Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

No to z moich podstepnych planow tez nici :( Ehhh...nie bedzie staranek w tym miesiacu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, Nadal nic ale wiecie nie od razu po spadku tempki przylazi @. Wydaje mi sie ze jutro, jak w szwajcarskim zegarku sie pojawi... Popoludniu mialam znow 37,7 ale jak mowie, po powrocie z pracy wiec to sie nie liczy hehe, a zmierzylam bo czuje sie wlasnie tak jakbym miala goraczke:( Brzuch mnie nie boli ale w sumie zawsze tak mam ze na kilka godzin przed @ ten bol sie pojawia wiec u mnie tez dupcia blada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest to uczucie, ja sie sugeruje tym spadkiem temperatury i jestem niemal pewna ze znow kicha ale gdzies tam jakas iskierka nadziei jest;) Chociaz prawde mowiac jest taka malennnkaaa ze prawie jej nie widac:P Bratka twoj wiercioch niech szaleje do woli, przynajmniej wiesz ze wszystko jest ok:-)))) Czesc Koralinka, dawno cie nie bylo, TRZYMAm kciuki za ciebie!!!! Oli, nie ryzykuj, nie wiem czy bys sobie wybaczyla gdyby sie cos stalo (tfu tfu), odczekajcie ten miesiac i pozniej na spokojnie zabierzecie sie za ponowne staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralka skacze to wejde i cos skrobne.. mada nie chce Cie dobijac, ale ja za progesteron placilam 19zł:) wogole kazdy z tych hormonow ktore badalam tyle kosztowal.. u mnie tez troszku spadek Iga nastapil dzis, ale oznak @ za bardzo nie ma i tez mam iskierke nadzieji a co.....sugerujac sie cyklem żolinki to ona tez miala spadki:P a dopiero po terminie @ była ( i jest!!!!)fajna wyższa czyli 37 i dalej... bratka no sliczna koszulka mm, ale pewnie nie w rozmiarze S co?...widze, ze ciezko takiego urwisa nosic..... ale w sumie ja wole takie dzieci niz takie posągowate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że w rozmiarze S :P Oprócz brzucha to jakoś specjalnie nie urosłam, a jak pisałam już kiedyś jestem bardzo niska więc mam nadzieję, że się zmieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko mam nadzieję, że ten mój urwis jak się urodzi to będzie jednak trochę spokojniejszy - przynajmniej w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lasencja jestes, z kg pewnie przytylas:P ja tez za duza nie jestem, ale od roku moj rozmiar to M :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jestes, bo ja wstawilam druga pralke i dalej mam troche czasu:D dzis mam ochote tu pogadac:P dobrze sie ogolnie czujesz?wszystko lekarzykowo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzis tampka spadla i sie zalamalam:( Od razu pomyslalam ze nic z tego w tym cyklu. A teraz troszke mnie pobolewa brzuch:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jescze ze moja cera to od kilku dni koszmar jakis - i to tez przemawia za tym ze glupia @ nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga i tak pozostaje nam czekac, ja czekam na jutrzejsza tempke i moze jakis nowy rozwoj sytuacji...:)... glowa do gory dziewojkii, gorzej byc nie moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina masz racje, juz gorzej chyba byc nie moze wiec... pozostaje nam czekac:) i miec nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Nic nie napisze bo brak mi juz slow:-( Znow wszystko od poczatku..... Milego dnia, trzymam kciuki za nastepne 'testujace' :-) PS zobaczcie jaka data kolejnej @ hehe. