Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

PONAWIAM PYTANIE: Pytanie do brzuchatek: Jak chodze to czuje kłucie po lewej stronie na podbrzuszu. Co to jest??? Czuje to tylko wtedy kiedy stąpam na lewą noge. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAA ja nie mam adnego klucia... a calz cyas to masy__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo moge masowac - jestem w pracy. Nie wiem co to jest, ale ostatnio zdarza sie coaz czesciej. Przechodzi jak troche poleze. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA a nie ciśnie Cie ubranie? albo nie siedziesz zbyt pochylona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Córcia jakos uciska na jakis nerw? długo Ci sie tak dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaczelo sie dziac jakies 2 tygodnie temu co kilka dni. Ubranie mam naprawde luzne, bo spodnie sa o 2 nr za duze ;) Maja starczyc do konca ciązy :) Wiesz, zapytalam sie mojej kolezanki co to znaczy, bo Ona rodzila w grudniu, to mowi ze Ona tez tak miala i lekarka jej powiedziala ze to z przemeczenia albo ze stresu. Trzeba ponoc pamietac ze jest sie w ciazy i wszystko robic z umiarem. Musze odpoczac.... ;) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Żoli_to my znowu razem mamy tydzien "lekarzowy", bo ja w czwartek ide na kolejna wizyte. Martwie sie czy dzidzia sie dobrze rozwija, jeszcze 3 dni i sie dowiem. Cały weekend nie pisalam, bo musialam troche odpoczac od ciazowych problemów i skierowac moje mysli na inne tory. Na czw i pt mam urlop, bo potrzebuje troche odpoczynku. Spac non stop mi sie chce i tak jakos malo energii mam. Buziaczki dla wszystkich 😘 A gdzie nasza bratka dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek 4 lutego na 15:30. M sie ze mna wybiera, bo tez chce dzidzie zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA pewnie kolezanka ma racje. Trzeba oszczedzac sie i odpoczywac. Bierz przyklad z Radosnej i na urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Zastanawiam się, która ze staraczek "złapie" mój brzuszek jak urodzę ;) Taki ładny, nieduży i bez rozstępów ;) Polecam :D AAA - być może jajnik, ale najlepiej zapytaj lekarza. Wszystko się w tobie rozciąga i rozrasta - ma prawo boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
W sumie to i bym mogla isc na urlop, bo mam jeszcze zalegly, ale ja tam wole go wykorzystac po macierzyńskim ;) Mężuś po mnie przyjedzie do pracy :) Martwi sie Mój Grzybek o mnie :) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
Oczywiscie to ja AAAAA1980 :) Juz mi poszło. Nie patrze juz w ogole na monitor :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czesto cos kłuje w róznych miesjach. Lekarz stwierdzil ze to przez to ze wszystko rosnie, rozciaga sie. A do tego miesnie maja coraz wiekszy ceizar do utrzymania. Trzeba sie polozyc i odpoczac to przechodzi, mozna rozmasowac. Jakby długo bolało to wtedy mam do lekarza dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia123- a mnie nie kłuje w roznych miejscach tylko ciagle wlasciwie w tym samym, i tylko kiedy wlasnie chodze. Potem mijalo itd. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki znow mnie dlugo nie bylo ale znalazłam sobie cos na nudę i wydziergałam juz dwa obrazki :) ja tez ide w czwartek do lekarza :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kamilsien.............29........13........15.02......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...22....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....15.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27...........27....7.....7....13.09.2010...... .Kielce...........0 marwi mnie tylko jedna sprawa brzuszek rosnie ale przytyłam dopiero 3 kg :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - tobie tez juz niewiele zostalo do porodu ;) opowiadaj jak samopoczucie? dla maluszka wszystko przygoptowane? boisz sie?>??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ... Zaczęłam pakować torbę do szpitala i po zebraniu wszystkich rzeczy dla mnie i dla dziecka wyszła mi jakaś masakra normalnie. Torba jakbym na tygodniowy urlop jechała, a i tak nie włożyłam szlafroka, który kupiłam specjalnie do szpitala ... Normalnie wstyd do z czymś takim jechać ... :o A to przez to, że muszę mieć wszystko łącznie z pampersami, a wiadomo to zajmuje miejsce... No i jeszcze swojej kosmetyczki nie spakowałam ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę sie pożalić- straciłam dziś pracę! Jestem mega wkurzona, już nawet nie smutna.Kuźwa, za pieknie by było- ciąża, dom, praca- musiało sie zrypać!! Sralis a ostatnio o tym rozmawiałyśmy i patrz jaki tu pech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to straciłaś pracę ??? Przecież w ciąży nie mogą Cię zwolnić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam umowę zlecenie- wiec moja ciąża nic nie pomoże. JEstem zatrudniona- tak jakby fikcyjnie od kiedy wiem że jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przy umowie zleceniu chyba nic się nie da zrobić. Współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia.... żesz kurde, niestaty tak to w zyciu jest ze zawsze jak jedno sie uda to drugie sie spieprzy ;/ Nie martw sie, nie tylko ty masz problemy. Ja prawdopodobnie bede musiala firme zamknac ;/ Niestey mam placowke franszyzowa i dowalili nam takie warunki teraz wspolpracy ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac ;/ Wiec jak to strace to zostanie mi polowa etatu. gdzie umowa konczy mi sie we wrzesniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!! co do tej pracy to strasznie wam współczuję, ja jak do końca czerwca nie przyniosę od gina że jestem w ciąży to podzielę wasz los, będę mogła też zapomnieć o kończeniu domku, bo kto raty bankowi zapłaci, a moje studia też kosztują...a gdzie tu dzidzi... jakby się udało to bym zamknęła jeden rozdział z życia a zaczął by się nowy... ale wolę się nie cieszyć na zapas.... fluidki dla smutnych ... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×