Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dzieki karola co do tabsów to pytałam się jakiś miesiąc temu ginekologa jak z moimi tabletami jakbym chciała zaść, ona powiedziała że jak najbardziej zaraz po odstawieniu można się starać, a to naprawdę świetna ginekolog... ufam jej.... a myślę że miała na myśli też to że sporo za dużo ważę i wtedy podobno też ciężej zajść, a tabletki mają wpływ na to że łatwiej zajść, więc może o to też jej chodziła.... no i jako lekarz poradziła schudnąć, ale już tyle lat próbuję że sie pogodziłam że za duzo to nie schudnę... wiec czekanie na niektóre żeczy mi się przynajmniej psychicznie już nie opłaca... a wiesz mam trochę presje ( przeczytaj wyżej na mojej wypowiedzi)... bo tak czy siak chcę być w ciąży... a dla mnie lepiej wcześniej niż później,... tylko szkoda że nie można mieć na to więcej wpływu... no a tobie gratuluję zafasolkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina z tymi tabletkami to kiedyś tak było, żepowinno się czekać. Moja siostra w 3 miesiąc po odstawieniu tabletek zaszła w ciąże i ma wspaniałą, zdrową córeczkę!!! Myślę że na to nie ma reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz jeszcze Iza pyta brzuchatek - co mogę brać na "wspomaganie zafasolkowania" na razie łykam wiesiołek i kw.foliowy. Pytam bo może znacie jakieś specyfiki co pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha- kwas foliowy to na zafasolkowanie chyba średnio, dobrze ze go bierzesz bo trza go łykać przed i i w trakcie ciąży, ale jako wspomagacz zafasolkowania to średnio to widzę... ja nie bralam nic, ale z tego co pamiętam to dziewczynki łykały albo wieska albo castagnus, jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli_ja tez jak na szpilkach siedze. Dopiero 9:15. Zaraz po pracy jade. M specjalnie inaczej poukladal sobie w pracy, zeby tez przyjechac i chociaz czekac pod gabinetem. Kochany jest. A ty o której godz. masz wizytę??? Judysia_ja znowu mam bardzo długie cykle i strasznie nad tym ubolewalam, ze rzadziej jest szansa na dziecko. Ale sie udalo. Trzymam kciuki, zebys szybko zaciazyla, zeby w pracy sie ułozyło. Izucha_przykro bardzo :( To ja juz nic nie rozumiem skad to spoznienie. Fluidki na nowy cykl 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_ja bralam wiesiolka dwa cykle i castagnus wzięlam jeden cykl i od razu zaszlam. Czytalam, ze on wspomaga owulkę a ja jej (jak sie okazalo) wczesniej nie mialam, po castagnusie byla i jest dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z kw. foliowym to wiadomo o co chodzi :) też znów palnełam! A ten castangus (o ile dobrze napisałam) to co to jest? bez recepty można dostać? Dziękuję za całuski i fluidki :) kochane jesteście! Ja też nic nie rozumię pierwszy raz w życiu takie coś miałam! Jeszcze mi łzy w oczach stają jak sobie pomyślę, już się zaczełam nastawiać,no ale niestety życie jest brutane - jak to się mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"izucha25" ja nie twierdze ze trzeba czekać z pół roku ale te minimum 2-3 miesiące,ja brałam przez 5 lat microgynon i tak mi zalecała moja gina,ale fakt jest taki ze co lekarz to inna opinia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna _ kochana jesteś dla wszystkich, to fajnie.... a co do mojego to również bardzo dziękuję.... myslę sobie terz że dostanę w nagrodę mega bolesny okres, na prazent na egzaminy w weekend... a wam Radosna i Zoli życzę naprawdę powodzenia na tych usg... dacie radę, a jeszcze jak M będzie to wszystko będzie spoks... no dla Izy też się dołączam... trzym się Iza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brałaś te same tabsy co moja siostra :) Ale ona nie czekała! Radosna o której masz to USG to będę siedziała i kciukasy trzymała :) Z resztą i tak jest na pewno wszystko suuuuuuuuuuuper Muszę sprawdzić jak wy robicie te buziaczki i kwiatki ok kwiatek buzi Wyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyszlo :( [ kwietak ] [ kiss ] tylko bez spacji radosna ja mma gina dopiero o 19 :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_Castagnus to lek ziołowy, dostepny jest bez recepty, kosztuje okolo 10zł. Z tego co wiem to działa na obniezenie prolaktyny, przy zespole policystycznych jajników jest polecany i wspomagajaco na owulkę, przedłuza fazę lutealną i chyba łagodzi objawy pms (ale tego na szczescie nie sprawdzalam). Wzięlam go bo testy owulacyjne mi wychodzily negatywne (Gin stwierdzil, ze skoro nie wychodzily to owulacji nie bylo). Normalnie to sie go bierze cały cykl, ale jak wzięlam 18 tabletek chyba od 4 dnia cyklu zaczelam i po przypuszczalnej owulce przestalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jak sie tu gwarno zrobiło ;))) Super normalnie ;) Judyta - przepraszam za przekrecenie. Widze jednak ze nie tylko ja cie przechrzcilam ;) Dla pocieszenia powiem ci ze ja ostatnio zostalam w pracy przechrzczona na Joanne ;) Dziś do dentysty jade na 13.30 ;///// masakra. strasznie tego nie lubie. Ale lekarka nie hcce czekac az urodze, bo mowi ze to co teraz jest niewinna dziureczka za chwile ze wzgledu na ciąże moze stac sie powazna dziura z zapaleniem. Wiec musze.