jutro! monikadddd mam nadzieje ze ten weekendzik z mezem przyniesie super efekty;) aaaaaa, kurde, prszykro mi, myslalam ze albo ty albo iga spadniecie do donej tabeli. ehhhhhh jakie to wszystko pokrecone... bibi i aaaa no i igunia kochane, uda sie napewno - nie tym razem to nastepnym:) bratka za ciebie tez trzymam kciukasy mooocnoooooooooooo! sralis m. ty nie jestes stara laseczko, co ty opowiadasz! poza tym masz juz jedna dzidzie wiec jestes mloda mamunia - teraz nadszedl czas na drugiego brzdaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×