Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Tu wszystkie sie nawzajem nakręcamy a podejżana o zaciążenie zazwyczaj sie ogromnie wypiera :P Takie zycie, czasem sie potwierdza jak w przypadku Tysi i okazuje się, że miałyśmy rację a czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka to zaloz sobie ze nie zrobisz testu do pewnego momentu...np przyrzeknij sobie ze zrobisz najwczesniej 3 dni po terminie spodziewanej @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna masz racje ale ja stwierdzilam ze sie nie dam i juz:P wiecie co, ja raczej taki niedowiarek jestem i pesymistka ze mnie wstretna - jak nadchodzi czas @ to ja juz na tydzien przed marudze ze ona przyjdzie bo jakby to bylo gdyby nam sie teraz udalo... no nie jest to mozliwe;) i dlatego nie testuje i nie wierze jesli ktos mi mowi ze to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_słowo harcerza, ze nie bedę Cię namawiać do testowanka wcześniej niz po 3 dniach od terminu @. Dil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Czyli od jutra już moge :P Bo miała być 6 a jutro juz 9 października :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam dzis zdjecia z usg mojej kolezanki - jest w 3 miesiacu:) wiecie, ze nie zalamalam sie??? tez bede takie miala niedlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje zdanie jest takie ze szkoda kasy na testy - jak to mawia moj maz jesli bede w ciazy to bede - samo sie okaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wierze w to ze 'to' sie czuje... Ja wiedzialam teraz ze @ przyjdzie - wyskoczyly mi na twarzy jakies pryszcze, pobolewal mnie brzuch i piersi ...i przylazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje sie.. dzis tempka o pol stopnia w dół, mini plamienie.. na dworzu zimno... dzis nocka poza domem :) ogolnie samopoczucie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no korala chodźże tu, przeca o zadnych testach nie gadamy!!! co bedziesz robic w piatek w pracy??? pracowac??? bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ale wczoraj naprodukowałyście teksu ;) ale juz nadrobiłam zaległości. Koralinka, kurcze, byłam pewna ze się udało.... Co do szkoły rodzenia - mój M szuka nam szkoły. stwierdził, że jego kolega z pracy jak mu sie dziecko urodziło to właśnie się chwalił że chodzili do takeij szkoły i ze bardzo im sie to przydało. Po piersze nie spanikowali jak sie skurcze zaczeły a po drugie mase rzeczy na temat opieki nad dziecmi sie dowiedzieli ;) Tylko jeszcze nie wiem ile to bedzie nas kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam pytanie do brzuchatek - słuchajcie, czy któras z was wogole żadnych objawów nie miala? No senność, to mi dokucza, ale juz coraz mnie. A poza tym cisza.... wiem, powinnam sie cieszyć ze nie spedzam poranków w WC, ale powstaje głupia obawa czy to dobrze..... a poza tym to miałam dzis gupi sen: śniło mi się że zaczełam krwawić, nie mogłam sie dodzwonić do lekarza i wogole koszamr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dziewczyny od dzisiaj, żadna nie wspomina i nie namawia Korali na testowanie, bo nam dziewczyna ucieknie :O Wszystkie uciekają ?? Co jest ?? Jakoś tutaj ostatnio mało pozytywnie :( tyska nie panikuj, bo nerwy mogą Ci zaszkodzić. Ciesz się, że nia masz żadnych dolegliwości, na pewno wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) No to po weekendzie mam lekarza :) Przy okazji po lekarzu wprosilam sie do mamy na obiadek ;) no bo lekarz praktycznie znajduje sie obok jej osiedla :) Narazie dobrze sie czuje. Wczoraj sobie poplywałam :) Wreszcie piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×