Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej wszystkim ;) Radosna, w jednym sie zgadzam, kochana, kupuj psa, nie mierz temperatury, a zobaczysz ze chwila moment bedziesz w ciąży. Ja dzis byłam zrobic badania toksoplazmoza, morfologia, cukier, itp..... chyba z 5 czy 6 próbowek krwi ze mnie spuscili ;/ No i oczywiscie kupe kasy musialam zaplacic, a niby kobiety w ciąży są objete bezplatna opieka lekarska.... taaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, urlop mi mija jak sen jaki złoty.... parę dni mi tylko zostało. Coś tam majstrowałam., jak znosiłam jajko, jajnik mnie tak bolał, że nie miałam wątpliwości, ze to już. Czytam co tu piszecie, ale jakoś mam chyba depresję jesienną, bo mi się nie chce ani pisać, ani czytać, ani w ogóle nic. Czyli jestem, ale jakoby mnie nie było. moze po prostu będę spać i spać i spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Daruni od razu gratuluję !!! :) @ przyszła w sobotę ale jakoś tego nie przeżyłam... już nie umiem płakać, czasem tylko beczę z wściekłości na mojego M hehe Pojutrze umówię się do ginekologa - niech mi zrobi wszystkie mozliwe badania. Od dziś faszeruję mojego M wspomagaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć dziewczyny:-) Dziękuję Kasiula:-) wierzę, że tobie też się uda:-) Wczoraj wieczorem powtórzyłam test, kupiłam z innej firmy, wynik ten sam-2 kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) No dzis przyszła na mnie kolej i ide do lekarza na 16:00 :) Trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo dobrze :) Radosna, ja Cie rozumie, ja tez przestalam tu zaglądac a potem zaszłam w ciąże :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa o jakim dp licha ty słoneczku mówisz???? raanyyy, u nas jest ziąb taki, że szkoda gadać, wiatr huczy i śwista hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza ?? U mnie nie było prądu i miałam przymusową przerwę w pracy ;) Żoli, co tam u Ciebie ? Mam nadzieję, że @ ani widu ani słychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, co tu tak cicho/.??? ja zaraz usne na stojąco. pogoda beznadziejna...... najchetniej to bym poszla do domu i zakopala sie pod kołderką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ma przyjsc to niech juz przyłazi! bo bede sia martwic ze cos jest nie tak @ gdzie jestes????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tu dziewczyny o imionach rozmawialy. Ja to bede miala problem bo duzo imion mi sie podoba :-) Coz ale chcialabym miec taki problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży do końca nie chciałam znać płci. Nie miałam też szczególnie wymyślonych imion. Urodził się synek i popatrzyłam na niego, naprawdę miał na twarzy "wypisane", że Karol. Nie każde imię pasuje do każdego dziecka... Ale mam swoje typy: Halina lub Wanda, Wiktor lub Kazimierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, super!!!!!! trzymam kciuki zeby nie przylazła. W dzien mnie nie bedzie, ale wieczorkiem zjarze co sie tu działo. Miłego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Żoli trzymam kciuki, w końcu Radosna Ci wywróżyła, że zajdziesz w tym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×