Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ale przyjdzie bez obaw bo jestem mega "sucha" a brzuchatki miały budyń w tym czasie wiec u mnie dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczyny :) No wiec byłam u lekarza i ciąża została potwierdzona :) Za 3 tygodnie mam przyjść z wynikami badań i założymy kartę ciąży :) Na USG było widać jak miga serduszko :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ! AAAAA to super, mam nadzieję,że ja też za niedługo usłyszę serduszko. Żolinka z tym "budyniem" to nie reguła,każda kobitka jest inna,a puki @ nie ma to dobry znak :) niema i nie przyjdzie !!! O rany ta pogoda wprowadza mnie w depresję :( u Was też ciągle leje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauważyłam żadnego pytania :P Tylko jakieś stwierdzenie faktu :P Szczerze powiedziawszy to nie bardzo pamiętam jak "tam" było w terminie @. AAA - gratuluje udanej wizyty i serducha :D U mnie też wieje i pada. W nocy spać się nie dało tak było głosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
żolinka - ja nie miałam żadnego budyniu ;P Tylko suchooooo :) Ale ja zawsze byłam sucha ;) życzę Ci żeby to był mały okruszek :). Dziewczynki dzisiaj ide na USG i zobaczę serduszko - mam nadzieję :) siedzę w pracy jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj tak ladnie bylo a dzis i u mnie pochmurno :-( AAAAAA1980 🌼 Zolinka oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od rana jak sie obudzilam boli mnie glowa. Czy ja moge łyknąć jakąś tabletke przeciwbulową czy nie? Jesli tak to co??? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA radziłabym nie brać żadnych tabletek nawet apapu. Mi lekarz powiedział,że do 12 tyg zakaz jakich kolwiek tabletek. Dodał też,że nie zawsze tak jest,bo jednej fasolce to nie zaszkodzi a na inną może to mieć nie odwracalny wpływ. Wytłumaczył mi to w ten sposób,że w pierwszych tygodniach komórka dzieli się na 2 potem na 4 na 8 i tak dalej... a zażycie tabletki może zaburzyć proces dzielenia się komórek i płód może być wadliwy genetycznie. Także ostrożnie z jakimi kolwiek tabletkami w 1 trymestrze,tak pisze też na ulotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no. Korala i Radosna Nas opuściły, Żoli też już prawie nie zagląda ... Chyba też sobie pójdę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nic się nie chce na taką pogodę :( pada śnieg jakby był środek zimy... rano jak się obudziłam to byłam przekonana, że to takie ogromne mgły są ( mieszkam na 4 piętrze i jak się budzę to widzę niebo ) a tu mi mąż mówi, ze snieg... a tu ani butów zimowych ani kurtki - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuszczejcie topiku!!!!!!! Please!!!!!! Niedawno dolaczylam a teraz uciekacie ode mnie 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :D sama, samotna, bez małpiszońska bratka!!! niu niu niu, ani mi sie waż!!! :P siedziec tu na tyłku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaa. Mam Cię ! Nie piszesz, ale cały czas Nas czytasz :P No i dobrze :D Zajdziesz w kolejnym cyklu to znowu będziesz nasz regularnie odwiedzać ;) Nie wiem co Ci wysłać na tą pocztę, nowych zdjęć na razie nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka- pokazywałam kiedys Twoj brzusio mojemu mężowi i krzyczałam zobacz zobacz!!!! to jest bratka!! zobacz jaki ma brzusio cudny :D:D:D:D ja jakas wlanieta jestem, a on: kogo ty mi pokazujesz jak nawet twarzy nie widac??? :P ehhh te chlopy, mało im :P nie dosc ze brzuch bratki zobaczyl to jeszcze buzie chcial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ciebie to niezła agentak jest :p Mój mąż nawet nie wie, że pisze na jakimś forum, podejrzewam, że by tego nie zrozumiał, a pewnie, by się jeszcze po cichu podśmiewywał :o Wybaczcie, ale zdjęć z twarzą na forum nie wrzucę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA1980 jak sie czujesz? Lepiej? Kiedys czytalam ze zimne oklady w ciazy polecaja na bol glowy. O ile w domu jestes oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za troske moje drogie. U mnie bez zmian. Glowa nadal boli i bardzzo chce mi sie spac. Za 30 minut koncze pracy i kolo 17 beda w domu to nawet nie mam ochoty na obiad tylko ide do wyrka i sobie pospie, to mam nadzieje, ze poczuje sie lepiej. Miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Jadę IC do Warszawy, już szósty postój, nie wiem, o której dojadę, co za beznadzieja!!!!!! Spotkałam się dziś z byłym mężem, strasznie dziwne i nawet zabawne to było, po tylu latach... dwanaście od rozwodu ;-) o wiele za młodo wyszłam za mąż za o wiele za młodego faceta. zrobiłam sobie wczoraj włosy w końcu na ciemnorudo. wyglądam pięknie, tlyko mnie nogi bolą, bo wziełam zimowe buty, o których zapomniałam, ze mnie obciskają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo drogi Ci zostało sralis?? u nas sypie i sypie :( a ja na letnich oponach :( nie zdaze przed jutrem wymienic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×