Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Jak ten czas leci, Bratka :) Tez juz bym chciała byc na mecie :) Ja szukam i zastanawiam sie kogo tu wcisnąc na moje miejsce jak mnie nie bedzie. Najgorsze ze nikt w firmie tego nie bedzie robił i trzeba poszukac kogos na umowe zlecenie na ten czas co mnie nie bedzie.... :( . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen_80
No ja faktycznie już prawie na mecie i szczerze powiedziawszy mam już powoli dość tej ciąży, bo jest mi coraz ciężej chodzić i się schylać, przeraża mnie trochę myśl, że mogłabym dotrwać do 42tc (choć to mało prawdopodobne). Mam już wszystko przygotowane (oprócz wózka ;) ) i chciałabym mieć Gabrysia już przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide jutro :) ale nei wiem czy na usg czy na co? nie wiem co będziemy badac, sprawdzac :D ale juz sie ciesze ze zobacze Maleństwo, a Maleństwo sie cieszy, że będzie u "fotografa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratus_ale mi szybko twoja ciaza zleciała. Ciezko uwierzyc, ze za miesiac pewnie bedziesz juz mamusia. Bedziemy wszystkie trzymac kciukacy za ciebie i dzidzie, zeby poród byl szybki i najlepiej jak najmniej bolesny. Misia, Tysia, AAAAA...tez juz takie zaawansowane brzuchatki, a pamietam jak prosiłysmy, zeby zatestowały...Ale ten czas leci. Choc mnie narazie sie dłuzy. To dopiero 8 tygodni...jeszcze ponad 7 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też moja ciąża szybko zleciała, a Twoja pewnie zleci mi jeszcze szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula,,,, tak mi przykro. Ciezko jest jak odchodzi dobry czlowiek ktorego kochamy... Co do szybkości przebiegu ciąży - sama nie wiem kiedy minely te 24 tygodnie.... szok. Brzuch rosnie jak szalony. Wyczytalam gdzies ze miedzy 20 a 30 TC rosnie najszybciej, potem juz prawie wcale. Mam nadzieje ze tak bedzie, bo jak nie, to za miesiac nie bede dala rady sobie nó umys. Mam juz w pasie 91 cm a miałam 68 ;/ Masakra. Nie wiem jak z waga, bo nie mam w domu, ale w przyszlym tyg bede u gina to sie zwaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie :-) Wróciłam pełna energii i już zdążyłam poczytać Wasze posty. Sporo tego ... super! Radosna - ja jestem w temacie jeżeli chodzi o "konflikty" - powinnaś zrobić badanie z krwi na coombsa /czyta się kumbsa/ i wtedy wszystko będzie jasne. O ile nie robiłaś jeszcze w ciąży oczywiście. Ja się wyszalałam na nartach, wyspałam, odpoczęłam, zrelaksowałam w spa. Byłoby idealnie, ale przedobrzyłam z nartami ... zmiana klimatu i aktywności znacznie opóźniła i zaostrzyła objawy @; koszmarnie to przeszłam, a właściwie przechodzę :-( Teraz kolejny miesiąc "po omacku", bo nie wyliczę nic przy takim rozstrzale terminów. Ale może to i lepiej - będzie częściej i bez presji :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - przykro mi szczerze z powodu rodzinnej żałoby. Wesprzyj mamę - nawet najsilniejszy człowiek bardzo tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki do wrzesnia jeszcze daleko. Sniło mi sie ostatnio, ze mialam juz dziecko,ale nic dla niego nie mialam (ubranek, kocyków itp.) i w tym snie plakałam jak tak moglam sie nie przygotowac. A potem sie przebudzilam ze swiadomoscia, ze to dopiero 8 tydzien, wiec jeszcze ze wszystkim zdaze. Żoli_to na jakie badania idziesz? Co ile powinny byc wizyty? Jak wszystko bedzie dobrze to moze w koncu suwaczek sobie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka_kiedy powinnam wykonac to badanie??? Czy to tylko raz w ciagu calej ciazy??? Bo po ostatniej wizycie nie dostałam skierowania na żadne badania (nawet podstawowe krwi). Co prawda poprzednia wizyta to bylo tylko usg,zeby potwierdzic prawidłowe zagniezdzenie zarodka. A teraz ma byc planowa pelna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- ja nie wiem po co ide hehehe :D bylam 20.01 ale chyba dlatego kazał przyjsc dosc szybko bo ta przeziernośc w końcu wykonał nie on tylko jego kolega... wiec nie wiem co w 15 tyg. sie bada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna na coombsa ja dostalam zaraz po pierwszej wizycie, razem z grupa krwi robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli_grupy chyba u mnie nie ma sensu robic, bo mialam w czerwcu robiona w szpitalu (w ktorym moj lekarz pracuje). A pozostałe badania napewno bede musiala zrobic tylko kiedy??? Moze teraz dostane skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, pewnie teraz załozy Ci karte ciąży i da wykaz badan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - Coombsa najlepiej jak najszybciej zrobić, to ważne, bo nie wiadomo jaką ma maluszek grupę krwi. Powinnaś zrobić w ciąży min. 2 razy, standardowo u nas jest 3 razy, ja robiłam jakoś częściej, ale to już od lekarza zależy. Może przy pierwszej wizycie nie powiedziałaś, że macie z mężem ryzyko konfliktu i dlatego lekarz nie dał, ale przy pełnej wizycie na pewno zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żolus_mam nadzieje, ze teraz juz bedzie wszystko w porządku. I faktycznie lekarz zalozy karte ciazy i da skierowanie na niezbedne badania. Wiesz moze jak tam nasza Koralinka??? Bardzo bym chciala,zeby do nas dołaczyła z dzidzia w brzuszku i znowu z nami pisała. Koralinka fluidki for you 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 I fluidki dla wszystkich staraczek :) 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka_w czw na wizycie mu powiem co i jak. Dobrze, ze po poprzedniej ciazy dostalam w ciagu doby od operacji ten antygen D, wiec moze jeszcze dzidzi nic nie jest, ale sprawe napewno trzeba monitorowac. Dzieki za info 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wszystko będzie dobrze!! a Koralcia nie ma wyjścia jka dołączyc do nas prędko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo juz siedze. Mysle o tym, zeby zjesc pyszny obiadek i do lozeczka sie polozyc. Głodna bardzo jestem... Żoli_a jak myslisz co bedziesz miec? chlopca czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_daj znac co dalej u Ciebie. Cały dzien mysle o tobie...Do kiedy jeszcze pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny...od 3 tyg mam cały czas mdłosci, od kilku dni najgorzej jest w nocy, kurcze sama nie wiem co o tym mysleć... przeciez mam środek cyklu, okres był dwudniowy ale to naprawde był okres. Niby zauwazyłam kilka dni temu sluz ale był tylko ze 2 dni - cholera, szkoda ze nie mierzyłam tempki po tej @...zawsze zaczynam mierzyc po tym jak mnie jajnik boli zeby sprawdzic czy owulka była. No wlasnie co do jajnika... nic a nic nie czuje a tempka juz jest 37,0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakies problemy, stres Kasiula? Ja od kilku dni mam 37.2! a nie mialam wcale owulacji i powinnam lada dzien @ dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam prawidłowe skoki tempki a owulki nie było. Co do śluzu to ten "ciazowy" pojawil sie u mnie dopiero w 7 tyg ciazy. I faktycznie jak to Tysia okresliła wygladem przypomina budyn waniliowy. Kasiula nie wiem ktory to u Ciebie dzien cyklu, ale te mdłosci to predzej stres. Nie pamiętam na czym stanęło z twoimi badaniami? Jakie robilas i co z nich wynikło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiadam: wyrzućcie te termometry w kąt!! ja się ciesze ze to zrobilam bo inaczej tylko schizowalam!! mierzylam 2 razy bo moze za krotko bo to bo tamto... wywalilam go i polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - przykro mi z powodu tego co Was spotkało wpsieraj mamę... Radosna- nam się marzy Milenka :D hehe a Wy co wolelibyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoluś_M oczywiscie chce chłopaka, a ja nie wiem. Najwazniejsze, zeby zdrowe bylo. W sumie pierwsze to nie mam preferncji. Czy ty tez tak masz, ze wszyscy na okolo probuja zgadnac co bedzie? Patrzac na liczbe pryszczy na mojej twarzy to chyba dziewczynka bedzie...A tobie co mowią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi probuja wmowic ze wyladnialam :O a ja jak patrze w lustro to jakos tego nie widze ;) nie no fakt jest taki ze cera mi sie zrobila bardzo gładka i ładna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na tym chwaleniu koniec, bo moje odrosty na głowie straszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×