Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
hej dziewczynki uaktualniłam tabelkę :) kati ja też wciąz mierzę tempke jeszcze, odpuszczam tylko weekendy. i ostatnio mi trochę spada, a na dodatek dopada mnie chyba jakas infekcja moczowa:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tysia i Bratka,czyli jednak jestem normalna :) Bratka jak już usg połówkowe to powinno być widać płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi2006 a po co ty temperature mierzysz???????? A co lekarz mówi - wsio oki? Jak tak to po choinke sie matrwisz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć bratuś:) nioooo w środę robie morfologie, mocz i toxo. a w przyszłym tygodniu USG to badające przezierność karkową czy cuś. czuję się dobrze ogolnie i nie mam zadnych objawow tylko strasznie się męcze i duuuuuuuuuuuuużo śpię po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi a jak jest z tą tempką ? Jak długo w ciąży powinna być podwyższona,przez całe 9 miesięcy ? A o ile Ci spada? bo u mnie też różnie,raz ponad 37 a czasem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia u doktorka byłam 24 września, i od tamtej pory nie bylam. usg w przyszlym tygodniu, ale u innego lekarza. pani doktor mnie gdzie skierowała. chyba ma kiepski sprzęt do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie mam nadzieję, że w końcu będziemy sie mogli wziąć za wybieranie imienia ;) bibi, chyba pora już przestać mierzyć tą tempkę, bo ona jakoś po pierwszym trymestrze zaczyna spadać. Ja mam już dawno normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
kati nie wiem jak długo się mierzy ... ja mierzę nie wiem z przyzwyczajenia dla świętego spokoju nie wiem :) no ja wcześniej tzn od ok 45 dni powyzej 37, a teraz mam tak 36,8, 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
bratka a wiesz już co masz??? chłopczyka czy dziewczynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ekscytujace rzeczy cie w tym tygodniu czekaja :) Daj znac czy chlopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się męczyć w wybieranie dwóch imion. Coś mi się widzi, że to nie będzie w moim przypadku łatwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wybierzesz dobrze Bratka,choć wiem,że wybór imienia to nie łatwa sprawa,wiadomo,bo Obu rodzicom musi się podobać. Ja już zmykam powoli dziewczynki- do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze u mnie bedzie syn, bo z imieniem dla córci byłby ogromny problem. Moje typy wogóle się dla mojego M nie podobaja ;/ Jedynie imie żeńskie jakie podoba sie i dla mnie i dla niego nosi moja rodzona siostra, troche glupio by bylo tak samo dziecko nazwac moje, ale nie wykluczam. a co do imion męskich jakos prawie w 100 % to samo nam sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wybrane imiona :p Dziewczynka bedzie: Barbara czyli Basia :) A chłopak bedzie Sebastian :) Na drugie damy im Aleksandra albo Aleksander :) cO MYSLISCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAa wracając do Twojego pytania to Aleksandra to piękne imię , ale na pierwsze,bo drugiego i tak nigdy się nie urzywa. hahaha mówię to bo sama tak mam na imię:))) Moja córka będzie Emilia lub Lena, a synek Maksymilian bo tylko to z męskich mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra jest super ;) al mój teść to aleksander wiec raczej córki tak nie nazwę, żeby nie było że za wzgledu na dziadka;/ dla syna: Maciej, Robert, Bartosz dla córki wg mnie: Marta, Alicja, Joanna, wg męża Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi sie podoba bo sama mam tak na imie :P hehe U mnie tesc ma na imie Aleksander i mąż koniecznie chce zeby w jego rodzinie to imie przechodzilo z pokolenia na pokolenie. Na pierwsze tak nie dam bo dopiero co mojemu kuzynowi urodzila sie corka Aleksandra :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej :) W końcu coś sie ruszyło i jest skok :D Dziś tempka 36,8. Ale pewnie nic w tym miesiacu nie bedzie, bo wczoraj M nie chciał "współpracować" i nic nie było :( :( Ostatnie przytulanki w niedziele były. Dziewczynki czy jak dziś jest skok to jeszcze można coś zdziałać? Próbować dziś? Czy przytulanki z niedzieli to w ogóle coś dadzą? Czy to trzeba było wczoraj działać? Pomóżcie. Plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Radosna - ja tu nie widzę żadnego skoku u Ciebie. Skok musi być o conajmniej 0,2stC z dnia na dzień, a u Ciebie cztery ostatnie dni 36,6; 36,7; 36,7; 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem;) Radosna fakt tez myslalam podobnie jak Ty z tym skokiem, ale co prawda pozniej, ale potem wystapil faktycznie o wiele wiekszy...i tak fajnie to na wykresie widac, takze czekaj spokojnie i wtedy działaj:)nic CI nie umknelo:) przesylam gorace (bo dzis sie przydadza)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
To ja już nic nie rozumiem. To już 30 dzień cyklu. Pier**le to mierzenie, to nic jednak nie daje. To kiedy te właściwe skoki i nawet jak będą to już nic nie dadzą staranka, bo wykres pokaże po czasie. W dupie to mam i juz mierzyć nie będę ani liczyć ani na siłę M do seksów namawiać. Rezygnuję!!!!! Jadę dziś po psa, po co mi w ogóle to dziecko, pieluchy itp. Życzę staraczkom szybkiego zaciążenia. Przede wszystkim Koralinka i Żoli wam kibicuję. A ciężarówkom zdrowej i spokojnej ciąży i lekkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - wracaj tu!!!! nie łam się!! do mnie zaraz zawita @ więc znowu mi zdupczy humor na maksa, ale coz.... a temperatura sie nie przejmuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam cynk i jestem, Radosna słonce, ja tez nie wiem o co chodzi z ta tempka.....ogolnie to ja juz nic nie wiem, takze spokojnie.... my z żolinka tez Tobie kibicujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, nie łam się kochana 🌼 i nie opuszczaj nas przypadkiem, bo zaczyna się tu smutno robić. Ale pieska sobie weź, bo pieski są fajne ;) Choć ja mam kota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×