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Witam wszystkich! IGA strasznie mi smutno i przykro:( Glowa do gory kochana, uda sie w koncu przeciez to nie nbedzie trwac w nieskonczonosc!!! Buziaki dla ciebie! Dziewczyny u mnie kiepsko:( @ przyszla ale ciesze sie bo jestem na antybiotyku (pewnie dlatego przyszla wczesniej), i wlasnie ide do lekarza po zmiane leku bo po tym chodze nieprzytomna mam biegunke i czuje sie gorzej niz wczesniej. Oczywiscie przed antybiotykiem zrobilam bete, zeby miec pewnosc ze moge przyjmowac i wiecie... rozczarowanko:( Przez dwa dni mialam najwyzsza w swoim zyciu goraczke, nie moglam wylezc z lozka. Dzis tez mam, ale juz mniejsza, za chwile maz zawozi mnie do lekarza. Sory ze nie zagladam czesto ale leze w loznku a nie mam niestety laptopa w domu. Zreszta przez ostatnie 2 dni nawet nie myslalam o odpaleniu kompa. Iga moje starania tez znow wracaja do punktu wyjscia. I tez mnie to wkurza i doluje ale co poradzic... Dziewczyny ja tez wam zycze dobrego dnia, trzymajcie sie i nie chorujcie. Pozdrawiam! STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malo tu optymistycznie:( moja tempka znow poszla troche w dol...wiec pewnie do Was dołącze.. eh.. milego dnia, mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przytulam Was wszystkie do mojej macierzyńskiej piersi w rozmiarze 80C, otaczam ramionami w rozmiarze L i tylko błagam, uważajcie na kręgosłup, bo mi chyba dysk wypadł, ruszyć się nie mogę. Strasznie Wam współczuję, ale nie trace nadziei, że za jakiś czas będziecie te jednokreskowe testy wspominać w zasadzie w pewnym rozbawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Wczoraj przez cały dzien nie miałam czasu nawet usiąść do laptopa ;/ dzis zreszta podobnie. Pracy masa, a do tego jeszcze niezaciekawei sie czuje. ;/ Ale walcze zeby nie zachorowac. Kurcze, no czego ta @ przyłazi...... szkoda słów ;/ Trzymajcie sie dziewczynki, w koncu musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ech, no i znowu z rana złe wiadomości - strasznie mi przykro Iga i Patka :( Trzymajcie się ciepło 🌼 Sorki Korala, że tak wczoraj zniknęłam bez uprzedzenia ale akurat mężus wrócił do domu i musiałam się nim "zająć" ;) Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to do tej pory było ok, Ostatnio dopiero te żebra mnie zaczęły martwić i brzuch mi coraz częściej twardnieje i tak do końca nie wiem czy to normalne, bo wiem, że macica musi trenować ale nie wiem ile to norma. No cóż, w poniedziałek mam wizytę to się o wszystko wypytam. Trzymam kciuki, by Twój spadek tempki nie oznaczał @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No to nie wesolo :( Przykro mi dziewczyny....z ta nadzieja to jednak tak jest ze umiera ostatnia... Ja nawet jak mam ta wstretna @ to sobie mysle, ze moze jakis taki szczegolny przypadek jestem i ze jednak w ciazy. Nie ma jak sobie wkrecac :D Wiem przeciez, ze to bezsensu i ze powinnam nabrac dystansu i wtedy lepiej wszystko pojdzie.....Ehhhh, zeby czlowiek jeszcze mogl zaprogramowac swoja mozgownice i serducho to by bylo super. A tak to ja wiem co POWINNAM, a i tak czuje swoje. Pati trzymaj sie kobito, co za wstretne chorobsko. Kuruj sie i daj sobie duuuuuuzo czasu na odchorowanie, bo to teraz i pogoda nie ciekawa i te zarazki kraza. Tysia ty tez kochana uwazaj. Praca nie zajac, nieucieknie a o siebie musisz dbac! Kami, trzymam kciuki za ciebie i za siebie...i za te iskierki nadzieji :D U mnie @ brak, brzuch pobolewa, cycki pobolewaja, syfy na twarzy sa :D Iga, masz racje, nie ma co ryzykowac, w grudniu staranka zawieszam :( Zycze milego czwartku...weekendzik nadchodzi malymi kroczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patka & Iga - trzymajcie sie dziewczyny. Przyjdzie i na nas pora!!! Obiecuje Wam :) Juz mamy kilka osob na koncowke starego i poczatek nowego roku :) Wiec musi sie komus udac a najlepiej WSZYSTKIM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mnie to nie ma co trzymac kciuki, bo juz mam plamienia...wiec napewno sie @ rozkreci.......wiec ja juz tez na 2009 sie nie zmieszcze:( nie bede sie na ten temat rozpisywac bo nie ma sensu.... bratka zapytasz lekarza i napewno bedziesz spokojniejsza..