Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Karola ja zapraszam, bedziemy peczniec rownolegle :D Dokladnie...pierwsza tabelka powinna sie rozpasc:) Dobra ja juz pracuje bo mne zwolnia kiedys:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy mi tu piszcie to bed epodczytywac. Jak tam Maadaa u Ciebie? Skad sie tam wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole wlasnie to pytanie do wszystkich...jak wam sie mieszka tam gdzie mieszkacie. Lubicie swoje miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz pisze sama ze soba a mialam pracowac :D Bedziecie mnie mialy na sumieniu jak mnie wywala ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie wywala, my sie zwolnimy:)i gra czy ja wiem czy lubie?nie bardzo, wolalabym mieszkac w krakowie a ogolnie to w Hiszpanii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam swój Poznań :) Niedługo sie wyprowadzam i bede mieszkac 10 km za Poznaniem, ale do PŃ wciaz bllisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie lubie swoja okolice. Jestem z Bedford. Tymczasowo tu mieszkamy i pracujemy. Jakos tak wyszlo ze byla okazja wyjechac i zdecydowalismy sie. Chcemy za roczek wrocic, no i mam nadzieje ze juz w trojke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Trzebini - to pod Krakowem i jest mi tu dobrze:) nie lubię raczej tłocznych miast a Trzebinia do takich nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chcialam nad morzem, wiec nawet mi sie spelnilo. Tyle ze zimne takie, ze sie nim zabardzo cieszyc nie mozna. Krakow uwielbiam, ma niepowtarzalna atmosfere. Podoba mi sie rowniez bardzo Wroclaw,a w Poznaniu nigdy nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozna, tylko juz tak dawno nie bylam...ciagle brak czasu. Mam wrazenie czasem ze te dni uciekaja mi przez palce. dopiero co bylo lato, a tu juz pazdziernik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie te testy z allegro, bo widze ze sa np paskowe w okolicach 1,15 za szt, potem kasetowe za 1,89, i nawet bobo jest za 6,99 :0 ktore kupic na zapas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez allegro kupowałam ale testy owulacyjne bo się bardziej opłacało niż w aptece. Ale ciążowe tylko w aptece. Nie wiem czy warto kupować taki za 1,15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna wypowiedz: "u mnie okres spóźniał się 12 i testy wychodziły negatywne, dopiero po tym dziu wyszedł pozytywny, a dodam tylko że okres zawsze miałam jak w zegarku" i w stopce 2 dzieci mam jeszcze szanse?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam chętkę na teścik po roku nietestowania hihi ale nie! powstrzymam się, będę dalej dzielnie mierzyć temp:) byle by franca jedna nie spadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strumieniowe są chyba mniej dokładne tzn. mają mniejszą czułośc i można se po palcach polać :P Korala, a nie chciałabyś się na betę przejsć skoro te testy takie zawodne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×