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ! i to bez znieczulenia/?? współczuję... ta mi to już wsio, zawsze wszyscu sie mylą- urok nietypowego imiena, mnie sie podoba... a ostatnio byłam julita, jowita, no justynka, edytka... itd. więc spoko a na drugie mam katarzyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo zębolog :) Ja mam taką fajną dentystkę co bezboleśnie i delikatnie robi że nie biorę znieczulenia nigdy!!! Nie lubię później tego swędzenia twarzy i drewnianego języka! Próba 🌼 😘 Wyszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyszło :) Ja tam gina nienawidzę! mój jest b. dobry i sławny w Bydgoszczy ale...........karze się położyć nogi rozłożyć a on dopiero idzie po miskę z ciepłą wodą do drugiego pokoju, albo tel zadzwoni i on idzie odebrać i przy tym kiwi albo banana je! A ja leże rozkraczona i zawstydzona!!! Przy mojej mamie np. śliwki jadł na to moja mama mówi że może poczekać aż skończy jeść a on na to że jemu to nie przeszkadza!!! Fajoza nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie może jak mogę sobie policzyć swoją fazę płodną bo czytałam sobie trochę i miałam krwawienie 07.01. to następne jeżeli organizm będzie jak po tabsach reagował to gdzieś koło 03. 02. ja nigdy się tym nie interesowałam, bo brałam tabletki to mi to nie było potrzebne....więc jestem zielona ogólnie.... ale co według tego co na necie znalazłam to dni płodne przypadną między 31.01 a 05.02. tak? a z tabsami brałam je 21 dni 7 dni przerwy i po 2 dniach od odstawienia miałam krwawienie.... no chyba że wszystko mi się całkiem rozwali....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty no ale typ...ten gin... dla mnie to kosmos, moja babka jest extra ale byłam raz u jednego kolo właśnie jak mówisz extra sławny na całe trójmiasto i co jak mi robił pierwszy raz usg dopochwowo zeby moje tobiele sprawdzić to pani sóści tylko spodnie, a ja w wiekich glanach byłam wtedy.... jak kompletna idotka sie czułam, i było to z 5 lat temu, a ja na korytarzu zestresowana, i tam cioś wali i wali w gabinecie , bałam sie tam wejśc, a on na takiej starej maszynie do pisania tłukł opisy do zdjęć z usg... na szczęście moja gin kupiła juz sobie to usg i nie muszę łazic gdzieś....a ten gin facet wiecie jak ma na nazwisko .... fuitowski... nie wkręcam serio gin fiotowski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko pierwsza klasa ;))))) ja wolę gina ;) Nienawidze jak ktos mi w zebach grzebie ;/ ale to pewnie dlatego ze poki co na gina - chama nie trafilam, a na dentyste - kreytna owszem... i uraz pozostał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Judysia 🖐️ Jak czytam twoje wypowiedzi to jakbym widziala siebie rok temu. Tez po kilkuletnich tabsach i zero wiedzy na kobiece tematy ;) Teraz moge juz ksiazke napisac.... Moja wiedza wczoraj o torbiele sie poszerzyla. ehhhh... Zycze Ci szybkiej ciazy i abys nie musiala wszystkich szczegolow swojego ciala poznawac ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozbawiłaś tym fiutowskim, normalnie ubaw po pachy, aż musiałam mojemu m powiedzieć to się też pośmiał (ale historia okrojona jak dla niego) nie musi wszystkiego wiedzieć! U mnie w szkole była babka co się fiut nazywała no i to jej pasowało bo był z niej taki babochłop! ale gin fiutowski DOBRE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judysia jak chcesz się poobserwować troszkę to polecam stronkę 28dni.pl tam się dowiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG mam zaraz po pracy. Koncze o 15 i od razu jade, bo lekarz powiedzial, ze mam sie bez kolejki wcisnąc, bo juz mial pelny grafik. A u mnie po moich przygodach to musze byc pod większą kontrolą.Wizyte taką normalną mam 4 lutego. Judysia_mnie tez sie wszystko pochrzanilo po odstawieniu tabletek. Ale po jakims czasie bedziesz wiedziec co i jak. Izucha_😍 for you po wczorajszych smutkach. Żoli_jak tam nastawienie??? Bedzie dobrze, napewno dzidzia zdrowa. Napisz wieczorkiem jak bylo. Ja tez napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki jesteście super! maadaa- mi torbiel dzięki tabsom się całkowicie wchłonął a izucha super że sie pośmialiście ja też nie mogłam w to uwierzyć na początku, dziwne, aż że sobie nazwiska nie zmienił jak zrobił te studia żeby babki się go nie bały... co tak z ta babką by sie dogadali.... dzeki za stronkę muszę teraz trochę z papierami po pracy polatać, dobrze że mam dobrego kolegę co mi pomaga.... bo prze te bóle brzucha ledwo łażę... napiszę potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×