Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Lepiej, bo przestałam o tym myslec i sie zadręczać :) Póki co ma widocznych zmian u mnie bo to za wczesnie wiec narazie jestem spokojna :) Ale dziwi mnie jedna rzecz.... Mąż mnie zabrał na tortille. Normalnie jemy taka tortille na pół a tym razem zjedliśmy po jednej na łeb i kiedys to po takej jednej tortilli to ja byłam obżarta, a teraz byłam..... po prostu najedzona :p To psychika czy rzeczywiscie teraz inaczej trawie? Nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie wyslac a ja odesle haslo, moze to byc taka wspolna jak tam chcecie:)nie wszyscy musza tutaj wszystko widziec i wiedziec:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przepraszam Karola jesli poczulas sie przeze mnie naciskana...buzka! Nie uciekaj czasem. Wiesz sa gorsze dni i lepsze. Powiem sie ze ja poki nie zaczelam tu pisac to sie napedzalam w samotnosci i pozniej dusilam w sobie te nipowodzenia i wszystko, bo M. nie chcialam zasmucac a z innymi mi jakos ciezko bylo gadac. Tutaj mi lepiej bo jak jest zle to zawsze cos smiesznego powiecie. I od razu lepiej. Poza tym co ja caly dzien w pracy bede robic? :D Ja tam testowac wole, bo wlasnie jak nie przetestuje to sie nakrecam i dlatego mam podejscie do tematu odwrotne niz Iga. Ale kazdy jest inny. Nic juz ci o testowaniu nie wspomne ok? :D:D:D Co ma byc to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - mi apetyt zaczął rosnąć dopiero około 14tc, wcześniej nie zaobserwowałam wiekszego zapotrzebowania na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge byc za przeniesieniem, ale to juz jak uwazacie:) dzisiaj piatek wiec jeszcze bede zagladac czesciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, ale mi nie chodzi o apetyt. Zauważyłam lepsze TRAWIENIE i tyle. Jem tyle co zawsze tyle ze jakos szybciej mi przechodzi uczucie najedzenia :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
AAAAA1980 - ja z kolei większy apetyt mam od samego początku. Zaczął mi się trzeci miesiac a ja już mam kilogram na plusie :) Jestem cały czas głodna - nie wiem co z tego będzie, ale coż nie będę się teraz odchudzać i sobie jedzenia odmawiać - widocznie tak potrzebuje mój organizm :) tysia - bratka ma racje ciesz się kochana że nie masz objawów i wszystko na pewno jest ok. Ja na szczęście mdłości mialam tylko tydzień i uwierz mi nic przyjemnego :) Gdyby coś było nie tak na pewno być to czuła. Koralinka przykro mi z powodu głupiej @ - rokowania miałaś naprawdę dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :):):) Karolinka to dla Ciebie żeby nie było :) http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tapety-na-pulpit.org.pl/tapety/kwiaty-i-ogrod/tulipany/1024x768/tapety-11.jpg&imgrefurl=http://www.tapety-na-pulpit.org.pl/tapety1024x768.php%3Fk%3Dkwiaty-i-ogrod%26g%3Dtulipany%26nr%3D11&usg=__x2SBqiz6gADGCrnY7-A9GIRBAUA=&h=768&w=1024&sz=193&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=RH4bMpG7bi2h2M:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dtapety%2Bna%2Bpulpit%2Btulipany%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG%26um%3D1 więc skoro się nie udało to pewnie i u mnie bedzie lipa- chyba to nie był skok na owulke bo dziś znów spadła- no chyba ze wpływ na pomiar miało to z zaraz po przebudzeniu nie zmierzyłam tylko leżałam jeszcze ok godzinki w łóżeczku i dopiero zmierzyłam. nie ma co się nakręcać czas pokaże :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zmieniając temat. Mój szanowny małżonek pojechał dziś na "firmowe" grzyby. Pamiętam jak dwa lata temu pojechał, gdzybów przywiózł niewiele, ale za to wrócił w takim stanie, że nigdy wcześniej ani później go takiego nie widziałam. Ja nie wiem jak oni tam te grzyby zbierają ;) Ciekawe jak będzie w tym roku, już się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej bez @... dzien 36 cyklu. Dzisiaj tylko 4 godzinki wpracy i uciekam na dluuuugi weekend do Sztokholmu....z tesciowa :D Bedzie ciekawie :D :D :D Wiecie co , mnie to tam kilogram za kilogramem i bez tej ciazy...apetyty zreszta tez niczego sobie. Cos czuje ze bedzie ze mnie tez brzuchatek niedlugo, ale w innym sensie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to grzybobrania to tak wyglądaja jak na tym fimie polskim ZMIENNICY :) Jak tylko przyjechali to usiedli na skrzynkach i otworzyli czystą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni są lepsi: otwierają już w autokarze, biorąc pod uwagę, że wyjeżdżali o 6.50 to dla mnie to jakaś rzeźnia jest ... :O Jak dla mnie to przy takiej okazji może sobie pić ile chce (tymbardziej, że ja nie musze na to patrzeć), byleby potem do domu trafił, a blisko nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka, to ty lepiej sprawdz dokladnie te grzybki. Bo w tym stanie to moze Ci cos dziwnego do domku przywiezc :D :D :D Ale tak to z chlopami bywa ze czasem musza miec typowo chlopski wypad i kazda okazja jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam troszku pracy, więc bede rzadziej, a Wy tyle tu nie smarujcie pod nieobecnosc bo nie wyrabiam z czytaiem potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to wszystko to jest nic. Jak ja mojego jeszcze nie męża puścilam na FIRMOWE KRĘGLE to na drugi dzien znalazłam go w Izbie Wytrzezwien :) Oczywiscie nie był spity jak swina ale podskoczył policjantowi na kontroli dokumentów i go zawiezli bez dyskusji na Izbe :) Fajnie miałam, nie? Tesciowa chciala wydzwaniac po szpitalach, jak mąż nie pojawił sie w domu na noc a ni w pracy a ja zazwonilam na Izbe :) To byl jego pierwszy nocleg w takim miejscu i powiedzial, ze nie chce tam wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA...no to mial niezla przygode. Ja to bym chyba zawalo dostala jakby moj M. na noc nie wrocil :) zreszta ma ze mna niezla szkole przetrwania, bo zawsze z takich imprez kaze mu sie meldowac kolo 24. Niech sobie bedzie w stanie takim czy owakim, ale niech ja wiem ze jest caly i zdrowy. Na nieszczescie dla mnie zazwyczaj to dzwonienie konczy sie godzinna rozmowa ze wszystkimi kuplami w stanie podobnym do M. o ktorej panowie zazwyczaj nie pamietaja dnia nastepnego. No i zawsze sie dowiaduje jak to moj M. mnie bardzo kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnim razem, tak mu sprawdzałam te grzyby, że potem sie okazało, że wywaliłam jakieś dobre jadalne, ale ja ich nie znałam i wolałam nie ryzykować :D AAA - nieźle ... Ja to z tych grzybów to się smieję, że lepiej by poprostu do knajpy poszli się napić, a nie się kryją za jakimiś grzybami, ale jakby mi na noc nie wrócił i nawet nie zadzwonił to bym chyba wyszła z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, ale bede miala widze czytania.... a ja na mojego M. nie moge narzekac, w takim ciezkim stanie wrocil raz, ale to ze mna:)musialam go rozbierac, na co uslyszalam?teraz kochanie chcesz sie kochac?nie dam rady i zasnal:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie działo przed ślubem. Byłam zła na niego, że idzie sie bawić beze mnie dlatego pomyslalam, ze skoro nie napisał do mnie smsa na dobranoc, to wyczuł ze jestem zła i sie nie odezwał :) Rano dopiero kolega męża zadzwonił i zaczął zadawać dziwne pytania na temat Męża to sie dowiedzialam, ze nie wrocil na noc itp. Takze caly dzien czekalam az go wypuszcza a potem jeszcze był przesłuchiwany na policji itp takze miałam dzień z głowy. Co ja wtedy czułam... to było w marcu a w siepniu bralismy slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj wlasnie strasznie kochliwy sie robi po alkoholu, chociaz w tym stanie nie wiele moze. Wasi tez tacy miloscia przepelnieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×