🌼 3majcie sie dziewuszki...do kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem szaro, nastroje szare. Co za dzien! Dopisalam sie na prolaktyne jeszcze tego samego dnia co progesteron. Wiec dowiem sie nieco wiecej o swoich hormonach wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa ale ty juz zaczelas brac tabletki tak? Myslisz ze to nie bedzie mialo wplywu na wyniki? Nie znam sie, wiec tak pytam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka powiedziala zeby progesteron zmierzyc wlasnie w tym cyklu z tabletkami. LH i FSH mam zbadac na poczatku nastepnego cyklu tzn przed 5dc zanim wezme tabletke. O prolaktynie nic nie mowila i sama podjelam decyzje ze teraz zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONOWNIE:) Dziewczyny nie jest tak zle z nami;) Zlapalysmy malego dola ale zaraz sie go pozbedziemy, no nie Patka i Koralinka???? Teraz sie nie udalo ale w swieta popracujemy i beda efekty!!! Dzis zadzwonila do mnie kolezanka z wiescia ze jej siostry maz zmarl wczoraj w drodze do pracy - mezczyzna przed 40, upadl, stracil przytomnosc i nie udalo sie go uratowac:( Prawdopodobnie zawal. Zobaczcie jakie zycie jest kruche... Te nasze problemy to pikus w porownaniu z tym co inni przezywaja! Wiec glowy do gory, bierzemy sie od nowa i juz:-))))))) A te nasze pociechy to dopiero beda wypieszczone hehe skoro takie wyczekane;)))))) Patka trzymaj sie jakos, nie wychodz z domu, wylez sie, z grypa nie ma zartow. Ale cieszcze sie ze jest juz choc odrobine lepiej:) Ide jeszcze popracowas, zajrze wieczorem:) Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej O jej dziewczynki, strasznie przykro mi ze sie w tym cyklu nie udalo i moze was to pocieszy lub nie ale ja przyzywalam to samo przed dluuugi czas i tez mialam wszystkiego dosc. A po prawie roku sie udalo:) Wiec nie traccie nadziei. Ja juz myslalam ze mamy jakis problem natury zdrowotnej... Ogladalam program w ktorm lekarz stwierdzil ze w obecnych czasach wiekszosc par stara sie okolo roku o dzidzie, a sa przeciez pary ktore staraja sie dluzej a nie ma zadnych przecieskazan, sa zdrowi... Wy tez jestescie wiec w koncu sie uda! 🌼 Jutro ide do lekarza, trzymajcie kciuki. Iga to straszne co sie przyftafilo tej kobiecie, jakie ona bedzie miala teraz swieta:((((((( wspolczuje jej:((((( Ale to rzeczywiscie daje do myslenia. Co tam takie problemy jak nasze, prawda jest ze dla nas sa one najwieksze i najpowazniejsze ale trzeba sie chyba do wszystkiego zdystansowac i pomyslec ze w sumie nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej. Ja jeszcze godzinka w pracy i spadam do chaty. Dzis mam zamiar powyciagac ozdoby choinkowe i poczyscic wszystko - w weekend ubieramy:) uwielbiam to! Patka kuruj sie kochana i do roboty;) kolejny cykl przed wami! Mam nadzieje ze ten nastepny to juz na 100% bedzie tym udanym, tego wam zycze. Tez zaglądnę wieczorem:) BUZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA, fajnie ze potrafisz wykrzesac z siebie jeszcze optymizm ;) Pewnie, tak trzymaj. Dziewczynki, robicie badania, dbacie o siebie.... w koncu musi sie udac ;) mocno w to wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×